Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאחורי הפלפל של בינימינה, ממש בצומת של תחנת הרכבת של בינימינה, שוכבת לה משאית פארגו במצב נוראי. לא נראה לי שאפשר להציל אותה אבל..... היא שלמה לחלוטין ובטח אפשר לבצור ממנה מלא חלקים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

נצפתה משאית F כנראה F-600 דאבל ג'נט וגם דאבל קבינה.

נראה לי שהיגיעה לארץ עם בוני שדות התעופה בנגב.

ניראית במצב סביר בהחלט.

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פינת הנוסטלגיה ,בתמונה אתם רואים את אחד הדגמים המוקדמים משנת1958 של אוטוקר, כאן בתמונה של מפעלי תובלה שהובילו אשלג מסדום לאילת כאן תהלוכת ביכורים בבאר שבע,

אוטוקר1958.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(רק עכשיו מצאתי את הפורום, אז אני קצת מתלהב):

אז אם אתם רואים משאית עומדת תספרו לי?

בעיקר אני מחפש משאיות משנות השישים (החמישים גם, בטח, אבל נראה מישהו מוצא משאית משנות החמישים שאני לא מכיר...) והשבעים - ליילנד ביבר, מאקים וכאלה.

אוטובוסים זה גם בסדר...

אני מצידי, שרואה גם מכוניות, מבטיח ליידע אתכם על כאלה.

תודה,

דב

יש לי משאית ליד הבית משנת 62 יפה הבעלים רוצה למכור אותה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאית מ 62 זה בהחלט מעניין. אפשר תמונה? קצת יותר פרטים? "משאית" יכולה להיות כל דבר, החל משברולט C-30 ועד אוטוקאר סמי טריילר. אז מה זה?

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בסוף חודש אוקטובר 2004 בתחילת מסענו מקריית שמונה לאילת התחלנו את הנסיעה בביקור בחצר המופלאה של אמנון מקריית שמונה.

לאמנון מגוון רחב של אופנועים ורכבים אבל ללא ספק עיניו נוצצות והסבריו המפורטים בשיאם כהוא חולף ליד המשאיות והאוטובוסים בחצרו.

מצורפות תמונות מהביקור - בין טיפה לטיפה מהשבת הגשומה הראשונה של השנה, אני בטוח שדב יסביר יותר טוב ממני מה רואים בתמונות בכל מקרה הרכב הירוק הוא לא פחות ולא יותר ממוביל טנקים ...

IMG_0011.JPG

IMG_0018.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי משאיות ישנות עומדות במגרש חנייה באיזור התעשיה של אזור בסמוך לכביש ת"א-לודנכנסים מהכניסה הצפונית לאזור ליד היכלי הנסיכה בצומת T שמאלה ושוב שמאלה

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם קודם כל אשמח אם תפרטו יותר כי אני חובבב נוסטלגיה רק שנולדתי מאוחר מדי כך שאני לא זוכר את הכלים האלו אלה רק מתחיל להכיר אותם . חוץ מזה אם מישהו עובד על שיפוץ ויש מצב להצטרף לפעמים אז שיצור קשר

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.הייתי בחצר של אמנון בקרית שמונה ונהניתי מאד רכב הירוק הוא דיימונד טי שהיה בשנות החמישים מוביל טנקים עם מישקולת עליו וניגרר רוג'רס עם דולי ושירת בצ"הל

עד 1969.

דיימונד טי.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי ריאו קמינס שנראות כמו השקמיות הניידות של פעם עומדות בחצר במושבה יוקנעם .רואים אותן מכביש יוקנעם מגידו

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש הפנימי מצומת חבצלת לכפר ויתקין, ליד ה"בית הגדול", עומדת משאית שברולט 4X4 ממלחמת העולם השנייה, דבל ג'נט. משמשת היום כשלט הכוונה למסעדה הסמוכה. במבט חטוף נראה שהיא במצב די טוב: תא נהג, מנוע, גיר, תיבת העברה, גלי הינע, סרנים, גלגלים - הכל במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי כבאיות ישנות עומדות בבאר שבע בין מרכז ביג לצומת "חטיבת הנגב".לא נרא שהן בשימוש למרות שאצל הכבאים אין לדעת.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...