Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על נתיבי איילון דרום, בין לא-גווארדיה לקיבוץ גלויות, צמוד לגדר, נזרקה כנראה משאית כיבוי לשכבר, עם הסולם והכל. שווה בדיקה.

אני רואה אותה כל יום פשוט מדהימה.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

שני דברים:

א. ממתי זה שם, ואיך לא ראיתי את זה אתמול?

ב. אני חושב, לפי בתאור, שאני יודע, מה זה - משאית מחולון, ששימשה מישהו שגוזם עצים כפרסומת!

ג. (אני יודע, אמרתי "שני דברים" :-) ) WHAT THE FUCK???? איך, לעזאזל, היא הגיעה לאיילון, ולמה השאירו אותה שם???!!!:shock: :shock: - אתם בטוחים??? אני עכשיו נוסע לראות, בחיי!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, כתבינו יצא לשטח, ולהלן דיווחים:

דבר ראשון - המשאית לא עומדת באיילון, כפי שניתן היה להבין ממה שכתבתם- היא עומדת מאחורי הגדר, במיגרש הפרטי הסגור!

דבר שני - לא מדובר במשאית מחולון, אם כי באחת אחרת, זהה- מגירוס כבאית-סולם משנות ה-60. מצבה, ממה שהצלחתי להיתרשם בחושך, מושלם, מלבד חוסר אוויר בגלגלים. שוב, לא התקרבתי מדי - מיגרש פרטי נעול.

דבר שלישי - לא הייתי כ"כ ממהר לדאוג לגורלה בשלב הזה - לפי המדבקות, שייכת לאיזה משרד פרסום, שבטח רכש אותה באיזה מכרז לאיזשהו "פרוייקט", ולדעתי לא מזמן, ככה שהייתי מהמר, שהיא צפויה לעבור דווקא שיפוץ, אם כי, לא בטוח, שיש לה רישיונות לנסוע בכביש. למי, שממש מעוניין - קל מאד לדעתי למצוא, של מי היא - אחזור, היא חונה במיגרש פרטי, ויש עליה מדבקות עם שם וטלפון של משרד הפרסום (לא היה לי כח לרשום).

זהו, בערך... זה מה שקורה, כשבן האדם משועמם - הולך בלילה לחפש משאיות...:silly::loco::screwy:

אגב, למומחים שביניינו, דב, במיוחד אליך - כמה יכולה/אמורה לעלות בערך משאית ישנה (ולא ממש נדירה, יחסית) עם הרישיונות? משהו, כמו פורד D, או D-500, עם ארגז סגור?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוה, אז אני יגיד לכם,

אם המשאית היא עם רשיונות תקפים והיא שלימה ותקינה, היא שווה לטעמי כמה אלפים - משהו בין 3 ל- 7K, תלוי כמה אתם רוצים אותה, וכמה הבעלים מאמין שהיא שווה.

אם אין רשיונות, הערך יורד למשהו בין כלום לאלפים ספורים, תלוי כנ"ל ותלוי גם ברמת המבוקשות של המנוע שלה למשל (מנוע 400 ו- 410 של ליילנד, כאלה שהיו בצ'יפטיינים והקליידסדיילים הוא מנוע מבוקש למדי למשאבות וסירות. במנוע של פורד מסדרת D (זה בשביל "Dover", כנראה היא בה הם יוצרו?) אף אחד לא מתעניין, ואז המשאית שווה את משקל הברזל - כ- 500 ש"ח טונה (משאית תשקול בין 2-3 טון (D400) ל- 9 טון (ליילנד ביבר 4X2), והביקוש לברזל משתולל וגורם לכל הגרוטאות להעלם...

(דרך אגב, אני לא מתרגש מהמאגירוסים, משום מה אני לא אוהב אותם...

OK, כתבינו יצא לשטח, ולהלן דיווחים:

דבר ראשון - המשאית לא עומדת באיילון, כפי שניתן היה להבין ממה שכתבתם- היא עומדת מאחורי הגדר, במיגרש הפרטי הסגור!

דבר שני - לא מדובר במשאית מחולון, אם כי באחת אחרת, זהה- מגירוס כבאית-סולם משנות ה-60. מצבה, ממה שהצלחתי להיתרשם בחושך, מושלם, מלבד חוסר אוויר בגלגלים. שוב, לא התקרבתי מדי - מיגרש פרטי נעול.

דבר שלישי - לא הייתי כ"כ ממהר לדאוג לגורלה בשלב הזה - לפי המדבקות, שייכת לאיזה משרד פרסום, שבטח רכש אותה באיזה מכרז לאיזשהו "פרוייקט", ולדעתי לא מזמן, ככה שהייתי מהמר, שהיא צפויה לעבור דווקא שיפוץ, אם כי, לא בטוח, שיש לה רישיונות לנסוע בכביש. למי, שממש מעוניין - קל מאד לדעתי למצוא, של מי היא - אחזור, היא חונה במיגרש פרטי, ויש עליה מדבקות עם שם וטלפון של משרד הפרסום (לא היה לי כח לרשום).

זהו, בערך... זה מה שקורה, כשבן האדם משועמם - הולך בלילה לחפש משאיות...:silly::loco::screwy:

אגב, למומחים שביניינו, דב, במיוחד אליך - כמה יכולה/אמורה לעלות בערך משאית ישנה (ולא ממש נדירה, יחסית) עם הרישיונות? משהו, כמו פורד D, או D-500, עם ארגז סגור?

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, או D-500, עם ארגז סגור?
אחת הסטיות המוטוריות שלי היא הD לסוגיה - החל מה100 (שהיה בעצם, טנדרון) וכלה ב600 האימתנית,ובמיוחד הדגמים היפים והקלאסיים של תחילת שנות ה70'.

מרכב נפוץ יחסית לא שרדו כמעט כלל אקזמפלרים למשפחה המהוללת הנ"ל:

כבר כמעט שכחתי איך שהם נראים.

בכל מקרה, אם תמצא משהו נוסע, תזכור אותי לסיבוב פשע (מישהו אמר "מתחת לאף"?).......

שמוליק.

bmw e21 320i (318i) 1982

1971 bmw 1800

BMW 3.0 CSI 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם תמצא משהו נוסע, תזכור אותי לסיבוב פשע (מישהו אמר "מתחת לאף"?).......

אחת הפנטזיות שלי היא להגיע עם טנדר דודג' אל מול לבניין הבולשת ולהשתין כמו שמואל (סמי) בן טובים והרצל מלול.

אבל כבר אי אפשר לעשות זאת משתי סיבות:

1. כבר לא נשארו דודג'ים כאלה :cry:
  2. הבניין כבר הפך לחירבה :-(

dod69s-fr-dr2.jpg

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים מעניינים היום.

עקפתי בן אדם ישיש שעיכב את התנועה במהירות 50 שהוא נוהג בדודג' D400 בצבע תכלת קלאסי, בהמשך אותו כביש (נתב"ג-רמלה) עקפתי רנו טראפיק 4X4 שנת 1986, פעם ראשונה שאני רואה כזו טראפיק.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסטיות המוטוריות שלי היא הD לסוגיה - החל מה100 (שהיה בעצם, טנדרון) וכלה ב600 האימתנית,ובמיוחד הדגמים היפים והקלאסיים של תחילת שנות ה70'.

שמוליק.

איוווהההה!!!! חופשי, אחי! פעם, יחסית לא מזמן, היה מישהו בבת-ים, שהסתובב עם אחד כזה משופץ (שנות ה-70), שהיה פעם צהוב, פעם כחול, לא יודע, איפה נעלם, כנראה גם לברזלים...:?:x

ודב, תודה!

אותי דווקא כן מעניין פורד "D" (עם מנוע תקין, לפחות שיוכל לזוז ממקום למקום), רק מבחינה הנוסטלגית- אני אוהב את האוטו הזה, הוא מעניין בעייניי! וחוץ מזה, אני צריך מחסן חצי-נייד! ואני ממש, אבל ממש, לא מתכוון-יכול לשלם יותר מדי עבורו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(דרך אגב, אני לא מתרגש מהמאגירוסים, משום מה אני לא אוהב אותם...

אני אוהב אותם, מאז שבצבא התעסקנו עם אחד כזה, ומאד התרשמתי ממנו, מה עוד, שהיה משאית הראשונה, שנהגתי (ללא רישיון, והזזתי אותה רק כמה מטרים:wink::? )... משאית חביבה, ועתיקה (משנות ה-60! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אוהב את סדרת ה D של דודג', אם כי יותר לכיוון שנות השישים - מ 61' עד... אפילו רק 64, עם האף הגדול והמלבני...

דרך אגב, היה D-300 64 Custom, שזה בכלל משהו, לא רחוק משוק פרדס כץ, מאחורי בסטה של פירות ואבטיחים. עד לפני שנתיים הוא הרשים אותי מאוד ברמת השלימות שלו (לא היה בשימוש) - אולי הוא עוד נמצא שם? היו מזיזים אותו פעם לכאן פעם לשם...

(אם יורדים מז'בוטינסקי לכיוון שוק פרדס כץ, פונים בפניה הראשונה ימינה לכיוון קניון איילון ויש משמאל לרחוב שטח פתוח שבסופו נמצאת הבסטה וה- D הזה. מאוד מאוד אשמח לדעת שמישהו "משלנו" שם עליו יד!).

D-600 "אימתני"? נו, מה שבאמת היה "אימתני" ומרשים היו האחים הגדולים של הסדרה הזו, ה- C (דגמי 700 ו- 900), שבאו עם מנועי דיזל קאמינס וגיר פולר. היו בודדים כאלה בארץ, אולי אפילו רק בחברת חשמל... צריך תמונה, רגע.

שיט, המחשב שלי הולך לקרוס... מישהו יכול לעזור? תקלידו Dodge CNT-900 ותראו

שמוליק.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אוהב את סדרת ה D של דודג', אם כי יותר לכיוון שנות השישים - מ 61' עד... אפילו רק 64, עם האף הגדול והמלבני...

האם אתה מתכוון לדגם עם הפנסים הכפולים (או המשולשים) בחזית? כי אם כן - אתה צודק.

אכן מדובר במכונה יפה וקלאסית (בעיני) עד מאוד.

שמוליק

bmw e21 320i (318i) 1982

1971 bmw 1800

BMW 3.0 CSI 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, שאני אוהב יותר דווקא את הדגם עם הפנסים הבודדים, אם כי, זה, שעם הכפולים, נראה "קלאסי-קיצוני"! יש (או לפחות היה) אחד כזה בבת-ים, ששיך למקולת ומשמש כמחסן, ומצבו, כזכור לי, לא רע בכלל!

אם מישהו ראה איזה דודג' או פורד "D", אנא תודיעו לי (את הדב, אני מבין, זה לא כ"כ מעניין, ואם כן, אני אשמח לגיד לו), אבל בפרטי, כי אני מאדדד חושש ש"ברזלנים" יקדימו אותנו, במיוחד, בנושא של המשאיות - מה שקורה בחוץ, הפך להיות ממש מפחיד - רוב הפרוקיות, שהחזיקו רכבים הישנים, ניסגרו/"העיפו" את כל המלאי שלהן לברזלים, היום הייתי במיגרש משאיות הגדול והוותיק שאני מכיר, ליד "הסיירים" בחולון - אז, חצי מיגרש כבר "נעלם", ונראה, שהם "עובדים במרץ" לפרק ו"להעיף" את כל השאר להתכה!!!:shock: לשאלתי, לגבי משאית משנות ה-70, הם הסתכלו עליי כמו על המפגר, ושאלו, למה לעזאזל, אני צריך את זה, כשיש יותר חדשות בזול??? -חבל, פעם היו להם המון דברים מעניינים! כמעט כל דבר מוזר היה אצלם!

ו"שאלה התורנית" - יש משהו חדש בנושא של "חוק האספנות" למשאיות? מישהו, משהו? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במושב חצב אצל איזה מוסכניק עומדת משאית בינונית (מעל 15) ראיתי אותה רק מהצד והיא בעלת צורה מעוגלת (כמו הרבה משאיות) באותה חצר מתחת גג עומד טנדר אמריקאי עם ארגז צר וקבינה מעוגלת (נראה משופץ). יש אצלו גם טרקטור קטן וישן שעבר פעם שיפוץ וזרוק בשיחים שהוא או פורש או פרגסון לדעתי.

יש גם ריקשה עם רשיונות מוקפאים וחיפושית בלי רשיונות.

אני יודע שזה לא מידע מדיוק מידי ,אבל אם יש מישהו מהאזור אני אסביר לו איפה זה שיראה....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CNT-900 משנות השבעים - מנוע קאמינס וגיר פולר... משו!

שימו לב לתא הנהג, כמה הוא דומה לזה של השברולט אפאש משנות השישים!

דס

a1031.jpg

דרך אגב, היה D-300 64 Custom, שזה בכלל משהו, לא רחוק משוק פרדס כץ, מאחורי בסטה של פירות ואבטיחים. עד לפני שנתיים הוא הרשים אותי מאוד ברמת השלימות שלו (לא היה בשימוש) - אולי הוא עוד נמצא שם? היו מזיזים אותו פעם לכאן פעם לשם...

(אם יורדים מז'בוטינסקי לכיוון שוק פרדס כץ, פונים בפניה הראשונה ימינה לכיוון קניון איילון ויש משמאל לרחוב שטח פתוח שבסופו נמצאת הבסטה וה- D הזה. מאוד מאוד אשמח לדעת שמישהו "משלנו" שם עליו יד!).

D-600 "אימתני"? נו, מה שבאמת היה "אימתני" ומרשים היו האחים הגדולים של הסדרה הזו, ה- C (דגמי 700 ו- 900), שבאו עם מנועי דיזל קאמינס וגיר פולר. היו בודדים כאלה בארץ, אולי אפילו רק בחברת חשמל... צריך תמונה, רגע.

שיט, המחשב שלי הולך לקרוס... מישהו יכול לעזור? תקלידו Dodge CNT-900 ותראו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...