Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

דב שלום.

""מישרים" קראו לחברה באיזור התעשיה הצפון מזרחי של פרדס חנה? הם החזיקו כמה וכמה טאטרות כאלה (היותר קטנות, עם אף עגול עד כמה שאני זוכר). עליהן היו מיכלים מיוחדים עם ציוד לריסוס זפת."

Correct. The round nose Tatras are the 148, the square ones are the 111. Had both types

"עד היום אני מנסה לנחש מה בדיוק עם עשו איתה בשטח..."

Don't know, probably not that mysterious - working for the army for example. By the way - I'm writing English because my computer is not set-up for Hebrew. All the best and Hag Sameach, T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הדי 11 של אוליצקי בשנת 1991 עם אינטרנש פייסטאר 500 קמינס 400 91 הובלתי אותו בדרום מספר פעמים ללא סכין גם בגלל הרוחב והמשקל ,המשקל היה 80 טון ללא סכין והרוחב של הסכין 6.5 מטר לכן כל מעבר של אתר פרקו אותו ,אני עבדתי אצל אוליצקי שהיה שותף בחברת נתיבים מ1990 עד 1997

.

תמונה 193.jpg

תמונה 191.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה משאית פורד מהשאריות של האמריקאים שבנו את הבסיסים בנגב אני הובלתי אותו וצילמתי בשנת 92

ישראל, יש לך מושג, מה עלה בגורלה היום?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא, שגם אם אראה, שהיא כבר מזמן הורדה מהכביש (מה שאני בטוח ב-10000% )- זה עדיין לא ייתן לי הרבה, כי זה יכול להיות, שהיא כן קיימת באיזשהו מקום, אבל ללא טסט! ברור, שכל האופציות ייבדקו!8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, שכחתי לגמרי- היום הייתי אצל אספן מפרדס-חנה, אבל, כנראה שהוא לא היה בבית, כי היה סגור, ועל הנביחות של הכלבים אף אחד לא יצא לראות אפילו... אז הסתפקתי לבינתיים במראה של הפייסר שעומד בגינה, והטאטרה מרחוק!:twisted: אה, ומנוע דיזל ענק בגינה, מתחילת המאה הקודם, שנראה במצב העבודה! לא נורא, אבוא לבקר עוד הפעם!:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברינו המרוחק (תרתי משמע) משה פרג'ון שולח אלי מדי פעם תמונות של משאיות עתיקות שהוא דג ברשת.

זו דוגמא. אוטוקאר 52. מי שרוצה כזה שירים ת'יד!

52-autocar.jpg

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב כזה- אני רוצה, ששלי יהיו במצב כזה!:brickwall::drinking:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוה, עכשיו אתה מדבר!

קודם כל אתה צודק. דבר שני, כשסתכלתי יותר לעומק בקאבינה, זה לא אוטו יפה במיוחד לטעמי ולטעם זיכרונותי - בארץ לא היו כאלה.

נו. נראה אותך עושה אחד כזה... מהביבר למשל? ואני לא מדבר על הבאה למצב "מינט" - סתם אוטו שלם, עם צבע רענן, דלתות וסולמות בארגז (שאתה לא אוהב, אבל כמה זה אופייני לנו!)

עזוב כזה- אני רוצה, ששלי יהיו במצב כזה!:brickwall::drinking:

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוה, עכשיו אתה מדבר!

קודם כל אתה צודק. דבר שני, כשסתכלתי יותר לעומק בקאבינה, זה לא אוטו יפה במיוחד לטעמי ולטעם זיכרונותי - בארץ לא היו כאלה.

נו. נראה אותך עושה אחד כזה... מהביבר למשל? ואני לא מדבר על הבאה למצב "מינט" - סתם אוטו שלם, עם צבע רענן, דלתות וסולמות בארגז (שאתה לא אוהב, אבל כמה זה אופייני לנו!)

למה אתה אומר שלא היו כאלה? הרי אחד מהם ניצב עד היום אצל ידידך מקרית שמונה וכמו כן אם תבקש מישראל הוא יראה לך תמונה מילדותו עם סוס כזה שאביו עבד עליו בזמנו.רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב ידידי היו גם היו בארץ אוטוקרים כאלה הנה אני מצולם על אוטוקר של אבי מודל 49 מנוע קמינס 150 כ"ס בשנת 1966 כהייתי בן 6ו יש אוטוקר מודל 42 מנוע בנזין אורגינלי פלטה אצל אמנון בקרית שמונה האוטו היה של פריגוזין ממושב קידרון

תמונה 116.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוה, עכשיו אתה מדבר!

בביבר לא נשאר מקום לסולמות, ובכלל לדפנות- במהלך השנים, רותכו מקומות של תומכי הדפנות, ועכשיו, כדי לשחזרם- אצטרך המון עבודה, ככה, שגם אם הייתי רוצה- מציאותי זה לא יהיה... הקבינה כן מתוכננת בשלב כלשהו לצביעה, אבל לא בזמן הקרוב. אגב, אתמול, אחרי שחזרתי מביקור במפגש השפלה, החנתי את האוטו, כיביתי מנוע, ואז רציתי להזיז אותו לעוד כמה סנטימטרים- והסטרטר שוב שבק חיים...:? זה קורה לי בפעם השניה, בפעם הראשונה הוא חזר לחיים, ואני אפילו לא יודע ממה, כי עשיתי כל מיני פעולות- הפעם אפילו לא ניסיתי, כי כבר לא היה לי זמן להתעסק בזה. אני שומע נקישת ממסר- וזהו...:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר כי אני יודע. אני מדבר על תא הנהג. אם תסתכלו טוב, תראו שזה תא נהג שונה לחלוטין מזה של האוטוקארים שאנחנו מכירים - יש שם יותר זכוכית, יותר רוחב...

לזה התכוונתי, ולספר לי על האוטוקארים שיש אצל אמנון, או מה שהיה ברחובות בשנות החמישים, זה להתעלם ממעמקי המהות שלי...

למה אתה אומר שלא היו כאלה? הרי אחד מהם ניצב עד היום אצל ידידך מקרית שמונה וכמו כן אם תבקש מישראל הוא יראה לך תמונה מילדותו עם סוס כזה שאביו עבד עליו בזמנו.רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר כי אני יודע. אני מדבר על תא הנהג. אם תסתכלו טוב, תראו שזה תא נהג שונה לחלוטין מזה של האוטוקארים שאנחנו מכירים - יש שם יותר זכוכית, יותר רוחב...

לזה התכוונתי, ולספר לי על האוטוקארים שיש אצל אמנון, או מה שהיה ברחובות בשנות החמישים, זה להתעלם ממעמקי המהות שלי...

תפסיק לעשות בעיות נו באמת זאת אותה הקבינה יתכן ושיחזרו באחת מהם את השמשות ולכן הן אינן זהות ולא מקוריות אבל בגדול זאת אותה משאית ויאלה תתחיל לשפץ את זאת שבקרית שמונה....רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...