Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאבא שלי יש משאית דודג' D300 שנת 78 יד ראשונה .

אני יודע שזה לא ממש רכב אספנות, אבל אם יש מישהו שמספיק משוגע לעניין, הוא יכול לעשות עם זה משהו.

הרכב במצב נסיעה כמובן, אם מישהו מעוניין לקנות שיפנה אלי בפרטי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

מי רצה משאית ולא קיבל??

טוב, בדיוק נזכרתי במראה שכל פעם מחדש נראה לי מוזר..

בחדרה, צמוד למכללת "עמל" הסמוכה לכיכר המשטרה, יש איזה מפעל רתחות (או משהוא כזה..) הקטע הוא, שבמתחם שלה יש צי של איזה 20 משאיות MAN ישנות צבאיות. שלא זזו מילימטר כבר כמה שנים. לדעתי שווה בדיקה למי שצריך חלקים או רוצה משאית..

אז כפי שאמרתי, משאית MAN צבאית עם אף. אין לי מושג שנה, אבל לפי המבנה העגול יחסית, ניתן לזהות כי מדובר בכלים ישנים.. כולם זהות לחלוטין.. עם ארגז מאחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוו הנה משאית שאהבתי

אחרי עיון מעמיק במיקרוסקופ בתמונה שהעלית, הגעתי למסקנה שמדובר במשאית. יתכן אפילו משאית צבאית.

לטובת חברי הפורום שראייתם רק נורמלית ולא יותר מזה, כדאי להעלות משהו קצת יותר גדול.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוו הנה משאית שאהבתי

אם אני זוכר? עוד הספקתי לעשות חודש מילואים על ה- DM, האחרונים שעוד עבדו בצנובר.

חיה אמיתית... אפילו כתבתי סיפור על הימים הראשונים, לא יודע אם מתאים להעלות כאן, אבל קודם צריך להעבור את זה מה"איינשטיין" ל- WORD, או להקליד מחדש.

איזה כלי...כולה חמישה הילוכים, אבל מנוע גמיש כל כך! ושקט משהו.

עכשיו משרד הביטחון מוכר אותם, ויש דיבורים שהם הולכים בהמון כסף, משהו לגמרי לא בפרופורציה לכזה רכב...

מתגעגע!

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המאקים היו ראשיי גורר מוצלחים מאוד ושירתו בנאמנה ממש כמו סוסיי עבודה אמיתיים

הם נימכרים לאפריקה כמוביליי מיים ועצים לרוב

ertl-mack-dm-800-gravel-trailer.jpg

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו התערבב לך. אמנם היה ל- V8 היה רעש רועם משהו, אבל מאד עמום, ובהחלט שקט מאוד לעומת כל מנוע קאמינס.

בארה"ב הוא נקרא "הענק הלוחש"...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, עדכון האחרון - השבי וליילנד הכבאייות עדיין במיגרש של הערייה - בצומת מסובים. שתיהן לדעתי במצב סביר בהחלט לשנתן. שמישהו ייקח אותן כבר - כואב לי הלב!!!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי, ראיתי ודיברתי, מכבי אש ר"ג שוקלים לשפץ אחת או שתיים, ורק אחרי שיחליטו, אפשר יהיה לדבר איתם.

נעשה את זה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאית סקאניה 110 , בעלת לוחית רישוי בת 5 ספרות, משמשת / שימשה בעבר...

כמשאית גרר, נראתה היום באיזור לב המפרץ בחיפה .

אנסה להעלות את תמונתה .

יניב.ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב.

הבנתי מהודעתך הראשונית שאתה גם מעוניין באוטובוסים ישנים.

אז יש לי משהו, אמנם לא ממש ישן, אבל שנת 73.

אני עצמי עליתי עליו כדי לבדוק אם שייך לי לנסות לשפצו, אבל...וואנדליזם של ילדים

שבר את רוחי. הוא בהחלט דורש השקעה.

מדובר בלילנד טייגר שהיה ממש יפה בזמנו.

לפני שנתיים הוא עוד נסע !

יש לו נעילת דיפרנציאל על מוט ההילוכים וכל הקלאסיקה.

אם מעניין אותך.... תפנה אלי בהודעה פרטית, ואקשר אותך עם בעליו.

אני יכול לאמר שאם תרצה, האוטובוס ימכר בגרושים...

V8Driver

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על השאלה, אבל מה זה " נעילת דיפרנציאל" באוטובוס??????????

עד עכשיו הייתי בטוח, שהמושג הזה מעולם רכב השטח, והפעולה נועדה לשפר עבירות של הרכב הנ"ל! אבל מה לעזאזל זה אומר באוטובוס? :shock::shock::shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב כפר הרי"ף:

דודג' D200

ליילנד עם אף.

וולבו עם אף מעוגל (היו נפוצות פעם בעזה).

כולן עומדות.

עמית

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על השאלה, אבל מה זה " נעילת דיפרנציאל" באוטובוס??????????

עד עכשיו הייתי בטוח, שהמושג הזה מעולם רכב השטח, והפעולה נועדה לשפר עבירות של הרכב הנ"ל! אבל מה לעזאזל זה אומר באוטובוס? :shock::shock::shock:

אני בטוח שהוא התכוון לבלם המנוע שממוקם על מוט ההילוכים בטייגרים.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...