Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהולנד מפתחים את פרויקט "פיליאס" על שם גיבור הספר של ג'ול וורן "מסביב לעולם ב 80 יום"

משרד התחבורה מתכוון להביא את אחד האוטובוסים האלה ארצה לנסיון.

P2_PIROCII.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

מה וולבו, איזה וולבו ישנה בקיבוץ גלויות בחיפה? אפשר תמונה לפני שאני מקבל התקפת לב? בבקשה?

חשבתי שכבר אין משאיות ישנות שאני לא יודע עליהן... אשמח מאוד לדעת שאני טועה!

מה עם הוולוו משאית ישנה מאד במגרש החניהברחוב קיבוץ גלויות בחיפה?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה "ישן מול חדש"? שניהם במקרה ממש מאותה תקופה, סוף שנות החמישים ותחילת שנות השישים, מצד אחד מאק B63, גורר תומך, עם תא שינה (מסכן מיש צריך לישון בתא שינה צר כזה...), ובצד השני אוטובוס שברולט שעבר "שינוי מבנה" קטן...

והנה חדש מול ישן

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נשמע לי הגיוני שמישהו ירחיק את המנוע מהגלגלים!

אולי בגלל שהרדיאטור, שבכל מקרה נמצא בטייגר מלפנים, חשוף? ואולי זה בכלל אוטובוס וולבו (B10 הם נקראו, או אפילו פחות?), הרי היו כאלה בארץ לא מעט (מטיילי יולזרי, בלמ"ס...)

מסיפורים ותמונות נודע לי כי האוטובוסים "ליילנד -רוייל טייגר"

(אשר קואופרטיב אגד מכר לבורמה)

הועבר המנוע ממרכז האוטובוס, לחלקו הקדמי של האוטובוס

אנסה לחפש את העיתון הפנימי שאגד מחלקת לחבריה והעלה כמה תמונות

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה וולבו, איזה וולבו ישנה בקיבוץ גלויות בחיפה? אפשר תמונה לפני שאני מקבל התקפת לב? בבקשה?

חשבתי שכבר אין משאיות ישנות שאני לא יודע עליהן... אשמח מאוד לדעת שאני טועה!

לא יודע לגבי חיפה, אבל אתה בטח יודע על הוולוו "זבל" הישנה, שנימצאת כבר המון זמן במיגרש מכרזים של הממ"ן בלוד. ויש שם עוד כמה דברים מעניינים, אבל הבעיה, שלא נראה לי, שהם מוכרים אותם.

ואפרופו חיפה - ראיתי במיגרש בכניסה לנמל המון משאיות משנתונים שונים, עם מספרים הזרים - What the fuck??? מישהו יודע?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?!

זו פעם ראשונה שאני שומע על זה. מדוע ומתי הוצאו הנאיפלנים משירות?

ועוד שאלה:

למה היו אוטובוסים עם שתי סרני היגוי וכאלה עם אחד?

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די מזמן, לדעתי, הייתה תקופה, שעמדו כמו פגרים בת"מ הישנה בת"א...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאית הזו נמצאת בשעה טובה אצל אמנון בקרית שמונה!

מאחורי הפלפל של בינימינה, ממש בצומת של תחנת הרכבת של בינימינה, שוכבת לה משאית פארגו במצב נוראי. לא נראה לי שאפשר להציל אותה אבל..... היא שלמה לחלוטין ובטח אפשר לבצור ממנה מלא חלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפרופו חיפה - ראיתי במיגרש בכניסה לנמל המון משאיות משנתונים שונים, עם מספרים הזרים - What the fuck??? מישהו יודע?

כנראה היגיע קרקס לארץ לכבוד הפסח.

ראיתי אותם אתמול בכביש החוף

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה היגיע קרקס לארץ לכבוד הפסח.

ראיתי אותם אתמול בכביש החוף

ישי

וואללה! זה מסביר הכל! אכן, הגיע איזה קירקס לארץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהולנד מפתחים את פרויקט "פיליאס" על שם גיבור הספר של ג'ול וורן "מסביב לעולם ב 80 יום"

משרד התחבורה מתכוון להביא את אחד האוטובוסים האלה ארצה לנסיון.

אתה רציני???!!!???:shock: :shock: :shock: - מה הדבר המפלצתי הזה יעשה ברחובות הצרים של הארצינו??? איך יעבור, אם כרגיל איזה פלוץ ייחנה את האוטו שלו באמצע הכביש ויילך לקנות סיגריות???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המשאיות הם מארופה רובם מגרמניה מסוגים שונים שעוברים לירדן דרך גשר שיי"ך חוסיין ,המשאיות לאחר כ5 שנים על הכביש נקנות על ידי סוחרים שמעבירים לירדן ואתם יכולים לראות גוררים עם עגלות שעלייהם קבינות וחלקי חילוף,כידוע בישראל אין אפשרות להכניס רכב משומש מעל 4 לשוק הפרטי,לגבי נגררים שאתם עשויים לראות יוצאים מנמל חייפה נגררים עם קרור 13.5 מטר עם מספר מיון או קפריסין אלה יוצאים עם סוסים של הנמל החדש לערבה ממכילים וחוזרים ישירות לנמל חייפה לאניה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת משאיות מטיול שעשיתי באוסטרליה/ניו-זילנד:

הענתיקה (למטה מצד שמאל) מאד מעניינת יש פרטים???

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר מאנגליה ואני מתכתב איתו באי מייל והוא שאל אותי מה אני יודע על לילנד אשדוד משנות ה-60 וה70. מי שיכול שיכתוב באנגלית כדי לחסוך את התרגום אבל גם בעברית זה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...