Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

השבי אני חושב שכבר לא נמצאת שם...

אם זאת אותה אחת, אז היא עברה שיפוץ לפני איזה שלוש שנים והובאה לאנדרטה בתחנת כיבוי האש ברמת גן (הייתי מתנדב שם וראיתי אותה ביום שהיא הגיעה).

אם אתה מתעניין במשאיות ישנות, אתה יכול לבדוק גם מה המצב בשרותי הכבאות... יש המון רכבים (מגירוסים ומרצדסים) שמוצאים למכירה לפי מה שאני יודע. רק לפני איזה חודשיים אני חושב ששרותי כבאות ראשון הוציאו למכרז את הסולם מגירוס שלהם...

שווה לברר בנציבות כבאות והצלה בראשון.

יום טוב!

איתמר

למישהו יש בעיה עם מקום מאחורה??? שיפנים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה ראיתי משאית באיזור התעשייה באר טובייה, ליד קריית מלאכי. כך מגיעים : מכיוון צפון נוסעים על כביש 4 מתל אביב לכיוון אשדוד, במחלף החדש לפני אשדוד פונים בכביש המתעקל ימינה ואחר כך מתיישר לפי השלט ירושלים/באר שבע/גדרה, ברמזור של צומת אשדוד ממשיכים ישר עד צומת כנות. בצומת כנות (רמזור) פונים ימינה ונוסעים כ-15 דקות עד שמגיעים לצומת קסטינה. בפיצול V של קסטינה לוקחים את הצד הימני לכיוון אשקלון. ממשיכים ישר ברמזור הראשון, עדיין לכיוון דרום. אחרי 200 מ' יש רמזור נוסף ממשיכים גם בו ישר. לאחר כ-50 מ' יש פנייה שמאלה בכביש לאיזור התעשייה (ניתן לזהות את הכניסה עפ"י "אולמי הוואי"). מתחילים ליסוע לאט ורואים מצד ימין, לאחר כ-20 מ' מוסך ובחצר יש משאית ישנה, במצב טוב. שווה הבדיקה. אם אתה באיזור , היכנס לראות. אתה יכול גם ליצור איתי קשר בה"פ : אתן לך מספר טלפון של מישהו שגר באיזור ויכול לבדוק אם המשאית עדיין שם, לפני שתיסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועם כל הידע שלי, אני מתקשה להחליט אם זה מאק LF או בדפורד!

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי שאפשר להגדיל, והבולדוג מזדקר לו בחזית בבירור...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה

אתה לא קורא את הפורום.

זה CMP - canadian military pattern

שיוצר ע"י GM (שברולט) וגם פורד בקנדה במלחמת העולם השניה.

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=25014

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאית באזור התעשיה של באר טוביה ,כבר לא שם זו הייתה משאית וולוו,והייתה במוסך לתיקוני משאבות הזרקה"דיזל דרומית"

אפשר לברר ב144 את מס. הטלפון ולשאול אותם על גורלה.

עליך לטפח מוזרויותך מגיל צעיר,כדי שלכשתזדקן לא יחשבו שעף לך בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצאת אצל מישהו במושב סגולה, ואותה, לטענתו, הוא לא מתכוון למכור לעולם.

מה שכן, יש לו פורד F-4 משנות החמישים מדגם יפה מאוד, רק שהוא מצפה לתמורה גבוהה מאוד...

יש לו גם כל מיני טרקטורים (אני חושב שהוא סוחר בהם). אפשר לראות את המשאית מהכביש, בצד שמאל, לפני הפניה למושב, מעבר לחממות פרחים ענקיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה רבה לכל המגיבים והמכוונים.

נכון, אני מאוד גאה, עד כדי השתחצנות לפעמים, בכך שאני מכיר כמעט כל דבר שעוד נשאר בארץ, אל תכעסו, אני מקווה שזה לא ימנע מאף אחד ליידע כשהוא רואה משהו. אם כן, תגידו לי ואני אתקן את דרכי.

הכיף הכי גדול של אספן, אני בטוח שגם אתם יודעים, זה למצא פתאום משהו שעמד המון שנים ממש מתחת לאף ואף אחד לא ראה...

(היה סיפור כזה עם משאית אוטוקאר משנות ה- 40 שעמדה במושב קדרון בתוך עץ תות, בחצר של אנשי משאיות וותיקים.

החצר היתה מלאה בגרוטאות של משאיות, ממש חוויה היתה לשוטט שם.

אז שוטטתי, אולי שלוש פעמים, ולא ראיתי את האוטוקאר ההוא.

אח"כ אמרו לנו שיש שם משהו כזה, ולא מצאנו, לא רק אני, ורק בפעם הרביעית, בהדרכה של מישהו, מצאנו, בתוך הסבך (אוך למה אין תמונות!), משאית שלימה!. חלודה קשרות אמנם, אבל משהו משהו.

היא נמצאת היום בידי האספן שאני עובד איתו, בקרית שמונה, יחד עם עוד הרבה דברים מעניינים.

מי שירצה לראות, שיפנה אלי.

דב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, ששווי לדעתי עדיין שם, לפחות הייתה לפני כחודש, בטח לא 3 שנים! בנוסף, יש במיגרש מכרזי ממ"ן בלוד וולוו ישנה מאד , שעומד שם הרבה מאד זמן - או כי אף אחד לא רוצה, או כי לא מוכרים אותה, אבל אם אתה "מקומבן" והיא תעניין אותך - .... מגירוסים כבאיות יש המון, אישית חולה על האוטו הזה, הייתי מת לקנות אחד, אבל שוב - לא רכב אספנות=אין לי כל אפשרות... :cry::cry: ויש מאק בבת-ים, אבל הוא כבר יותר חדש, נראה לי יותר מדי חדש בשבילך... ואם אכן קיים אוסף של משאיות, הייתי מת לראות - כאמור, אני בין היתר חולה על המשאיות!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...