Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכנסו בי, מה עכשיו?

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 5264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן איציק בדרך כלל במקרה כזה הייתי מתהפך עליו אבל מצד שני הייתי בהקלטנה וידעתי שיש לי זהב בידיים ומצד שני אם היום אני הולך וסוגר איתו חשבון (עושה לו ביקור בית וחוסך לו תדרך לראשון) אז בסוף אני יכול לאכול אותה מהמשטרה

אם אתה לא רוצה לצאת עם תיק סגור וטמבון קרוע תתקשר אליו עוד פעם ותקליט שוב, אין לך מה להפסיד זה או שהוא ישלם את הנזק \ ינסה לאיים שוב, אתה יכול לתבוע אותו גם על עוגמת נפש ואיומים. גם עכשיו אתה יכול וצריך לפנות למשטרה, אבל אי אפשר לדעת מה יצא מזה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שיש סיכוי טוב להתנערות מאחרויות במקרה של תביעת צד ג', כמובן הכל תלוי בפרטי הפגיעה. נדמה לי כי לא יהיה קל להוכיח מי עמד ומי פגע. יתכן מאוד כי תשמע הטענה כי בכלל אתה זה שנסעת והוא זה שנפגע. ישנם מקרים רבים של קביעת "רשלנות תורמת" במקרים כגון שלך, כאשר הביטוח של כל אחד משלם חלק מסויים מהנזק. במקרה כזה יש לחשב האים בכלל כדאי לערב את הביטוח.

אני ממליץ להחזיק ברכב מצלמה טובה (לא פלפון). ברגע שחלילה קורה משהו - מיד לצלם את כל פרטי הזירה - הפגיעות בשני הרכבים, מיקומם וכדומה באיכות גבוה. אזי הסיכוי לטענת ה"רשלנות התורמת" יהיה נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...