Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ניסיתי עוד הפעם להניע: שמתי הפעם 28 ליטר סולר, שחקתי עם הסטרטר- כלום! פתחתי את התא הנהג, בדקתי שוב אם אין משהו חריג- לא, למראה עיניים הכל נראה בסדר, אבל להניע הוא מסרב בתוקף. הסטרטר מסתובב חופשי, אבל לא מניע! לבסוף, נשרף משהו, מקווה, שרק איזה פיוז- כי הכל הפסיק לעבוד: לוח מכוונים לא מקבל בכלל חשמל, זמזם "מת", וכמובן, הסתרטר לא מגיב! מיותר לציין, שמצבר בסדר, ועוד במקביל מחוברים הכבלים ממזדה עם המנוע העובד בטורים גבוהים- ככה שאין מחסור בחשמל!

מישהו יודע, אם יש איזה פיוז ראשי לפורד D שנת 78, ואיפה הוא נימצא?

ומה זה הדבר הזה, שנראה כמו צ'וק, שמתחבר למשאבת סולר, והידית שלו נימצאת מתחת לתא הנהג? ואיך מרוקנים אוויר ממשאבת סולר- אמרו לי, שצריך לעשות את זה, אבל אין לי מושג, איך- בחיים לא התעסקתי במנועים של המשאיות!:? אוףףףף.... איזה באסה- כבר קיוויתי לעשות איתה סיבוב בחניה היום!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

הדבר כמו צוק זה כפתור דימום מנוע -במשיכה של 2-3 ס"מ יפסק הסולר והמנוע יכבה.

כשהמנוע יעבוד אם תסובב את הסוויץ חזרה ל-0 לא יקרה כלום למעט הפסקת הטעינה.

על המשאבה אמורה להיות ידית איתה מפמפמים לניקוז אויר ושאיבת סולר

בהצלחה

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! זהו, שלא מצאתי ידית- הדברים שיש עליה, הם: כפתור דימום, שמופעל ע"י הכבל המדובר, ועוד זרוע, שמופעל ע"י לחץ אוויר בעת לחיצה על האגזוז-ברקס, ככל הידוע לי- שמשמשת לדימום המנוע/ניתוק סולר זמני בעת בלימה עם אגזוז-ברקס... חוץ מזה, לא מצאתי שום ידית אחרת...:roll: אני אנסה לצלם אותה ולשים תמונות, אולי יעזור!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העצות- הכל יינוסה בשישי הבא, אני מקווה לפחות. ואז גם אביא את הצילומים! אז, אם אני לא מוציא אוויר, המנוע לא יניע בשום מצב?

ומה יכול היה להישרף לי, שאין לי בכלל חשמל עכשיו? (לא סטרטר, ולא מכוונים)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם לא תוציא אוויר היא לא תניע אבל אצלך יכול להיות שהחלק שסוגר את אספקת הדלק תקוע ואז היא גם לא תניע צריך אחרי שאתה מוציא אוויר להוציא צינור אחד של מאינג'קטור ולראות שיוצא דלק

בקשר לזה שאין חשמל נסה לבדוק את המגעים של המצבר שהם מחוברים טוב או לנסות עם רכב שלמצבר שלו יש יותר אמפרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שיש מספיק כח במצבר, וגם מגעים בסדר- ניקיתי אותם, והכל הסתובב יפה מאד, עד שבניסיון האחרון להניע שמעתי "תק" כלשהו, נידמה לי מאחורה, ואז כל החשמל "מת" (אגב, השעון עדיין עובד, ככה שיש עדיין חשמל איפשהו במערכת). נראה, כאילו הלך איזה פיוז ראשי או משהו, יש דבר כזה בפורד D? יש לי "מתג ראשי" בתא הנהג, שמסובבים עם מפתח פלסטיק האדום, אם זה עוזר להבין משהו, והוא עבד תקין, לפחות עד התקלה האחרונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעזור לך כלום, תצטרך תמיכה של מוסך, גם מבחינת ידע וגם מבחינת חלקים. אני הייתי מציע לך לפנות אישית להרצל במוסך מ.ש.א. ביהוד. הבנאדם מלא ידע ויש לו נכונות לעזור.

מוסך שממשיך לטפל במשאיות ישנות (לא יודע אם בפורדים האלה, אבל סביר), זה "פאנוס" בלוד (קרוב לצומת תעבורה).

גש לשם אישית, ספר מה אתה עושה ואני כמעט בטוח שתקבל עזרה. יש לי גם רעיון לגבי ספר נהג, אני אבדוק עבורך.

בכל אופן אל תנסה "בכוח". אתה סתם תהרוס את המתנע והשד יודע מה עוד. ולא מציע לפתוח ברגים על משאבת ההזרקה לפני שאתה יודע בדיוק איזה בורג לפתוח (בד"כ יש ברגי ניקוז אוויר על מסנני הסולר).

בהצלחה, דב

זהו, שיש מספיק כח במצבר, וגם מגעים בסדר- ניקיתי אותם, והכל הסתובב יפה מאד, עד שבניסיון האחרון להניע שמעתי "תק" כלשהו, נידמה לי מאחורה, ואז כל החשמל "מת" (אגב, השעון עדיין עובד, ככה שיש עדיין חשמל איפשהו במערכת). נראה, כאילו הלך איזה פיוז ראשי או משהו, יש דבר כזה בפורד D? יש לי "מתג ראשי" בתא הנהג, שמסובבים עם מפתח פלסטיק האדום, אם זה עוזר להבין משהו, והוא עבד תקין, לפחות עד התקלה האחרונה...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברגים על המשאבה, אגב, חתומים עם ה"פלומבות"! לו הייתי יכול לקחת אותה למוסך, זה היה מעולה, רק שאני לא אתחיל עכשיו להוציא את הכסף לכמה גרירות מיותרות, הרי גם ככה המשאית תעמוד לפחות עוד שנתיים וחצי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא אמרתי לך לקחת את המשאית למוסך! אמרתי גש לשם אישית, תכיר את האנשים, דבר איתם, ספר בדיוק מה אתה עושה... אני לא מבטיח כלום, אבל אני מאמין שתתחיל להכנס לעניינים, גם מבחינת מה לעשות, גם מבחינת איזה חלפים אפשר להשיג ומאיפה...

למשל, נסה לאתר את מי שאחראי על תחזוקת המכליות האלה שעובדות באיילון, תאמין לי, תוכל ללמוד ממנו הרבה (אם הוא איש נחמד כמובן). אל תתבייש, דחוף את עצמך (ברוח טובה) לכל פינה אפשרית. משהו יצא לך מזה.

גם מוסך קימחי בחיפה נתן הרבה שנים שרות למשאיות האלה. שווה לגשש אצלם גם, למרות שכמו בניצנים בפ"ת, כיום מנהלים את המוסכים בני הדור השני.

עדיין, אתה לא יכול לדעת באיזה מוסך בדיוק התייאשו ממחסן החלפים שיש להם למשאיות כאלה, ושוקלים למכור הכל לסוחר ברזל...

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברגים שיש עלהם פלומבה הם של הידית דלק ושל הוסת הברגים של הוצאת האוויר הם בראש המשאבה

הברגים על המשאבה, אגב, חתומים עם ה"פלומבות"! לו הייתי יכול לקחת אותה למוסך, זה היה מעולה, רק שאני לא אתחיל עכשיו להוציא את הכסף לכמה גרירות מיותרות, הרי גם ככה המשאית תעמוד לפחות עוד שנתיים וחצי!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר, בסביבות 7:30, באיילון צפון, נסעה שיירה של משאיות של קירקס מדראנו. ביניהן היה איזה דינוזאור, עם איזה 20 שכבות של צבע הלבן עליו, שבהתחלה חשבתי שזה אח של המשאית שלי, אבל זה לא, אם כי קצת דומה. נראה לי, שזה היה איזה בדפורד משנות ה-60-70, יש מצב? מישהו עוד ראה אותם היום בבוקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במושב קדרון (ליד גדרה) בחצר של מישהו 2 או 3 משאיות מאוד ישנות בתוך השדה נראה לי שהוא יביא לך אותם.

טלפון שלו (כדי לך לברר)-08-8592019

השם שלו זה יהודה פריגוזין.

[color=red]אסף אספן [/color][color=lime]הפורדים,[/color] :wink: [color=royalblue]אופנועים,מכוניות,[/color] [color=darkorange]ושאר הדברים שיש להם מנוע[/color] :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוהבי משאיות ואוטובוסים בלבד (במקרה הזה) שמעוניינים, אפשר להפגש אצל אמנון, או בשבת הקרובה לפני הצהריים, או בשבת אחרת אם יסתבר שיש קליינטים שיותר נוח להם עם תכנון רחוק טווח.

נא לפנות בה"פ, וגם להצטבר כאן, שאנשים יראו אם ואיך זה מתגבש!

דב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...