Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקעתיק: מכירה וקניה של רכבים קלאסיים, חלקים וספרות מקצועית, ייעוץ במחירים

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, הסבר קצר.

יש לי אלפתא 79. רכב אהוב מאוד, וכשהוא הועמד הוא היה במצב שללפני שיפוץ. ככה הוא עמד 3 שנים, סגור ומכוסה, וחיכה ליום שלו.

אחרי ששני רכבים אחרים "הלכו" באתי להוציא את האלפתא. 3 שנים היא חיכתה כמו ילדה טובה, ו 12 שעות לפני שהגעתי להוציא אותה נכנסו גנבי מתכת למבנה. הבריחו אותם אחרי שהם הספיקו לסגור את הכף, את היתר אשאיר לכם לתאר לבד.

לא חשבתי לעשות עם עם מה שנשאר אי פעם משהו, אבל לאחרונה זה התחיל "לדגדג" שוב. מעבר למעיכה הרכב ממילא היה לפני שיפוץ מכאני, פנימי, וחיצוני, כך שגם היום אין שמץ של הגיון נורמאלי לשפץ את האוטו. אבל יש דברים שאין שום קשר בין נורמאליות לבינם.

אבל מה, גם בשיגעון צריך להיות הגיון. מאחר ואני צריך ה מ ו ן חלקים, זה אומר לבנות הכל מחדש. גם ברכב הרבה יותר יקר זה לא ממש יהיה שווה את זה, ולכן האופציה היחידה היא למצא רכב כזה מושלם וטוב שלא יכול לעלות לכביש, ולעשות משתיהן אחד. למרות הכל, גם אצלי נשארו כמה חלקים טובים.

ובסה"כ, אני בודק את הנושא. אם לא אמצא משהו מתאים, אולי אביא מתישהו כלי כזה מחו"ל ואשתמש בשלי לחלקים.

בקיצור, אני לא שוחט. אפשר להרגע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למכירה פורד אנגליה 105E 1962 + טסט

רכב במצב מצויין מנוע 1000

רכב מקורי מטופל שמור וקל לתחזוקה

יחד עם הרכב ינתנו חלפים רבים (ספיירים מכאנים וקוסמטים ואפילו גיר )

לרצינים בלבד

מחיר גמיש

לפרטים נוספים

בטלפון 052-3303265

4576456456fu1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלאי חלקים לפיאסטה mk2 במחירים מצחיקים.

הרכב לא שלי ,שייך לשכן שלי

הצלחתי לשכנע אותו למכור כל חלק מהגדול עד הקטן ב 50 ש"ח בלבד.

יש את הכל מהגלגליים ועד מנוע,

ממושבים ועד חלונות.

ידיות ודשבורד...

אני מאוד מעוניין שימכור במהירות כי אני ארוויח מכך את החניה (:

ניתן לשלוח לי מייל עם החלקים שאתם צריכים

[email protected]

ירון מאיר

הקפצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה

רנו 12 שנת 76 גיר רגיל. האוטו עבר פחחות וצבע ,צמיגים חדשים ,כרגע האוטו עם טסט בתוקף

קיבלתי הצעה טובה לשיפוץ הפורד פאלקון שלי ולכן אני גמיש במחיר .בבקשה רק רצינים

0525702260 לירוי

DSCF3573.JPG

IMG_2913.JPG

IMG_2901.JPG

c.jpg

IMG_2915.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, מאיפה אתה בארץ- אבל בבת ים ברח' ניסנבאון (אזה"ת), עומדת, או לפחות עמדה עד לא מזמן, ברנדה לבנה מסוף ה-70' של חב"ד אני חושב. הייתה תקופה, שהייתה עם שלט למכירה, עכשיו בלי, אבל לא בעיה למצוא למי שייכת. כללתית במצב לא רע. שוב, המידע נכון ללפני כחודש- אחרי זה לא הייתי שם, אז לא בטוח, האם עדיין שם!

(עריכה: אופס, אתה מבאר-שבע בכלל, קצת רחוק...)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר.

בת ים זה קצת רחוק, אבל אם תהיה אפשרות להעלות תמונה של הרכב, אוכל להחליט אם שוווה להשקיע מאמץ ולהביא אותה משם.

אשמח לשמוע על עוד "ברנדות" ורצוי שיהיו באזור באר שבע.

תודה רבה על העזרה.

אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחת בראש העין, מצב בודי ממש מצויין לשיפוץ והמכאני לא ידוע לי, הוא רצה עליה לפני כשנה 6000 ולא הצליח למכור, כיום הרכב ללא שלט,

מצורף הקישור שפרסמתי אותה לפני כשנה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=188698&highlight=%D7%91%D7%A8%D7%A0%D7%93%D7%94+%D7%94%D7%A2%D7%99%D7%9F&page=7

לדעתי אם אתה מחפש אחת זו מציאה אמיתית, לגבי המחיר תמיד אפשר להסתדר.

בהצלחה ותעדכן,

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי קשר איתו אבל אני גר באותה עיר,

תשאיר לי טלפון בפרטי ואני אשים לו פתק על החלון.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם למישהו יש חתיכת סקאי שחור (משהו כמו 60X40) שהוא לא צריך- אשמח לאמץ, אני רוצה לסדר כסא לטוסטוס שלי!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה

רנו 12 שנת 76 גיר רגיל. האוטו עבר פחחות וצבע ,צמיגים חדשים ,כרגע האוטו עם טסט בתוקף

קיבלתי הצעה טובה לשיפוץ הפורד פאלקון שלי ולכן אני גמיש במחיר .בבקשה רק רצינים

0525702260 לירוי

הקונה יקבל סט ריפודים חדש לאוטו ואולי גם עץ ריח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...