Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש בדרך בן צבי בת"א 102 (ליד מסעדת 'גני אורלי') משאית דודג' גרירה צהובה (נטושה, אך חיצוני היא נראת סביר) כנראה משנות ה60 או החמישים.

היא נמצאת בתוך מגרש של בחור שגורר כלי רכב.

כמו כן יש בכביש חולון-אזור מספר מוסכים ופירוקיות. במבט מהיר הצלחתי לספור כ-4 טנדרים של דודג' מסוג D. לא ידוע לי על מצבם המכאני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שבמיגרש בבן-צבי הגרר הזה ממש לא נטוש, כל מה שיש במיגרש הזה (ואגב לדעתי יש עוד כמה דברים מעניינים), שייך לבחור נחמד שבין היתר עוסק ברכבים ("גרר גרוסי"). לא נראה לי, שהוא לא יודע שהגרר הזה הוא די מעניין מבחינת האספנות... והוא נימצא שם כבר די הרבה זמן... כמו כן, פעם היו לו שני טרנזיטים MK1 דיזל גררים, לא יודע מה הוא עשה איתם, הם לא שם כרגע, אבל הוא אמר לי שלפחות אחד עדיין קיים...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרר גרוסי יש גם רכב ישן משנות ה60. כנראה קורטינה דור 2 או אופל (אין לי מושג).

אם אתה מחפש טרנזיט דור-1 יש מגרש ליד בניני פנורמה שיש שם שנים כאלה זרוקים. צריך רק לפנות אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור התעשייה באר-טוביה יש משאית פטרבילט עם מנוף ופלטה שעומדת כבר הרבה זמן, להערכתי היא משנות השבעים, היא שלמה.

ועוד אוצר :oops: , באותו מקום עומד לו מנוף כבד של טטרה (כמו של מנופי אבי) ממש יפה שנראה שעומד שם כבר יותר משנה גם הוא לא חדש בכלל ונראה משנות השבעים, גם הוא שלם.

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד הפרדסים ששרדו בנס ציונה ראיתי המון סוגי משאיות, מנופים ורכבים ישנים בתוך מעין חצר ענקית (כנראה של אחד הפרדסנים). אם מישהו מעוניין בהדרכה ע"מ להגיע, שלחו ה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאית כיבוי 600 - D הנעה כפולה (4*4) נמצאת באפרת (גוש עציון) ליד המרכז הרפואי.

שירות הכבאות כבר לא ישתמש בה לעולם, אבל אולי מי מאיתנו כן.

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די מעניין, אבל אני לא מגיע לאיזור בכלל...

תודה, דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די מעניין, אבל אני לא מגיע לאיזור בכלל...

תודה, דב

הכוונה למשאית???

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדב יש dm800 בצבע צהוב עם מנוף במצב נסיעה ללא טסט עומד באשדוד אצל חבר שלי פחח רכב בחצר הסוס משנת 75 מניע ונוסע לפרטים 0577780147

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דב ,

האם מעניינת אותך כבאית מרצדס ישנה ?

יש בתחנת כיבוי באיזור התעשיה קצרין אחת כזו שלמה .

כשאהיה באיזור עם מצלמה , אצלם ואעלה לכאן .

לידיעה ,

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המאק שדיברתי אתך לגביו, שעומד בחצר של המניע בחיפה. אני אמור לקחת אותו בשבוע הקרוב, ונראה לי שאין אלה להעביר אותו לאמנון.

[/b]

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...