Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החניה שדפקה אותי

vrtk
שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

היום כאשר יצאתי מלימודי כשהגעתי למקום בו חניתי את הרכב הופתעתי לגלות כי בתוך הטמבון האחורי של האימפרזה שלי, גדלה לה טויוטה קורולה (תמונה 1).

הזזתי את האוטו מטר קדימה וראיתי כי אין נזק רב (כמה שריטות בודדות), למרות זאת החלטתי לחפש את בעל הרכב כדי להבין מה עבר לו בראש, כעבור 5 דקות התייאשתי וחזרתי הביתה.

התחלתי להוריד את השריטות עם פוליש ולמרות זאת מצאתי בטמבון נקודה קטנה בה התקלף הצבע לגמרי-דבר זה קרה בוודאות מהקורולה כיוון שלפני חודשיים בערך הטמבונים עברו צביעה ואני שוטף את האוטו ידני כך שאני מכיר כל מכה קטנה.

שוב נתקפתי זעם חזרתי למקום והרכב עדיין שם (30 דקות בערך אחרי שעזבתי את החניה) אחרי 5 דקות הגיע זוג דתי קצת מבוגר וביתם, כמובן שהאישה הכחישה נשבעה שוב שוב וטענה כי "האל לצידה" הם בכלל חנו ליד אוטו אחר שהיא הצביעה עליו (קנגו).

לאחר שראתה את התמונות בפלאפון טענה כי אני חניתי אחריהם ונסעתי רוורס- למרות שהסברתי לה שבבתי הספר כיום הלימודים אינם מתחילים ב4, והאוטו חונה כאן מהבוקר היא בשלה חזרה לרכב וסירבה לפתור את העניין ביננו או להחליף פרטים,בעלה רצה להתחיל לצלם את האוטו שלי מקילומטר כדי להוכיח כי אין נזק ממש.

אני יודע שחלקכם יטענו שאני קטנוני וכי המכה קטנה, באמת שעם המכה אני אשלים יום אחד אך היחס של האנשים שפוגעים לך ברכוש שאתה שומר עליו ומטפח אותו וההתייחסות שלהם מעלה בי עצבים.

משרשור שעלה פה לפני מספר חודשים (מישהו עם קולט) ראיתי שעם מכות יותר רציניות אין ממש מה לעשות,אז איני מאמין כי כעת יש מה לעשות בדבר.

מה היא עצתכם? אני חושב שבמקרה כזה אין מה לפנות למשטרה, אלא אולי לשלוח מכתב לאלבר.

(התמונות הם לאחר שהורדתי את רוב השריטות בפוליש)

DSC02968.jpg

DSC02969.jpg

DSC02974.jpg

22DSC02970.jpg

HU: Pioneer DEH-X9550BT Comp: Hertz Energy ESK165 Amp: Phoenix Gold Octane R8.0:4 Sub: Hertz ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו אין הרבה מה לעשות. אתה תמיד יכול ללכת לתביעות קטנות ו"לך תוכיח" ו"לך תתעסק".

אני במקרה כזה לא נוגע באוטו ומזמין משטרה. עם תלונה ביד ועדותו (הכתובה) של שוטר, התביעה תהפוך לקלה או לחילופין הנהג הפוגע לא יטען אחרת.

מהתמונה שלך לא ניתן להוכיח שהקורולה חנתה אחריך ולא להפך... אולי עם יש על התמונה תאריך ושעה+אישור ממוסד הלימוד באיזו שעה מתחיל יום הלימודים+אישור שאכן היית בכיתה באותו יום... כמו שכבר אמרתי "לך תתעסק"..

נב- אני ממש לא חושב שאתה קטנוני. אני הייתי משתגע לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל היום אני רואה אנשים שחונים ככה וזה מעצבן אותי אפילו בתור אחד שרואה את זה מהצד. אישית הייתי מזמין משטרה בשניה שהייתי רואה את זה למרות שנורא מגרה לקחת איזה אבן ולשבור לקורולה שלהם את הצורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרונט של הקורולה יכול להעיד על אופי הנהיגה של בעל הרכב, משמע יש עוד קורבנות מהקורולה הזו אי שם :)

אני הייתי פותר את זה תוך 2 דקות, מבלי לחפש אפילו את בעל הרכב. אני יודע שמה שאני הייתי עושה אולי לא מכובד או שהרבה מבאי הפורום לא היו עושים אותו, אבל מי שהחנה את הקורולה הזו פשוט ירק לכל הכיוונים ועל זלזול כזה לא הייתי מצליח לעבור בשתיקה (אבל זה רק אני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק קטן וחברת הביטוח לא תתעסק עם זה.

אתה צריך לקבל הצעת מחיר לתיקון ואת זה לדרוש מבעל הרכב.

אם לא ישלם שלח מכתב רשום שאם לא ישלם תנקוט באמצעים משפטיים.

אם לא ישלם תגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות .

בבית המשפט השופט לא יוכל לקבוע בוודאות מה איך וכמה

וסביר להניח שיפסוק ששניכם תתחלקו בנזק כלומר אתה תקבל חצי ואולי גם הוצאות שזה האגרה ועוד כמה שקלים נסיעות וכו.. כמה שתוכל להציג חשבוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולה שריטה...תצבע אותה יעשו לך עוד אחת.

עדיף שתשאר איתה ותזכור עד כמה הישראלי המצוי לא מעריך רכוש של אחרים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהאישה הכחישה נשבעה שוב שוב וטענה כי "האל לצידה" הם בכלל חנו ליד אוטו אחר שהיא הצביעה עליו (קנגו).

אולי ה' הוציא אותה מריכוז כשישב לצידה,או אולי הוא נהג??:shock:

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך, לא הייתי מתרגש.

באירופה לדוגמא יש מודעות לשימוש של הטמבון בחניות צפופות לכן נגיעה פה, מכה שם, זה לא נורא.

אחרת, גם הוא היה עשוי מפח, לא ?!

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Z4-לא ידעתי על כל התהליך עם השוטר, בכל זאת אני חושב שהשוטרים פה לא היו ממהרים להגיע...וגם לא יודע אם היו מתייחסים לכך ברצינות.

GOLF BMW-גם אני התאפקתי לא לשבור לו שמשה ואז אולי המצב של האוטו שלו יפריע לו, בכל זאת למרות שהאנשים דפוקים אין מה לפעול באלימות כלשהי.

-יגאל-אני לא חושב אפילו ללכת לבתי משפט כיוון שאני רק בן 18 ואין לי זמן ומושג איך כל זה מתנהל..וגם להורי אין זמן (אבא שלי יעדיף להחליק את זה)

-נתנאל-הזכרתי לאישה שגם אני מחובר לדת...ועצם העובדה שבעלה חובש כיפה אינה אומרת כי הוא דובר אמת ואני משקר.

בכל זאת אין מה להכליל את כל הדתיים, הדבר תלוי באישיות של הבן אדם ללא שום קשר לדת.

בכל זאת את הנזק אין לי בעיה לספוג במקרה הכי גרוע, נשאר לי צבע מהצביעה של הטמבון כך שעם עבודה טובה ופוליש אוכל לתקן את זה.

האם מכתב לאלבר בתוספת התמונות יוכל לעזור ולגרום לידי נזיפה בנהג לפחות, ואולי אפילו פיצוי כלשהו?

עריכה:

BigMak מבחינתך אולי מכה פה ושם זה לא נורא ואם היה מדובר ברכב פאר אז הנזק היה מוערך יותר.

אך מבחינתי אני יכול להחשיב את הרכב שלי ליותר מכלי עזר להגיע ממקום א' לב', הרכב שלי בעיני הוא כמו תכשיט או צעצוע שאני נהנה לטפח וברגע שאדם אחר פוגע לך בו זה מעלה בך איזשהו רגש.

רוב האנשים אינם מבינים זאת אך בתור חובב רכב אני מאוד קשור לרכב שלי.ואני מאמין כי כך גם הרבה אנשים אחרים פה בפורום.

HU: Pioneer DEH-X9550BT Comp: Hertz Energy ESK165 Amp: Phoenix Gold Octane R8.0:4 Sub: Hertz ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליסינג+הישראלי הממוצע זה מכה, תרתי משמע. הרי אין מה לחשוש מתיקונים ובטח לא מירידת ערך.

אני רוצה לראות אותו חונה ככה ברכב הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא אבל הישראלי הממוצע בדר"כ יחנה ככה...או לפחות יברח לאחר שידפוק רכב אחר בצורה כלשהי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...