Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקעתיק: מכירה וקניה של רכבים קלאסיים, חלקים וספרות מקצועית, ייעוץ במחירים

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 4.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למכירה אופנוע הונדה CB350 CC מודל 65 (ללא רשיונות, לאופנוע לא היה רישוי ישראלי מעולם) לפני שיפוץ (נסע עד שנת 94) + מספר חלקים חדשים לאופנוע.

האופנוע ימכר עם זיכרון דברים בא יצויין מ"ס המנוע ומ"ס השילדה והפרטים שלי ושל הקונה ושהכלי לא גנוב ושייך לי ונמכר לקונה.

מחיר 6000 ש"ח גמיש. 0549987686

הוספתי תמונה של אופנוע כזה לאחר שיפוץ.

תמונות מוקטנות שצורפוattachment.php?attachmentid=139712&stc=1&thumb=1&d=1230309927 attachment.php?attachmentid=139713&stc=1&thumb=1&d=1230309927 attachment.php?attachmentid=139714&stc=1&thumb=1&d=1230309927 attachment.php?attachmentid=139715&stc=1&thumb=1&d=1230309927

attachment.php?attachmentid=139716&stc=1&thumb=1&d=1230309927 attachment.php?attachmentid=139717&stc=1&thumb=1&d=1230309927

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש סירה ללמברטה.

כל המחזיק / יודע דבר, אשמח לדעת.

כמובן שהעדיפות היא לסירת פח מקורית, אך גם על סירה לא מקורית או סירת פיברגלס יש על מה לדבר, כך שאשמח לדעת גם על סירה לווספה...

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה למרבה במחיר פיגו' 405 מודל 89 מושלמת.

כולל רשיונות עומדת מספר שנים.

להתקשר ל - הוד 052-4290615

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל אולימפיה רקורד P1, שנת ייצור 59', מרבית החלקים הוחלפו לחדשים/משופצים.חונה בחנייה מקורה.

מי שרציני, שיבוא לראות את הרכב. יימכר למרבה במחיר, עקב קניית רכב חדש.

054-6997337

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש זוג פנסים אחוריים לקפרי MK1 שנת 73,

הפנסים נראים כמו בתמונה, אם מישהוא ראה באיזו חנות כאלו ולא ידע של מה זה שיעדכן אותי בפרטי או בטלפון 0525554246.

תודה

1375_1.jpg

e9dd_1.jpg

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.thesamba.com/vw/classifieds/detail.php?id=673876

פשוט גן עדן למי שצריך כל חלק של פולקסוואגן, כולל קאמפרים ווסטפליות במכירת חיסול לרגל סגירת המקום. מדהים!

חוץ מזה אני מחפש מקור טוב בחו"ל, וזול לשם שינוי לבולמים (קוני) עבור הפורשה שלי. אם מישהו יודע, אשמח.

ויחד עם זה, עלה בדעתי ש"לרגל המצב" צריכים להיות המון מכירות ליקווידיישן, כלוז אאוט סייל, וכו', של עסקים שמחזיקים מלאי ומנסים להפטר ממנו לפני שהבנק לוקח להם הכל. אחרי חיפוש קצר הגעתי למכירה הזו, וחייבים להיות עוד המון מכירות חיסול של חלקים ישנים וחדשים בעיקר בארה"ב ואנגליה. נראה לי שכדאי מאוד לחפש כאלה מפעם לפעם, ולעדכן כאן בכדי שכולנו נהנה. ואם מישהו מוצא מכירת חיסול של מלאי של בולמי קוני, שיעדכן אותי מהר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד מרקורי קומט 73

מנוע 250 אחרי שיפוץ כללי מלא (רינגים לאגרים אופלגרים ראש ועוד )

. גיר C4 במצב מצויין

בולמים קדמים חדשים , בלמי דיסק ברקס , בוסטר ,

הרכב עבר שיפוץ כללי לפני כ 5 שנים , והוא נמצא במצב מצויין לפרטים

0505-380880

מקפיץ

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה למרבה במחיר פיגו' 405 מודל 89 מושלמת.

כולל רשיונות עומדת מספר שנים.

להתקשר ל - הוד 052-4290615

הקפצה עבור חבר

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...