Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלו!!! אתה!!! :twisted:

אני רוצה את ה-B61 הזה!:shock: יש מצב להוציאו משם במחיר הגיוני?:roll: -רציני לגמרי! אפשר (ורצוי אפילו!) בפרטי, למי שיודע דבר!

תודה!

ופרייטליינרים- אז לשם הם הולכים, לשטחים?:roll::?

גנאדי שלום.האמת אני לא קורא אותך האם אתה צוחק או ששאלת ברצינות לגבי הB61 .הרכב הזה שייך לאימפרית תעבורה שבימים אלו משפצת B61 דבל עם מתקן גרר, במוסך תשתית בנשר [יוזמה לשעבר] ,שהיה במשך הרבה שנים מוצג במוסך הגליל המערבי ולפי שמועות ישנה תוכנית להקים מאין מוזיאון משאיות בבעלות תעבורה בשטח חניון חברת יעלים ברמלה ועכשיו הם מתחילים ללקט ענתיקות אז קח לך חומר למחשבה.רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רציני לגמרי- כבר הרבה זמן מחפש B61. כמובן, במחיר ומצב, שאוכל לקחת. כן, אני כבר הבנתי, שה-B61 הזה הולך למוזיאון, שהם רוצים להקים. טוב, אמשיך לחפש...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי שלום.האמת אני לא קורא אותך האם אתה צוחק או ששאלת ברצינות לגבי הB61 .הרכב הזה שייך לאימפרית תעבורה שבימים אלו משפצת B61 דבל עם מתקן גרר, במוסך תשתית בנשר [יוזמה לשעבר] ,שהיה במשך הרבה שנים מוצג במוסך הגליל המערבי ולפי שמועות ישנה תוכנית להקים מאין מוזיאון משאיות בבעלות תעבורה בשטח חניון חברת יעלים ברמלה ועכשיו הם מתחילים ללקט ענתיקות אז קח לך חומר למחשבה.רוני

אין מה לקרוא, הוא רציני...

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

This is very good news:mm_yeah:, maybe other Israeli operators will begin restoring old trucks also... T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יעשה חוץ מתעבורה ? אחים אמג'ד ? אחים נבאלי ? אחים...

יש עוד משאית יהודית חוץ מבונדי ? (והוא לא יחזור לגיל של שמעון פרס...)

עוד נשלם על זה ביוקר במלחמה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחחחחחחחח......... היית חייב?!?:cry: -הרגת אותי עכשיו עם הקונטראקטור הזה...:cry::twisted:8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנהג משאית ותיק , גם אני מתעניין בנושא מכמה סיבות

הראשונה כי אני אוהב לחזור לתחושה שהרגשתי פעם כשהמשאיות השמיעו רעש מנוע אחר לגמרי, מנוע היה מנוע ... גיר היה גיר ... היה בקלות ניתן לטפל ולתקן ואפילו לאלתר פתרונות לבעיות מכניות . מעבר לכך - הנוסטלגיה. זה כמו להחיות מתים.

בתשובה לשאלך , אני הייתי נכנס לקיבוצים ומושבים ושואל גם אנשים וגם במוסכים היכן הם שמים את הגרוטאות הישנות שכבר אין להם שימוש ובודאי ימכרו אותם בזול.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ואני מזהה נכון אז הוא צולם (ואם אני טועה אז יש עוד אחד כנראה כפיל שלו שעומד באותו מצב) במושב בין רמלה לבאר יעקב. וניתן לראות אותו מהכביש הראשי הסמוך.

דרך אגב, שכחתי לשאול- מה זה המשאית לבנה בנוף הפסטוראלי הזה בתמונה הראשונה? זה נראה כמו פורד D סדרת 16... משהו, האם ראית אותה יותר מקרוב?:roll:

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ואני מזהה נכון אז הוא צולם (ואם אני טועה אז יש עוד אחד כנראה כפיל שלו שעומד באותו מצב) במושב בין רמלה לבאר יעקב. וניתן לראות אותו מהכביש הראשי הסמוך.

התמונה צולמה במושב בית אלעזרי..לא ניתן לראות אותה מהכביש

צילמתי אותה בזמן שהייתי גר שם

וזו הזווית הכי טובה שהצלחתי לתפוס אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי,

זה קונטרקטור כבד שלא הגיע לארץ . לפי מידע שיש לי הקונטרקטור הזה היה במבחן עי הצבא המלכותי הבריטי אך הם החליטו להשאר עם מוביל הטנקים שהיה להם אז (Thornycroft Antar) לעוד כמה שנים. הקונטרקטור שייך לבחור בשם John Attlee שמוביל איתו לפעמים טנקים של מוזיאון השריון הבריטי כמו צנטוריון החילוץ שבתמונה.

למי שמעונין לשמוע את הקונטרקטור:

עוד כמה תמונות שלו:

http://ccmv.fotopic.net/p44862993.html

http://ccmv.fotopic.net/p46017976.html

http://ccmv.fotopic.net/p56396221.html

http://ccmv.fotopic.net/p44722450.html

בברכה,

T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור יש שירשור על רכבים הצבא סוריה, יש שם גם בעיקר משאיות.

אתם מוזמנים להיכנס , מי שאין לא כוח להירשם יכול לתת כאן זיהויים ואני אכתוב אותם שם ( עם קרדיט כמובן ).

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=470855

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה מהדברים שבתמונות הייתי שמח לשים יד... והכי מעצבן- יש אותם, או לפחות היו עד לא מזמן בארץ- אבל אין כל סיכוי לעלות אותם לכביש!!! לא הגיע זמן, שיהיה איזשהו תיקון בחוק, שיאפשר גם לרכבים "חומים" לקבל סטטוס חוקי כלשהו? :?:cry::roll:

זה לא, שאם יאשרו את זה- פתאום נוצף במשאיות כאלה בכביש- כמה כבר נשארו מהן גם ככה, וכמה יירצו/יוכלו להחזיק אותן? אני ועוד 2-3 אנשים לכל הארץ?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכניסה לישוב שערי תקווה ניצפו זוג משאיות פורד כמו של גנאדי במצב טוב (עד כמה שהספקתי לראות מרחוק)

המשאיות נראות עזובות בחניון עפר קטן אבל לדעתי ניתן למצוא את הבעלים בקלות, יש עליהם פרסומות ישנות של החברות שהיו בבעלותם.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפה בבינימינה :

volvo N88 דבל בקאקס, אחד מתרומם, ארגז הייבר.

נראה שמור ויפה , קבינה בורדו וארגז אפור.

פשוט כאילו הזמן עמד מלכת ,הכלי נוסע ועובד.

צטער,אין תמונה

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...