Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

genady, if your oil looks like this, you have water coming into the karter, like I've said, it's very hard to diagnose a problem like this (through the internet) and it would help if you have a mechanic friend who worked on 400s before to take a look... Good luck, T

תודה!

לא, השמן ממש לא נראה ככה, את זה בטח לא הייתי מפספס בקלות. השמן שם נראה קצת לבנבן. עדיין שמנוני, ולא "מים". אני מנסה להביא מומחה למשאיות האלה, כדי שיראה.

ושוב שאלה, שאף אחד לא ענה לי עדיין: הסרת מנוף נחשבת ל"שינוי מבנה" ומחייבת בעברת עמדה מס' 1, או שמספיר רק לרשום בטסט? במילים האחרות- אם עוצרים אותי לביקורת, ורשום אצלי ברישיון "מנוף"- יכולים להוריד מהכביש? (אני די בטח, שכן, אבל שואל ליתר בטחון).

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מה שעשו למסכן עם השלדה מאחורה::-(

(רואים גם את האילטור עם הפנסים- בנו בשבילם מין "מסגרת", כי את החלק המקורי שישבו עליו הורידו עם חתיכת השלדה).

תמונה076.jpg

תמונה077.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Genady, from what I can see, the chassis is not modified, what they did was to put a frame for the crane (No. 1 in the pic) on the chassis itself (No. 2). You don't need that stupid frame anyway - if you're lucky, it isn't even welded to the chassis but rather fixed with screwes, so you can get rid of it. By the way, is this a long or short chassis, 6X4 or 4X2? Do you intend to have it as a semi-trailer - if so, you most likely do not need the frame... Best, T

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94077.jpg

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח? -כי המנוף דווקא עמד מקדימה, לפני הצלחת, מאחורה היו רגליות, ככל הנראה... כן, זה סוס 6X4, עם שני סרנים מאחורה. אני בהחלט מעוניין, שיישאר "סוס", הצלחת ישנה, דרך אגב.

עדיין אף אחד לא אמר לי- צריך או לא צריך עמדה מס' 1 אחרי הסרת מנוף?:roll::?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גינאדי, כל בונה מרכבים למשאיות, יתן לך את התשובות שאתה מחפש. ממה שאני רואה בתמונה, אכן קיצרו מעט את השילדה והרכיבו עליו "תת שלדה" כבסיס למנוף וליחידת הייצוב שלו. כמו כן, ייצרו מעין מגן אחורי במקום המקורי שהוסר.

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאק- "סופרליינר", יפה, שהוא עדיין עובד עם ציוד כבד, שנת 86! הוא לא ממש "מיוחד"- היו הרבה כאלה, וישנם עדיין כמה פעילים, כולל לחבר פורום בשם עלאא (שלו יותר חדש, משנות ה-90'), אבל עדיין- אוטו בהחלט מרשים, והייתי שמח לשים עליו יד, אבל רוצים עליהם עדיין יותר מדי...:? ואם הייתי מוצא אחד עם תא שינה ובמחיר מתאים- טוב, נו, חלום...:cry:

שלום לך גנדי לדעתי אתה יכול להמשיך לחלום על סופרליינר עם סליפר היות ובארץ אם זכרוני לא בוגד בי, היה אחד בלבד ולא ראיתי אותו שנים כך ש....תמשיך לחלום לפחות זה לא עולה כסף.רוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני יודע, איפה הוא נימצא, אם אתה מדבר על הירוק- אבל אכן אני יכול להמשיך לחלום, כי למיטב ידיעתי הוא כבר כמה שנים ללא רישוי, והבעלים הנוכחי לא מוכן למכור בשום אופן בכל מיקרה! כל זה, אגב, נכון ללפני כשנתיים-שלוש, היום לא יודע- אבל אני מאמין, שהמצב עדיין זהה. אם אתה מדבר על צבע אחר- אז, היה לפחות עוד אחד! אגב- זה סיפור להרכיב סליפר? כלומר- מבחינה "חוקית"?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שעשו למסכן עם השלדה מאחורה::-(

(רואים גם את האילטור עם הפנסים- בנו בשבילם מין "מסגרת", כי את החלק המקורי שישבו עליו הורידו עם חתיכת השלדה).

אל תדאג לא חתכו את השאסי לפי מה שרואים השאסי הוא שתי השכבות מבפנים תסתקל טוב חתכו את הבלטה החצונית בכל זות צריך לנקות השאסי מאחורה ולסדר הכול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה!

עדיין, אין תשובה- הסרת מנוף- עמדה מס' 1? ועם כן- מה הסיפור, עושים/לא עושים בעיות עם זה שם?

ועלאא- על הסופרליינר כמו שלך למשל- ניתן להרכיב סליפר, או שחייבים שאסי ארוך יותר בשביל זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה!

עדיין, אין תשובה- הסרת מנוף- עמדה מס' 1? ועם כן- מה הסיפור, עושים/לא עושים בעיות עם זה שם?

ועלאא- על הסופרליינר כמו שלך למשל- ניתן להרכיב סליפר, או שחייבים שאסי ארוך יותר בשביל זה?

צריך שאסי יותר ארוך כמו היבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK, הבנתי, תודה! יפה, אז אם אני לוקח שאסי ארוך (סתם שאסי, שלא היה "סוס", אלא משהו אחר)- אני יכול תאורטית להרכיב לו סליפר, ולהפוך אותו ל"סוס" (להרכיב צלחת)? שוב, כמובן, שידרשו לעבור עמדה 1 מינימום- אבל זה אפשרי בכלל לפי החוק, מישהו עשה כזה דבר- או שמשאית צריכה להגיע מראש כ"סוס"?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאיות מגיעות לארץ כשלדות, עם מרחקי סרנים מגוונים. הלקוח רוכש את האורך המתאים של הרכב, על פי צרכיו. לדוגמא, משאית עם מרווח סרנים קצר, יכולה לשמש כ"סוס" או מה שנקרא ראש גורר. אם לוקחים משאית עם מרווח סרנים ארוך יותר, אפשר להרכיב עליה מנוף קדמי וצלחת ולהשתמש בה ב"סוס", או להתקין עליה "הייבר" או "מיקסר". את כל החישובים של מרכזי הכובד והמשקל על הסרנים, עושה מהנדס הרכב של החברה, לפני הרכישה, יחד עם איש המכירות בשביל לוודא שמרווח הסרנים והמשקל שכל סרן יכול לשאת, מתאים לדרישת הלקוח. לפעמים יש צורך לקצר או להאריך את השילדה, או לשנות את מרווח הסרנים, בשביל לתת מענה לדרישת הלקוח ואת זה עושים בארץ. כל שינוי שכזה, מצריך עמדה מספר 1.

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, זה גם מה שחשבתי, תודה! השאלה- מה קורה, כשלוקחים משאית וותיקה, ומשנים לה את הכל- צריך מהנדס, שיאשר את כל הסיפור, או שישר אפשר ללכת לעמדה מס' 1?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לפני שעה משהו מעניין- MACK MH עם ארגז ארוך, דאבל סרן, ומנוף מאחורה! בצבע כחול, וממבט מהיר נראה ממש טוב! ואני אומר- זה לא אנושי, להראות לי כאלה דברים, כשכרגע אין לי כסף לגלגל!:x (כן, ירדתי בינתיים גם מה"סוס", מסיבות תקציביות:x ). לא ידעתי בכלל, שיש בארץ MH ים עם הארגז, ולא סוסים! לא רק זה, כשחניתי את האוטו (רחוק), ובאתי ברגל לראות אותו מקרוב- הוא הספיק לברוח!!!!!!!:cry::?:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד קנדה. נתקלתי באחד כזה ביד2 הרכב נראה מאוד מעניין משהו יודע לספר קצת פרטים על הרכב הזה ? מזכיר לי סרטי מלחמה.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...