Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום הולדת 30 לתקווה הלבנה (שהכזיבה..) של פיאט - הריטמו.

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הריטמו קבריולט שנשארו בארץ אפשר לספור על יד אחת.

חוץ מזאתי שפורסמה לפני כמה ימים ביד 2 שהיא בכלל ייבוא אישי יש עוד 2 או 3 שנשארו .

יש אחת שכבר שנים רבות מאד עומדת בחצר בנין סמוך לכיכר המדינה .

יש עוד אחת לבנה שנצפית מפעם לפעם באזור ת"א וייתכן שיש עוד אחת אחרת שמסתובבת .

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני לא טועה, ב 1981 עוד לא היתה XR3I אלא XR3.

ההזרקה נכנסה ב-82 או 83

אתה לא טועה.

הגירסה הראשונה נקראה XR3 "בלבד" והיה לה מאייד וובר כפול ו 96 כ"ס.

בשנת 83' קיבלה ה XR3 מערכת הזרקת דלת ולשמה נוספה האות I.

ההספק עלה ל 106 כ"ס.

מנוע ה XR3 מוזן המאייד הופיע בפיאסטה XR2 MK2.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזאתי שפורסמה לפני כמה ימים ביד 2 שהיא בכלל ייבוא אישי יש עוד 2 או 3 שנשארו .

יש אחת שכבר שנים רבות מאד עומדת בחצר בנין סמוך לכיכר המדינה .

יש עוד אחת לבנה שנצפית מפעם לפעם באזור ת"א וייתכן שיש עוד אחת אחרת שמסתובבת .

לפי מיטב ידיעתי, כל הרכבים שהזכרת הם אותו רכב בדיוק...:shock:

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שפורסמה למכירה היא אכן אותה אחת שעמדה "ליד כיכר המדינה" (זה לא בדיוק המקום).

מכוניות נוספות כאלו בארץ אני לר מכיר.

אם יש נוספות, כולן, מן הסתם, הגיעו ביבוא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל הריטמואים שנשארו בארץ אפשר לספור על אצבעות שתי ידיים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתוחה מכיכר המדינה

שנים שנים שאני מפנטז עלהה

פעם בחודש (מיד אחרי נשיעה לירושליים) הצמדתי פתק לשימשה הקידמית (ומידי פעם גם כרטיס ביקור על השימשה של הנהג)

ואז בוקר אחד אני מבחין ביד 2 באהובתי למכירה

חיגתי חיש מהר- עונה לי קול גברי- סוחר מצוי

מצהיר שזה רכב מיוחד(כאילו לא ידעתי) שהוא רכש אותו מזקן בת"T (כאילו לא ידעתי) ושהרכב עוצב ע"י בירטוני (הטעות במקור)

ואז לעניין המחיר- 20,000 ש"ח זה מה שהוא מבקש - ביקשתי הנחה , הסברתי שאני מאוהב .... לא ממש עזר

כנראה נמכר לאחר

אמתין לאהובתי בפעם הבאה שתמכר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה בזמנו גם 105TC שחורה 3 דלתות.

עדיין קיימת?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתוחה מכיכר המדינה

שנים שנים שאני מפנטז עלהה

פעם בחודש (מיד אחרי נשיעה לירושליים) הצמדתי פתק לשימשה הקידמית (ומידי פעם גם כרטיס ביקור על השימשה של הנהג)

ואז בוקר אחד אני מבחין ביד 2 באהובתי למכירה

חיגתי חיש מהר- עונה לי קול גברי- סוחר מצוי

מצהיר שזה רכב מיוחד(כאילו לא ידעתי) שהוא רכש אותו מזקן בת"T (כאילו לא ידעתי) ושהרכב עוצב ע"י בירטוני (הטעות במקור)

ואז לעניין המחיר- 20,000 ש"ח זה מה שהוא מבקש - ביקשתי הנחה , הסברתי שאני מאוהב .... לא ממש עזר

כנראה נמכר לאחר

אמתין לאהובתי בפעם הבאה שתמכר...

רק שתדע עד כמה הסוחר חמדן, אני סיכמתי כבר עם הבעלים (הקודם) על 7,000 ש"ח.

מאחר ולא הייתי שלם עם העניין (בסוף, האוטו מיוחד ככל שיהיה לא 'עשה' לי את זה) ביקשתי להוריד את המחיר ל 5,000 והבעלים סרב.

כך שכנראה שהאוטו נמכר במחיר שהוא היכן שהוא בין שני המספרים הללו.

בהנחה שלא בוצעה השקעה רבה על הרכב (מכאנית נדרשה השקעה, אבל זהו רכב פשוט ונפוץ בהיבט המכאני), יש כאן כנראה מישהו שמנסה למקסם רווחים...

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7000 ש"ח עבור ריטמו קבריולט...איך זה שאני אף פעם לא שומע על מציאות שכאלו...?

מכל מקום,לי היתה ריטמו נובה 1300 מודל 1983 שהיתה מצויידת בכל ה"גימיקים" ולרבות מזגן שהיה יעיל למדי. היא שירתה אותי קרוב לשנתיים ללא שום תקלה,היא היתה נוחה מאד ונסעה מצויין.

היה רכב דומה מיד ראשונה עם כ-40,000 ק"מ שהוצא למכירה לפני כשנה,אינני יודע אם מישהו רכש אותו בסופו של דבר.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7000 ש"ח עבור ריטמו קבריולט...איך זה שאני אף פעם לא שומע על מציאות שכאלו...?

שמעת, לא הקשבת :lol:.

הריטמו הזו נצפתה ודווחה בשרשור הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1598782&postcount=405

לאחר מכן גם פורסמה על ידי בעליה הקודמים ב YAD2.

משם התגלגלה כנראה לזה הנוכחי.

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדע עד כמה הסוחר חמדן, אני סיכמתי כבר עם הבעלים (הקודם) על 7,000 ש"ח.

מאחר ולא הייתי שלם עם העניין (בסוף, האוטו מיוחד ככל שיהיה לא 'עשה' לי את זה) ביקשתי להוריד את המחיר ל 5,000 והבעלים סרב.

כך שכנראה שהאוטו נמכר במחיר שהוא היכן שהוא בין שני המספרים הללו.

בהנחה שלא בוצעה השקעה רבה על הרכב (מכאנית נדרשה השקעה, אבל זהו רכב פשוט ונפוץ בהיבט המכאני), יש כאן כנראה מישהו שמנסה למקסם רווחים...

שי

אז רק שתדעו כולכם, הריתמו הקבר' הזו לדעתי נמצאת עדיין ולא נמכרה, זה הסיפור שלי איתה:

סיכמתי עם הזקן הנחמד על מחיר של 5000 ש"ח, כן מה שאתם שומעים והוא אמר שהרכב נמצא אצל בחור שמחזיק אותה עבורו בחניה שמורה, התקשרתי ל"בחור" תושב ראש העין הישנה שחשב שהוא מחזיק ביד תרנגולת בעלת ביצי זהב, הוא אמר לי שמה שסיכמתי עם הזקן מקובל עליו.

נסעתי לראש העין לראות את הרכב, הוא היה בשלבי פירוק קוסמטי מתקדמים ולא במצב נסיעה.

אבל בכל זאת הסכמתי לקחת אותה, רגע לפני שאני מחליט לסגור, אומר לי הבחור, תשמע יש באוטו כמה דברים שהשקעתי וכדי שתוכל לקבל אותה אתה צריך לשלם לי עליהם:shock:

לא הבנתי מה בדיוק הוא השקיע אבל אמרתי ניחא, על מה מדובר? הוא רצה 4500 ש"ח בגלל שלטענתו הוא שם באוטו מצבר, ועוד כל מיני תיקונים, היה לי ברור שהבחור חמדן (המצבר על האוטו היה בן 3 שנים) ורק בגלל שהוא הצליח להדליק לי את הפיוז, קמתי, הלכתי וויתרתי על האוטו.

לדעתי הרכב עדיין אצל אותו בחור מראש העין, אם אני אהיה באזור אני אסתכל (אם זה מעניין מישהו עדיין)

חבר מועדון 13925

בתהליך שיפוץ של גולף קבריולט:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שאני מראש העין אני לפעמים רואה את הקבריולט מסתובבת בראש העין.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
די מהר הסתבר שהחיסכון של פיאט בפיתוח מיכללים מכאניים ראויים, בעיקר בתחום השילדה, פגעו קשות במכונית הנאה.בנוסף, גם בארה"ב לא נחלה מריטמו הצלחה מסחררת, בלשון המעטה.

למרות ההרכבה המיתקדמת, סבלה הריטמו מחוליים אטילקיים מסורתיים, ובראשם החלודה כמובו ואיכות הייצור הבינונית למדי.

.

הייתה לי בעבר פיאט ריתמו "נובה" (כך קראו לה בארץ...)60, שנת 1984. קניתי אותה מערבי, ששם לה הגה "ספורט" בצורה מאד לא מקצועית (בכל סיבוב של ההגה, היה רעש מעצבן של חיכוך פלסטיקים ), ובאופן מפתיע, ערבי אחר הוא זה שגם קנה ממני את הרכב, כעבור כשנה וחצי - כנראה שהפנסים בחזית, והמחיר הזול, פיתו ערבים ושאר תפרנים לרכוש את הרכב הזה. המכונית נראתה טוב, לטעמי, והייתה נוחה לנהיגה, גם מרווחת וחסכונית. גם הביצועים היו לא רעים, עד כמה שאפשר לסחוט ממנוע 1100 סמ"ק. מה שכן, היא לא הייתה הכי אמינה. למזלי, התיקונים היו זולים, וכך גם החלפים.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעבר פיאט ריתמו "נובה" (כך קראו לה בארץ...)60, שנת 1984. קניתי אותה מערבי, ששם לה הגה "ספורט" בצורה מאד לא מקצועית (בכל סיבוב של ההגה, היה רעש מעצבן של חיכוך פלסטיקים ), ובאופן מפתיע, ערבי אחר הוא זה שגם קנה ממני את הרכב, כעבור כשנה וחצי - כנראה שהפנסים בחזית, והמחיר הזול, פיתו ערבים ושאר תפרנים לרכוש את הרכב הזה. המכונית נראתה טוב, לטעמי, והייתה נוחה לנהיגה, גם מרווחת וחסכונית. גם הביצועים היו לא רעים, עד כמה שאפשר לסחוט ממנוע 1100 סמ"ק. מה שכן, היא לא הייתה הכי אמינה. למזלי, התיקונים היו זולים, וכך גם החלפים.

איזו הארה "באה" לך פתאום שהיית חייב לשתף אותנו במסקנות האנטרופולוגיות המעניינות שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...