Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למשאיות האלה שידאגו כבר אנשים אחרים, אלה שגדלו בצילן. אני בקושי משתלט על המשאיות מהילדות שלי...

(לחשוב שמישהו יאהב פורד קרגו! פו?י!)

תודה בכל אופן

דב

פורד קרגו משנות ה-70, עומדת עכשיו ברחוב הרכבת, פינת דרך פ"ת

בת"א, מרחוק נראית במצב די סביר, לא נראה לי, שנוסעת...

אייי!!! :mad: למה??? אני אוהב פורד קרגו!!! הוא בעיניי כ"כ מכוער, שזה מה שיפה בו!!! בחיי! דווקא לא הייתי מתנגד "לאמץ" אותה (כמובן, עם איזה "מגירוס"-כבאית משנות השישים) :wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

היתה משאית נוחה מאוד מאוד לנהיגה והפעלה. היו דגמים יותר מוצלחים היו פחות, אבל היה משהו בישיבה ליד ההגה הגדול, בשדה הראיה המעולה ובכושר הסיבוב שלה שעשה אותה כלי עבודה נוח במיוחד. אני העדפתי לעבוד על קארגו ישנה על פני וולבו FL7 חדשה (בזמנו).

אבל לשמור אחת כזו? לא. לא אני. גם כך כבר בקושי אפשר לדחוף סיכה במגרש של אמנון, ויש לנו מספיק משאיות על הכוונת.

אבל אשמח לדעת, גם אם זה יהיה בעתיד, שמישהו מאמץ ושומר פורד קרגו, לפני שכולן תעלמנה לבלי שוב, כמו, למשל, דודג' 1050, דודג' 900, (אה, מישהו יודע על מה אני מדבר בכלל?), מאק MB (עוד משאית מכוערת לאללה, אבל בכל זאת, חלק מנוף התחבורתי הישראלי), ברוקווי ועוד שהמוח התשוש שלי לא מצליח לדלות כרגע...

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברח' פרופסור שור עומדת לפעמים משאית 'ליילנד' (ליד החנות 'אלקטרו-סטייל')

גם באזור (לא בשטחי הפירוקיות, אלא כאשר נכנסים לאזור מכיוון צפון, פונים ימינה וממשיכים עם העיקול שמאלה - עומדת שם גם 'ליילנד' בצבע אדום דהוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

באזור תעשיה באר טוביה, ליד מפעל עמגל לכימיקלים עומדת משאית טאטרה צ'כית גדולה ומאוד מיוחדת.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב כפר נטר ליד חוות הכנף (תשאלו ותבררו איפה זה בדיוק)

יש לילנד סופר ביבר עם הסמל!

ועוד איזה דודג ישנה נראה לי D-200

ד"א למישהו יש תמונות של משאיות חדשות מהארץ

לא משנה איזה דאף/סקניה/מאן/וולוו העיקר מהארץ וחדשות

ויכול לשלוח לי לפרטי או לפרסם בפורום?

חיפשתי בגוגל ולא מצאתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקושי מגיב, אבל אני מציץ ועוקב, החיים לא משאירים זמן.

בכל אופן את הטאטרה אשתדל ללכת לראות, אבל היא לא במקום גבוה בסדר העדיפויות שלנו, למרות שזו משאית מרשימה (מדובר במקרה על משאית מודרנית, עם תא נהג מעל למנוע ("טלויזיה")?

לגבי הסופר ביבר - הסמל פחות מעניין (סמל? אתה מתכוון לכיתוב "ליילנד" בגריל למעלה?) - מהו המצב הכללי של הרכב? ומה זה, רכינה, משאית רגילה?

כל מידע נוסף יתקבל בברכה. בעיקרון אנחנו מחפשים ביבר ולא סופר-ביבר, כאלה כבר יש לנו שתיים...

שוב תודה,

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקושי מגיב, אבל אני מציץ ועוקב, החיים לא משאירים זמן.

בכל אופן את הטאטרה אשתדל ללכת לראות, אבל היא לא במקום גבוה בסדר העדיפויות שלנו, למרות שזו משאית מרשימה (מדובר במקרה על משאית מודרנית, עם תא נהג מעל למנוע ("טלויזיה")? כן, היא נראית מאוד מודרנית עם עיצוב חלק וזורם.

לגבי הסופר ביבר - הסמל פחות מעניין (סמל? אתה מתכוון לכיתוב "ליילנד" בגריל למעלה?) - מהו המצב הכללי של הרכב? ומה זה, רכינה, משאית רגילה?

כל מידע נוסף יתקבל בברכה. בעיקרון אנחנו מחפשים ביבר ולא סופר-ביבר, כאלה כבר יש לנו שתיים...

שוב תודה,

דב

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה,

דב

כן אני מתכוון לסמל "ליילנד " על הגריל

המשאית במצב גרוע (לפחות מבחוץ) והמשאית רגילה אבל יש עליה כל מיני דברים

נראה לי שהיא שייכת למוסך לציוד מכני כבד שליד לא היה לי זמן ולכן לא שאלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, אני לא כ"כ מבין בזה, אבל ברחוב האחים מסלוויטה בתל אביב, ליד מוסך רובר נמצא אמבולנס צבאי ישן , לא יודע לגבי השנה אבל המצב החיצוני בהחלט נחמד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...