Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם, אגב, מישהו באמת מחפש קרגו "אמיתי" (85' נראה לי), מה שקשה לי לדמיין, יש אחד שעומד מלא זמן ב"קיבוץ גלויות" בת"א, למסכן כבר שברו את השמשה הקידמית "נשמות טהורות" כלשהן, הוא עדיין למכירה, פעם הורידו לו מספרים, עכשיו החזירו- בקיצור, לא ברור לי, מה הולך איתו...

אני מצידי - רק "D" (כלומר, מתחת לשנת-80' בטוח)! חולה על הדגם הזה (שבטעות חשבתי, שניקרה "קרגו" גם:? ) !

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אני פעם הייתי במוזיאון חצרים של חיל האוויר.

וברחותי מהקבוצה שלי והלכתי להסתובב בבסיס

ויש שמה מין אזור נטוש כזה

ויש שמה כל מיני משאיות ענתיקות רצח..!@$$

מציע לך לבקר שמה.

במבי תראה סופר-צארג'ר!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן דב

יש איזו משאית ישנה מאד בגבעתיים בתוך חצר ברחוב צדדי

אים אתה מכיר את גבעתיים בכיכר נח יש מדרגות שעולות לרחוב שנימצא מעל הכיכר

בחיבור של רחוב סירקין וכצנלסון בסוף המדרגות מצד שמאל בבית ישן היא תתגלה לעיינך

ארז מנור גם חבר חדש

חבר"ה תמשיכו ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ארז,

(כן, הרבה הרבה זמן לה הייתי בסביבה, צירוף של קריסת מחשב קשה וחוסר זמן, הי לכולם):

מכיר, מכיר את המשאיות (!, יש שם שתיים אם לא השתנה שום דבר) - האחת היא דודג' D-400 מתחילת שנות השישים (או אפילו סוף שנות החמישים?) שתא הנהג שלה הוא לדעתי (וזה לא מוסמך) - תכנון ויצור ישראלי לגמרי, שמבוסס קצת על... טנדר הוויליס מאותה תקופה (דלתות, לוח שעונים).

משאיות אלו היו בעיקר בצבא, אך שימשו גם לחלוקה עירונית, אני זוכר אותן מחלקות בקבוקי שתיה של קריסטל וטמפו, וסיפונים של סודה, למה שזוכר את התקופה.

יש משאית כזו משופצת יפה בכרמל בחיפה... בעצם אני חושב שיש תמונה שלה כאן בפורום באיזה מקום, אני לא כל כך טוב בחיפושים, אם מישהו יוכל לקשר אותנו לשם אודה לו.

המשאית השניה נראית יותר ישנה, אבל קשה לדעת, תא הנהג מכוסה בברזנט והכול נראה רקוב מאוד.

התחלתי פעם לברר, לנסות להגיע לבעל המשאיות אבל אני אפילו לא זוכר איפה נתקעתי עם העניין.

ת ודה בכל אופן

אהלן דב

יש איזו משאית ישנה מאד בגבעתיים בתוך חצר ברחוב צדדי

אים אתה מכיר את גבעתיים בכיכר נח יש מדרגות שעולות לרחוב שנימצא מעל הכיכר

בחיבור של רחוב סירקין וכצנלסון בסוף המדרגות מצד שמאל בבית ישן היא תתגלה לעיינך

ארז מנור גם חבר חדש

חבר"ה תמשיכו ככה

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את אלו:

http://carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=29196

אגב, הפורד כזה (בגירסת F350) היה יחסית לא מזמן זרוק בשולי כביש אזור, קצת אחרי בית הספר, כנראה הוציאו אותו מאיזה מוסך, עמד שלם כמה שבועות ולפני שהספקתי לעשות משהו, מישהו "עבר" עליו עם השופל, והשאיר ככה... וחבל - היה דווקא שלם לגמרי ועם מספרים.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקבץ הראשון, התמונה השמאלית העליונה מראה אוטובוס הפועל בבורמה. עד היום ישנם רבים כאלה. הם על שילדת שברולט/פורד ממלחמת העולם השניה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיפורים ותמונות נודע לי כי האוטובוסים "ליילנד -רוייל טייגר"

(אשר קואופרטיב אגד מכר לבורמה)

הועבר המנוע ממרכז האוטובוס, לחלקו הקדמי של האוטובוס

אנסה לחפש את העיתון הפנימי שאגד מחלקת לחבריה והעלה כמה תמונות

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל תמונות של "רויאל טייגר" מאגד בבורמה שצולמו על ידי ג'קי מפורום תחבורה ציבורית ב"תפוז"

שימו לב לכיתובית "אגד" שנשארה על אחד האוטובוסים...

burma41.jpg

burma35.jpg

burma33.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטובוס מדגם ניאופלן

הדגם ששימש את קאופאטיב אגד

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...