Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית מונובלוק וחיוט מקצועי שיעמוד מול סאב חזק במיוחד

יוסי1234
שימו לב! השרשור הזה בן 5337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה IDMAX במתכונת שלו חזק מדיי ומכה כמו פטיש. לא אוהב ,לא מבין :) ברמקולים הטובים בעולם זה לא ככה ,המתכונת היא ממברנה עצומה 15' קלת משקל שמקבל הספק נמוך. שלא לדבר שהוא משתף אותו עם שאר הרכיבים על הקרוס. אין את כל הסגידה לבי אמפ וכדומה וזאת אחת הסיבות שאני לא מבין מערכות לרכב :) זה נשמע טוב אבל זה לא "זה" .

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מבין את האנשים האלה שקונים סאב ולא מנצלים אותו,"אני אוהב כשזה מתמזג עם הבמה הקידמית":sissies:.

וואלה אוהב כשהסאב דופק בגב,אוהב כשהוא מדגדג לי באוזניים,אוהב כשיש מוזיקה שחורה והסאב מנגן בהתאם ולא מצפצף כמו צוויצר מאחורה.

נ.ב.

אני גם נוסע עם חלונות סגורים רוב הזמן.

HU: CLARION 785 BI-AMP AMP:SUNDOWN SAX100.4C\SAE1200D COMP:HYBRID CLARUS 6C\ HYBRID L1PRO SUB: AA HAVOC 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיפורס, בוא ותשמע אצלי SQ, אולי תבין..

המערכת כוונה עם RTA בסיסי לתאום החיתוכים ואז עברה ROOM CORRECTION של חברת IK ARC (שהיא חוד החנית בתחום ה ROOM CORRECTION, רק חבל שפרצו להם את האבטחה..) למיקומי ההאזנה הספציפיים ברכב (יש מספר מצבים - 1.נהג 2.נהג עם חלונות פתוחים 3. שני נוסעים 4.שני נוסעים + חלונות פתוחים וכיו"ב)

המערכת כרגע מאוזנת, משתלבת, מתחברת ועוד.. נכון, הסאב דופק קצת יותר חזק מהכייון הראשוני של ה ARC אבל זה כבר נטו העדפה אישית שלי.

אתם לא פשוט אוהבים CARPC ???

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הילדים שמבזבזים 6000 שח על באס כבד מלווה בחרחורים של פלסטיק ואקוסטיקה לקוייה. אתם לא בארה"ב ששם זה עולה גרושים. מילא להשקיע ב SQ אבל spl זאת ליצנות ותחרות אגו. אף אחד לא נהנה מזה באמת ,בבומים שעולים על המוזיקה. פשוט למי יש ז** גדול יותר ולעבור ברחוב על פול ווליום ליד בנות. אם הבמה הקדמית חזקה ואכותית הסאב רק צריך "להתמזג" בקטנה כמו בכל מערכת סאונד ולא לבוא לפרצוף כמו פטיש. בגלל זה הסאבים sq הטובים בעולם דוגמת הפירלסים מוגדרים פחות מ 300 rms. לא צריך יותר.
הלוואי וזה היה 6000 שקל

ולמה אתה חושב שזה אגו בישביל בנות וכדומה אתה מוזמן לבואר איתי לנסיעה ארוכה באיילון +כביש 4 בשעה 4 ליפנות בוקר שם אין בנות ואנשים להרים עליהם את האגו וליבדוק למי יש זXXXיותר גדול

כמו שאני יגיד לך מי כל הדפוקים {סתם דוגמא אני לא חושב ככה}האלה שמשקיעים עשרות אלפי שקלים בישביל לישמוע את הזמר מולי עם במה והרמונייה, מה זה גם בישביל האגו להגיד שלי יש את המערכת SQ הטובה בארץ :idea:

כל אחד והבחירה שלו

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה הסאבים sq הטובים בעולם דוגמת הפירלסים מוגדרים פחות מ 300 rms. לא צריך יותר.

שכחת את (ואט 400/600) JL W6V2 ו-(MOREL ULTIMO(1000

שתיהם נחשבים לסאבים SQ מהשורה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהם מסוגלים "לספוג" 1000 RMS לא אומר שהם סאבים SQ מהשורה הראשונה ( ולטעמי ממש לא... אולי הם הכי מתקרבים בגדר סאבים מיינסטרים ) לא אומר ש JL , ובמיוחד JL ואפילו מורל נפלו שבי לתרבות הצעירים של " כמה שיותר כוח יותר טוב אז בואו פשוט נדחוף מגנט ענק וירשים ויביא מכירות "

JUNIOR 66 זה נשמע לך מוזר להשקיע בשביל סאונד טוב ? וכמה שיותר מתקרב למקור ? מה מוזר בזה בדיוק ... זה לא מוזר לך להשקיע בשביל לקבל יותר SPL ורעש ?

זה כמו לקנות בוגאטי ויירון ולא לעבור את ה 90 קמ"ש בחיים. ( מבחינת פוטנציאל ולא מהירות ) אני לא מבין אותך :)

טוב מספיק לצלוב אותי זאת דעתי אתם רוצים לזרוק כסף על רעש ובומים שיהיה לכם בכיף . הרי בכל זאת התחום משגשג גם על כמוכם :)

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהם מסוגלים "לספוג" 1000 RMS לא אומר שהם סאבים SQ מהשורה הראשונה ( ולטעמי ממש לא... אולי הם הכי מתקרבים בגדר סאבים מיינסטרים ) לא אומר ש JL , ובמיוחד JL ואפילו מורל נפלו שבי לתרבות הצעירים של " כמה שיותר כוח יותר טוב אז בואו פשוט נדחוף מגנט ענק וירשים ויביא מכירות "

לא אמרתי שהם סאבים SQ מהשורה הראשונה, בגלל יכולתם לספוג 1000 ואט. זה קבעו בכול הביקורות ותגובות בפורומים, שקראתי עד היום. ואני קורא ב-4 שפות. עם כול הכבוד, זה שוקל קצת יותר מטעמך וטעמי האישיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

diforce, אין לי שום כוונה לצלוב אותך חלילה, אבל אני חושב שאתה לא מכוון למקום הנכון.

פירלס הוא סאב מאוד מדוייק אשר משתלב נהדר עם מוזיקה ויש לו את העדינות שהגדרת קודם. אך אחד כזה לא יועיל לך צאם ברצונך להרעיד את הרכב עם young jeezy.

קיקר סולו X ישבור לך את השיניים, אך הוא לא יאפשר לך להנות ממוזיקה ומבאס משתלב מבלי להרגיש שיש סאב ברכב.

לסאב 1000W מדוייק יחסית (Q HAVOC MAX SI וכו) יש את היכולת לתת מענה סביר/הולם לשתי האפשרויות.

כנראה שהוא לא יצטיין בשתיהן יחדיו, אך הוא יאפשר את שתיהן באופן סביר (אינדיבידואלי).

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים למה להתווכח הרבה על SQ או SPL, תאמינו לי אין כמו הדפיקה של הסאב בגב של המושב הקדמי והרעידה של החלונות ,

תעזבו אותכם מבמה קדמית ומ SQ זה שטויות, מי שרוצה לשמוע שירים מספיק לו מגבר 2 יציאות קטן חמוד עם 2 רמקולים 6/9 מאחורה ואז הוא ישמע עד מחר בבוקר, אבל מרחוק אף אחד לא צריך לשמוע את המוזיקה שלך, פספיק שירגישו את הבס בלב במרחק של 30 -40 מטר ואזשיבינו שיש פה מערכת רצינית שתפוצץ חלונות.

ומי שאומר שכל הפסלטיקה ברכב תחרחר , לא לא נכון שנות ה 70 כבר מאחורינו היום יש איכות חומרים טובה ביותר שאפשר להסתדר איתה עם SPL מקצועי.

אבל בסוף חוזרים ואומרים על טעם ועל ריח...

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק לך, אל תשים את עצמך במקום אחרים. אין לי בעייה לתת בראש. אחד הפאנים שלי תמיד היה להגביר מהערס עם המערכת זבל ברכב ליד, אבל, אני צריך שיהיה מאוזן. לשמוע רק, בעיקר או הרבה באסים ביחס לשאר המערכת מעולם לא עשה לי את זה, וזה מה שכולכם צריכים להפנים. בין אם אתה הבן אדם עם האוזן הכי מדוייקת בעולם ובן אם אתה חייב 4 פלטוניומים כדי להתחיל להנות בכלל זה לא משנה. תפסיקו (מי שעושה את זה יודע, ואם לא חבל) לקבוע מה טוב לאחרים ותתחילו להשתמש במילים כמו לדעתי, לטעמי דומיהן.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...