Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקעתיק: מכירה וקניה של רכבים קלאסיים, חלקים וספרות מקצועית, ייעוץ במחירים

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 4.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למכירה אופנוע הונדה CB350 CC מודל 65 (ללא רשיונות) לפני שיפוץ (נסע עד שנת 94) + מספר חלקים חדשים לאופנוע.

האופנוע ימכר עם זיכרון דברים בא יצויין מ"ס המנוע ומ"ס השילדה והפרטים שלי ושל הקונה ושהכלי לא גנוב ושייך לי ונמכר לקונה.

מחיר 6000 ש"ח גמיש.

הוספתי תמונה של אופנוע כזה לאחר שיפוץ.

N

מקפיץ

שבוע טוב לכולם ..........................................................................................................................................

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למסירה מחירוני קראוס מ - אוגוסט 08, אוקטובר 08, דצמבר 08.

אני נמצא ברעננה, ואם לא יהיה ביקוש הם ייתרמו למיכל המיחזור הקרוב לביתי...

יואב - 054-5629340

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שלושה GTV (בפעם האחרונה שראיתי) במוסך (המתמחה באלפא) בקרית אריה בפ"ת (למיטב זכרוני/הבנתי נקרא מוסך "התלתן").

לפחות אחת מהן נראתה לפירוק, לשני המכוניות האחרות היו מספרים כך שאיני בטוח אם הם לפירוק/שיפוץ.

שווה בדיקה.

בברכה,

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם מה הרכב דרוש לך: מכאניקה או קוסמטיקה?

אם מכאניקה, הבעיה שלך יכולה להגיע לפתרון מהר מאוד, שכן הדגמים הללו חולקים חלקים רבים עם אלפות נוספות, ואת רוב החלקים ניתן להשיג בקלות יחסית.

אם קוסמטיקה, אתה עלול למצוא את עצמך בבעיה. בכנות, אני לא חושב שתצליח למצוא תועלת רבה גם ברכב לחלקים, מכיון שרוב אלה שמיועדים לחלקים כבר תרמו את איבריהם היקרים לטורפי נבלות שפשטו עליהם לפניך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש שמשה קדמית לאולדסמוביל קאטלס סופרים ברוגהאם שנת 79.

בפרטי או בנייד:

0522553916

אני יכול להמליץ לך על חברת פרו אינטרנישינל גלס בחול

הזמנתי דרכם שמשה למוסטנג שלי ויצא לי 2000 שקל בארץ כולל הכל (מחיר שמשה שם עלה 110 דולר ועוד 25 אריזה ו 300 משלו ) השאר זה המיסים

השרות הכי טוב שקיבלתי בחול היה מהם באמת רצינים ואין לך מה לדאוג בקשר ליבוא היא מגיעה ארוזה חבל על הזמן והקרטון שלי נחבל .

למצוא בארץ זה אתה והמזל שלך אתה יכול לנסות את אוטו גלאס שהוא הכי גדול וסביר מאוד להניח שיש לו אבל המחיר יהיה לא ריאלי ברוב המקרים (אצלי זה התחיל ב 6 וירד ל 3.5 לני הרכבה ומע"מ )

Company info. is:

Richard Tankel

ProSource Glass International

Tel:877-345-2800 US & Canada

978-975-5400

email:[email protected]

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דודי!

כיוון שהרכב שלי נדיר פחות ועולה פחות ממוסטנג (בתאוריה בכל מקרה...), יש סיכויי שהמחיר בארץ יהיה בהתאם.

2000 ש"ח לשמשה, כרגע לא נשמע לי כאופציה ריאלית.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מי שראה אחת כזו עומדת ומחכה לגואל במקום כלשהו, מוזמן בשמחה לעדכן

לא הייתי קורא לזה גואל, אולי יותר מתאים שוחט...

גואל הוא זה שמוצא אלפא לפני שיפוץ ומחזיר אותה לכביש...

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...