Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דב, דיברת על עלויות. אפשר לדעת כמה עולה טסט (אגרה)למשאית? וכמה הביטוח? (אני מבין שאם אני רוצה להסיע אותה פעמים בשנה למוסך ולטסט אני חייב ביטוח...)

אפרופו: לפי מה שאמרו לי, טסט- כ-1800 ש"ח בשנה, וביטוח חובה- כ-5000 בשנה (למשאית עד 15 טון, כנראה).

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמנו... מגניב, חבל שבלי מספר, ופתוח- לא בשבילי לצערי... אבל, דב!!! בשבילך, לא? משאית מאד חביבה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוה, כן, כן, תביאו לי עוד כאלה...

בהחלט משהו מרגש, חשבתי שלא נשארו בדפורדים כאלה בארץ בכלל (אני יודע על אחת מאותה סידרה רק קטנה יותר, תקועה בעץ ברעננה, אצל אדם שאמרו לי שחבל על הזמן לנסות לדבר איתו), אבל זו באמת, גם מאוד שלימה ולא חלודה, וגם מאוד "תקופתית" (זה שנות השישים המאוחרות יותר).

חבל רק שהארגז לא משהו אופייני לתקופה בכלל. לרוב אלו היו "טיוליות" - ארגז עץ רגיל, עדיין עם ספסלים לאורך, 2 פתחים קטנים בדלת האחורית וסולמות שהתקפלו לתוך השילדה מאחור. היותר מאוחרות היו עם "גגון" מתכת שלם עם חלונות.

מנוע "פרקינס" 6 צילינדרים שחי לנצח וסרן אחורי עם שתי מהירויות וכפתור "הי" ו-"לואו" על ידית ההילוכים.

דרך אגב, המשאיות האלו היו כל כך נפוצות באפריקה, שתראו הרבה "פיסלונים" שלהן בחנויות פיצ'עפקעקס מאפריקה!

כן, מעניין בהחלט, אבל הבנאדם טוען שהוא יכול לעשות לה רישוי ולכן דורש הרבה כסף בשעה שאין לדבר שום הצדקה. אין סיכוי שאפשר לעשות רישוי למשאית כזו. זה מתכון בטוח לאבדן מלא של רכב מעניין... עצוב.

מה שכן, כל גילוי כזה מחמם לי את הלב ונותן תקווה שעוד יצוצו דברים מעניינים בתחום.

דב

שמנו... מגניב, חבל שבלי מספר, ופתוח- לא בשבילי לצערי... אבל, דב!!! בשבילך, לא? משאית מאד חביבה!

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שלא חסר אנשים בארץ שאוהבים משאיות אז הנה יש לי קהילה ב-MSN של משאיות אז אתם מוזמנים להכנס ולבקר הנה הקישור: http://community.msn.co.il/comm_community_page.asp?CommID=2176

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יששששש!!! 8):wink::roll::shock::twisted:

ללא מילים- ראו תוספת בחתימה שלי!!!!!!!!!!

כנראה, שאני :drinking::silly::loco: :loco: :bday: לגמרי, אבל עשיתי את זה בסוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש גנדי !!!

חובב פורד אמיתי ! :D

תודה תודה!:-) רק נשאר, שממשלה "תידבק" בחיבה שלי למשאיות , ולפורדים בפרט- שיקבלו כבר את החוק אספנות למשאיות!!! אבל עדיין, יש "לנו" עוד 2.5 שנים "לשרוד" עד אז...:? נקווה לטוב! ויש שם מה-זה מלא עבודה, בעיקר פחחות, מקווה, שמכני היא במצב סביר, אני הרי לא צריך לעבוד איתה- רק שתעבור טסט, אם וכאשר אצטרך, ואוכל להגיע איתה למפגשים!:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש גנדי !!!

חובב פורד אמיתי ! :D

תודה תודה! עכשיו נשאר, שממשלתינו תדבק בחיבה שלי למשאיות, ולפורדים בפרט, ושיקבלו כבר את החוק האספנות למשאיות!!! ועדיין, יש "לנו" עוד שנתיים וחצי "לשרוד" עד שאפילו תארוטית אוכל להפוך אותה ל"אספנות"... :? ויש לי מה-זה מלא עבודה, בעיקר פחחות, מקווה שחלק המכני פחות יעשה לי צרות- אין לי יותר מדי דרישות, רק שיעבור טסט, אם וכאשר (בתיקווה) אצטרך, ושתיקח אותי למפגש של המועדון !:-P:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי - מזל טוב!!

:beerchug:

אם אתה צריך ממון בשביל המשאית (עד שתהפוך לאספנות) תמיד אפשר לעשות הובלות. אני מוכן לעבוד איתך... :hihi: בסופי שבוע עושים חלטורות בהעברת עדרי בקר... :lol:

תצלם את הרכש החדש, שיהיה עם מה לשטוף את העיניים... מזל טוב!

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

אני עוד לא סגור על המקום- מכוון, שהמשאית יותר חדשה, ממה שחשבתי (78, ולא-76), יוצא לי לשלם הרבה יותר כסף בכל המקומות, שבינתיים מצאתי (גם במידה, ויקבלו את החוק- יש "טכנית" שנתיים וחצי עד לאספנות). אז אני מתלבט...

ולגבי הובלות- יש עם זה "קצת" בעיה- אין לי טסט בתוקף... בינתיים שטפתי את החלונות, והעפתי את כל הזבל, שהיה בתא הנהג. נשאר עוד המון עבודה! לא מצליח להניע - מצברים מתים לגמרי, ועם כבלים ממזדה אין מספיק זרם! למישהו יש להלוות מצבר ממשאית (אפילו ישן, רק שישאר בו כח להתנעה אחת, לפחות לבדוק את המנוע)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא תאמין איזה חיוך העליתי לי על הפנים. מחמם ת'לב לדעת שאני לא המשוגע היחידי שגם משקיע בעניין ולא רק מדבר (למרות שמאז שרכשתי את המשאית שלי, אני רק מדבר עליה, לא עושה איתה שום דבר...).

יופי, בהצלחה! דווקא אתה נכלל בסיבוב הקרוב של הרחבת ההגדרה של רכב אספנות (מדובר במשהו עד 12 טון).

איפה תעמיד אותה?

דב

יששששש!!! 8):wink::roll::shock::twisted:

ללא מילים- ראו תוספת בחתימה שלי!!!!!!!!!!

כנראה, שאני :drinking::silly::loco: :loco: :bday: לגמרי, אבל עשיתי את זה בסוף!

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שאני עוד לא החלטתי... כרגע, האמת, היא עומדת לא רע- די קרוב למקום העבודה שלי, אבל אני חושש מזה, שהיא כבר שנה עומדת שם מבלי לזוז... יותר מדי! אני רוצה לפחות להניע אותה ולהזיז ממקום למקום, שיראו, שהיא לא "מתה" לגמרי! הדבקתי לה מדבקה של טסט עד סוף 2005, אבל זה סתם חרטא... בעיקרון, אני רציתי לשים אותה אצל מישהו בתשלום (היו/יש לי כמה אופציות), אבל בגלל שהיא תצטרך לעמוד הרבה יותר זמןן, ממה שתכננתי, אני רוצה, שלפחות חלק מהזמן תעמוד בחניון "החינם", למרות הסיכונים, אבל אני חייב למצוא דרך להניע אותה, ודחוף! אני מנסה להטעין מצבר הישן שלה, אבל לא נראה לי, שיש סיכוי- מצבר פרוק לגמרי בן 10, אין ציפיות! וחדש כזה יקררררררררר (120 א"ש)! מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא תאמין איזה חיוך העליתי לי על הפנים. מחמם ת'לב לדעת שאני לא המשוגע היחידי שגם משקיע בעניין ולא רק מדבר (למרות שמאז שרכשתי את המשאית שלי, אני רק מדבר עליה, לא עושה איתה שום דבר...).

יופי, בהצלחה! דווקא אתה נכלל בסיבוב הקרוב של הרחבת ההגדרה של רכב אספנות (מדובר במשהו עד 12 טון).

איפה תעמיד אותה?

דב

רע מאד, אם זה באמת רק עד 12!!! כי ברישיון שלי כתוב 12200 כולל! :?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...