Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

לא זוכר אם כתבתי את זה כבר פעם, אבל בכביש אזור, פחות או יותר ממול מסעדת "עזרא ובניו", יש מיגרש, שיש לו לפחות גרר אחד משנות ב-60-70, פעם היו לו יותר, עכשיו כבר לא יודע...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבני ברק ליד הום סנטר סלויים גדולים של חיטה ולפעמים רואים שם לילנד אים דבל מקדימה משהו מיוחד

אפרופו דבל מקדימה היה למאק דגם אים דבל מקדימה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בבני ברק ליד הום סנטר סלויים גדולים של חיטה ולפעמים רואים שם לילנד אים דבל מקדימה משהו מיוחד

אפרופו דבל מקדימה היה למאק דגם אים דבל מקדימה ?

וכל יצרן משאיות יכול לספק משאית עם שני סרני היגוי, כן, גם למאק יש דגמים כאלה, עם תא נהג מעל למנוע ועם תא נהג רגיל. בארץ היו מעט מאוד מאקים כאלה.

הליילנד הזה הוא הליילנד המקורי האחרון שיוצר, נדמה לי שהדגם נקרא T-45. הוא היה אמור להציל את ליילנד ממה שבסוף קרה לה בכל זאת, שהיא נמכרה לפאקאר, שמחזיקה גם את דאף.

צחוק הגורל. דאף התחילה את דרכה בבניית משאיות עם מנועי ליילנד, והיא שפיתחה את המנועים ההם של ליילנד למנועים המתקדמים שהיא מציעה כיום!

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מה שנראה כמו שאריות של אוטובוס ישן מאוד בתצורה של קבינה מעוגלת וצרה מקדימה וארגז נוסעם מאחורה נמצאת ליד הכניסה לקיבוץ חפץ חיים.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכניסה למושב אחוזם, קצת דרומית לקריית גת, עומדות בתוך שטח שרק לאחרונה הפך מגודר מספר משאיות. אני לא מתמצא ולא אוכל לומר איזה, אבל שום דבר שם לא חדש...

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכניסה למושב אחוזם, קצת דרומית לקריית גת, עומדות בתוך שטח שרק לאחרונה הפך מגודר מספר משאיות. אני לא מתמצא ולא אוכל לומר איזה, אבל שום דבר שם לא חדש...

הייתי שם פעם ולא היה עם מי לדבר להכנס. מישהו בסביבה יכול להציץ עבורי? תודה

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצר בית, ורודה מזכירה פורד F1 אבל סגורה במושב כפר חבד ליד הצרכניה.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול אך לדעתי זו קלייסדל עם אף והקבינה מפיברגלס.

הם פעלו בסוף שנות ה- 60 אם אינני טועה.

למעוניינים בפרטי.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מחזיק מפתחות של משאית MACK. כלבלב עצבני עם לסת תחתונה בולטת. 8)

אורך:4 ס"מ גובה: 2 ס"מ

זה לא סמל שנטלש מהמשאית, אלא מחזיק מפתחות מקורי. :shock:

מוכן למכור או להתחלף תמורת מחזיק מפתחות של אופל או משהו שווה ערך.

mack2.JPG

mack.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בחולון , קרוב לביתי ראיתי משאית כיבוי ישנה , אין לי מושג ודגם ... היא כנראה נרכשה ע"י אדם שעוסק בגיזום עצים .

יש אליה סטיקר גדול " פומי - גיזום וכריתה" או משהו כזה ...

יש עליה עדיין סולם גדול , נראית ממש טוב .

אני אצלם מחר ואעלה את התמונה .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד קרגו משנות ה-70, עומדת עכשיו ברחוב הרכבת, פינת דרך פ"ת בת"א, מרחוק נראית במצב די סביר, לא נראה לי, שנוסעת...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מתעניין במיוחד בכבאיות, אבל אני משתגע - ראיתי לפני כשנה כבאית עם סולם - אני חושב שברולט או ג'י.מ.סי משנות השישים המוקדמות, נגררת לכיוון צפון ואין לי צל של מושג מה קרה איתה, אף אחד שאני מכיר שמתעניין לא יודע על מה אני מדבר. אולי זה זו?

תודה, דב

בחולון , קרוב לביתי ראיתי משאית כיבוי ישנה , אין לי מושג ודגם ... היא כנראה נרכשה ע"י אדם שעוסק בגיזום עצים .

יש אליה סטיקר גדול " פומי - גיזום וכריתה" או משהו כזה ...

יש עליה עדיין סולם גדול , נראית ממש טוב .

אני אצלם מחר ואעלה את התמונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשאיות האלה שידאגו כבר אנשים אחרים, אלה שגדלו בצילן. אני בקושי משתלט על המשאיות מהילדות שלי...

(לחשוב שמישהו יאהב פורד קרגו! פו?י!)

תודה בכל אופן

דב

פורד קרגו משנות ה-70, עומדת עכשיו ברחוב הרכבת, פינת דרך פ"ת בת"א, מרחוק נראית במצב די סביר, לא נראה לי, שנוסעת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...