Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי אתה יכול שים אותה בחניה של קניון סירקין היה לא מזמן מישהו שהיה שם משאיות ישנות והוא היה צובע אותם יפה והם היו נעלמות והיתה אחת שחנתה יותר ב3 שנים ולא היה שום פתק מהעירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מאמין!!!! תראו, מה בני כתב!!! איך אכלתי אותה, ב 200 קילו!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוריד משקל מורשה ברישיון???

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצילו!!!!! צריך עזרה דחוף!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=611583#post611583

כיבלתי "צו פינוי" מהעריה - 48 שעות מהיום!!!!!!!!!! האוטו עמד יותר משנה, ופתאום ניזכרו??!!! לא נראה מוזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהוא בעיריה קורא את הפורום הזה.....

גלגל אותה 100 מטרים קדימה ותרוויח חודש.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, לא מצליח.... זה בדיוק מה שניסיתי לעשות היום! לצערי, אני לא מבין כלום בדיזלים, וללמוד אין זמן... אצטרך לאלתר מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוה, אז אני אגיד לכם:

יש עדין פה ושם משאיות ישנות שנוסעות עם רישוי תקף (אני מכיר ליילנד סופר ביבר כזה עם גיר ווילסון, יש כמה מאק R-600, יש כמה פורדים מסדרת ה- D, בטח מסוף שנות השבעים יש D500, יש ווולבו N88... שלא לדבר על משאיות קצת יותר חדישות.

כל אלה, שהיום אנחנו לא משתינים בכיוון שלהן, בעוד חמש, עשר שנים נחפש אותן בקופסאות מסמרים או ביסודות של בניינים חדשים. צריך לסמן מטרות כאלה, ליצור קשר עם בעליהן ולסכם איתם שאתם תרכשו מהם את המשאית מתי שיתאים להם, מתי שהם לא ירצו להשתמש בה יותר, רק מה, קצת לפני הטסט שהם כבר לא מתכוונים לעשות.

האנשים האלה לא סתם ממשיכים לנסוע במשאיות כאלה ישנות. לחלקם הגדול יש קשר רגשי למשאית והם יעדיפו להעביר אותה לצורך שימור מאשר לפירוק (בתנאי שאין הפרש גדול מדי בין מה שהם יכולים לקבל עבורה מהמפרק/המתיך וביניכם).

צריך לעקוב ולנג'ז להם, להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק (את אחת המשאיות שלי קניתי כמה שנים אחרי שהועמדה, למרות שהיה לי סיכום ברור עם בעליה שהוא מדבר איתי לפני שהוא מעמיד אותה. לא לבנות על זה!)

ואז, כאשר כבר יש לכם ביד משאית עם רישוי, משאית שאתם מתכוונים להחזיק ולשפץ, אפילו בעתיד, תכניסו אותו למוסך, תעשו לה הכנה לטסט, כמו שצריך, לא חשוב כמה יעלה (זה כסף שלכם, לא שלי...), תשלמו אגרה ותעשו טסט (עד כמה שאני מבין זה לא מספיק רק לשלם אגרה, אבל שווה לבדוק, אולי דווקא כן) ואז אתם יכולים לעשות אחד משניים:

1. למצוא מישהו שצריך הובלות פה ושם, שאולי ישמח שדווקא משאית ישנה תייצג אותו ושיעזור לכם להחזיק אותה בתמורה

2. למצוא מקום מתאים, להסיע לשם את המשאית עם הרישוי וביטוח זמני שבתשלום כזה או אחר אפשר בוודאי לעשות לכמה ימים, ולהעמיד אותה לחצי שנה עד לטסט הבא. אם תבנו מערכת יחסים טובה עם מוסך אחד, הוא יעשה לכם את ההכנה לטסט (למשאית שבעצם נמצאת במצב מוכן לטסט מלפני חצי שנה) במחיר די סמלי יחסית, תעשו שוב ביטוח זמני, שלמו אגרה, תעשו טסט, ותבואו למפגש של המועדון.

להזכירכם, משאית אספנות לכשתהיה, לא תוכל לבצע שום עבודה ולהוביל שום דבר (לזה דווקא כדאי להקדיש מחשבה, אולי לאפשר להוביל דברים שקשורים לתחביבו של בעל המשאית?). לעומת זאת, משאית עם רישוי רגיל יכולה לשמש לעבודה ממש ולפרסומת מושכת תשומת לב לעסק וותיק בשטח.

מקווה שעזרתי לפחות למשאית אחת להנצל מלהבות התנורים,

דב

ותתחילו ללחוץ על המועדון, שילחץ על משרד התחבורה, שילחץ על ה.... לא חשוב.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן....אנחנו מועדון החמש ונפגשים כל יום ששי באוניברסיטת ת"א

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצילו!!!!! צריך עזרה דחוף!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=611583#post611583

כיבלתי "צו פינוי" מהעריה - 48 שעות מהיום!!!!!!!!!! האוטו עמד יותר משנה, ופתאום ניזכרו??!!! לא נראה מוזר?

היכן הרכב עומד? נראה לך שנוכל להזיז אותו עם הוואנדורה כך שגרר יוכל להגיע אליו? אני יכול לספק לך מקום אכסון זמני, בשטח חקלאי פתוח באזור נתניה שאף אחד לא יציק לך שם, תוכל לחשוב בשקט מה לעשות הלאה עם המשאית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן הרכב עומד? נראה לך שנוכל להזיז אותו עם הוואנדורה כך שגרר יוכל להגיע אליו? אני יכול לספק לך מקום אכסון זמני, בשטח חקלאי פתוח באזור נתניה שאף אחד לא יציק לך שם, תוכל לחשוב בשקט מה לעשות הלאה עם המשאית

תודה! דווקא מבחינת הגישה כרגע אין בעיה. ודיברתי עם העריה- קיבלתי הערכה, עד סוף החודש. אני בעיקרון רוצה לקחת אותה בשישי לחניון קרוב לבית שלי, שסגרתי איתו בינתיים, ואז להתחיל לבדוק בשקט מה התקלה. קיבלתי כמה עצות, צריך לבדוק בינתיים, מקווה שלא אצטרך להחליף משאבת סולר, אם כי אינני מפחד גם מזה, אבל עדיף שלא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לפני כשעה וחצי, הסתיימה הפעולה תחת שם-הצופן "העברה"!:-P המשאית הועמסה למובילית הענקית, שלקחה אותה למקום החניה החדש- בחניון בתשלום בבת-ים, ששם אני מקווה שאוכל להיתעסק איתה בשקט ולראות, מה התקלה (אם -כי, יש סיכוי סביר, שפשוט ניגמר לי הסולר, והמד מזייף- אבל היום אני כבר עייף מדי כדי לבדוק).

תודה לחברה מ"גרר חיים", במיוחד כמובן לנהג, שעבד קשה יחד איתי כדי לעזור לי, ואני אפילו לא יודע את שמו-מרוב הלחץ שכחתי לשאול! לצערי, לא צילמתי את התהליך, למרות שהבאתי מצלמה במיוחד- היינו עסוקים מדי בהעמסה.... אבל היה מעניין לראות את המבטים של האנשים, כשמוביל-מיפלצת נכנס לחניון קטן, שבקושי נכנסים פרייבטים, כדי לפרוק את המשאית ממנו!:-):shock:

דב, תודה על ההמלצה על הגרר- כפי שאתה רואה, השתמשתי בה, והם בהחלט "בסדר"!

זהו, התמונות בהמשך...

מקווה, שייצא מזה משהו בסוף... נכנסתי להרפתקאה, אבל מצד השני- מי שלא מנסה, לא מנצח!:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה גנאדי, בשעה טובה ובהצלחה!

אכן גרר חיים עזר לנו כבר בהרבה גרירות, יותר מסובכות.

דב

טוב, לפני כשעה וחצי, הסתיימה הפעולה תחת שם-הצופן "העברה"!:-P המשאית הועמסה למובילית הענקית, שלקחה אותה למקום החניה החדש- בחניון בתשלום בבת-ים, ששם אני מקווה שאוכל להיתעסק איתה בשקט ולראות, מה התקלה (אם -כי, יש סיכוי סביר, שפשוט ניגמר לי הסולר, והמד מזייף- אבל היום אני כבר עייף מדי כדי לבדוק).

תודה לחברה מ"גרר חיים", במיוחד כמובן לנהג, שעבד קשה יחד איתי כדי לעזור לי, ואני אפילו לא יודע את שמו-מרוב הלחץ שכחתי לשאול! לצערי, לא צילמתי את התהליך, למרות שהבאתי מצלמה במיוחד- היינו עסוקים מדי בהעמסה.... אבל היה מעניין לראות את המבטים של האנשים, כשמוביל-מיפלצת נכנס לחניון קטן, שבקושי נכנסים פרייבטים, כדי לפרוק את המשאית ממנו!:-):shock:

דב, תודה על ההמלצה על הגרר- כפי שאתה רואה, השתמשתי בה, והם בהחלט "בסדר"!

זהו, התמונות בהמשך...

מקווה, שייצא מזה משהו בסוף... נכנסתי להרפתקאה, אבל מצד השני- מי שלא מנסה, לא מנצח!:wink:

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח- עשיתי היום כושר:-P - מי שניסה לסובב במקום הגה של המשאית, כאשר המנוע לא עובד- יודע על מה אני מדבר!:wink:

ו"עשינו תספורת חדשה" לעצים בז'בוטינסקי :-):twisted: - הגובה הכולל של הגרר עם המשאית עליו הייתה כ-5 מטר! היה קצת מפחיד לראות מהמזדה מאחורה, איך המשאית עוברת מתחת לרמזורים עם הפרש של כ-5 ס"מ!:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כרגע עשיתי "ווידוי הריגה" - אחרי כ-4 ימי טעינה, המצבר שלי מראה 4.9 וולט! חביב בהחלט- מקבל סטטוס "פגר" באופן הרישמי! מה אתם אומרים- שווה לי לנסות לקבל עבורו משהו בהחזר המצברים הישנים, או פשוט סתם להניח אותו, ואת שני אחיו, ליד השערים שלהם היום (ליזרוק לא בא בחשבון בכל מיקרה- זיהום הסביבה)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...