Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת תדרים לארץ

Dj_RoY
שימו לב! השרשור הזה בן 7836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד כשבועיים אני נוסע לניו יורק ואני שוקל על הבאת פנל חדש משם,

כידוע התחנות בארה"ב הן אי זוגיות ולכן אין אפשרות לקלוט(לפחות בצורה נקיה) את התחנות בארץ , אני יודע שיש אפשרות כזאת להחליף איזה צ'יפ או משהו כזה ולהתאים את התחנות.

איפה בארץ ניתן לעשות דבר כזה וכמה זה אמור לעלות?

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מהמכשירים אפשר ובחלק לא.

לדוגמה Blaupunkt מציעים את זה ברוב הדגמים שלהם כפונקציה שדורשת לחיצת כפתור בלבד ואילו ב Alpine זה לא ניתן בכלל לביצוע (צרוב על הגוק הראשי). כך שאין לך ברירה, תצטרך לברר את זה לגבי המכשיר שלך ספציפית אצל היבואן בארץ (גם חשוב לשאול אם יש לו דיאגרמות).

כיול עולה אצל רוב היבואנים 150-200 ש"ח (במידה ואפשר).

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל בחנות שבה אתה קונה אם יש אפשרות לשנות או לא, ואם הם לא יודעים שיבדקו במדריך. בכל מקרה בשני JVC שהבאתי מארה"ב אין בעיה להפוך את התדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר שאני מתעניין בו הוא הפיוניר -6400 (עם המכוניות מרוץ)

או סוני עם הפנל המתהפך לא זוכר את הדגם.

יש למישהו מושג האם אפשר להמיר את התדרים?

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תיכנס לסאונדדומיין או למשהו בסגנון ותגיד להם שאתה מעוניין לרכוש מהם את הרדיו דיסק ולהעביר אותו לישראל ואז תשאל אם אפשר לשנות את התדרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפיכת התחנות מאמריקאיות לאירופאיות , בפיוניר אפשר להפוך 100%

לגבי הסוני אני לא יודע, אבל סביר להניח שגם אפשר.

ישנן חברות בודדות שלא מאפשרות דבר זה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע דיברתי עם חבר שלי שנמצא בארה"ב והוא רצה לקנות את הפיוניר 8400 הוא יכל להביא אותו ב200 דולר כי לחבר של דוד שלו יש חנות. אבל החבר אמר לו שאי אפשר להפוך את התדרים ולכן הוא קנה JVC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להחליף בפיוניר אבל זה כמובן בתוספת כסף.

אני הייתי הולך על בטוח וקונה מכשיר שכולל בתוכו את אפשרות ההחלפה, אלא אם כן כמובן יש איזה פיוניר שאתה חפץ בו במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הוא שאת הפיוניר 6400 אני משיג שם בפחות מ 200 דולר ,

שזה פחות מחצי ממה שזה עולה בארץ, בגלל זה אני רוצה להביא אותו משם.

אולי כדאי להתקשר לעוזי רדיו ולשאול אם אפשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן...עוזי רדיו הוא היבואן לכן סביר לניח שדווקא אצלו זה יהיה יקר יותר (מוזר למה תמיד אצל היבואן זה יקר יותר?!?!)

אבל כל רדיו דיסק שתביא מארה"ב יעלה לך חצי ממה שהוא עולה בארץ.

אם בא לך על MP3 אני יכול להמליץ לך על הJVC KDSH707 יעלה משהו כמו 250$ וניתן להמיר את התחנות ככה שאתה חוסך גם את התשלום והטרחה של החלפת ג'וק.

אין יותר מהיר ממנו במעבר בין שירים של MP3 (מבירורים שערכתי) ואני יכול להגיד לך שרק התקנתי אותו והוא פשוט מדהים, במיוחד בשביל המחיר (טוב נו אני משוחד :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך כמו שאמרו לפני לבדוק בחנויות אם אפשר להחליף גם אם זו חברה שידוע שאפשר להחליף במכשיריה ( כי זה תלוי בדגם).

אם כשתגיע לארץ תראה שזה לא פועל אז תפנה למעבדה של איזו חברה שמיבאת את החברה של הרדיו דיסק, הם כבר יהפכו את השיטות בו (תמורת תוספת תשלום כמובן)

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך מניסיון שחלק החברות לא מכניסות את הדרך שבה ניתן להפוך תדרים לספר ההוראות בכוונה :!::!:

וזאת מכיוון שהם לא רוצים שישווקו את המערכות בארצות אחרות.

אני לדוגמא אחרי שיחה עם jvc בארצות הברית הבנתי שיש אפשרות להפוך בלחיצה על שני כפתורים.

דיברתי גם עם משווק של jvc בארץ והם ביקשו על ההחלפה הזו (לחיצה על שני כפתורים) 180 ש"ח+מע"מ!!!!!!!!!!!!

:evil:

אז אל תאמינו למשווקים בארץ תישאלו בארצות הברית!!!

אז "שלא יעבדו עליכם"

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...