Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת ל-AUDI A3

iceman
שימו לב! השרשור הזה בן 7548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו אני חדש בעסק ואני ממש אוהב את כל הקטע של המערכות, אבל אני אגיד לכם ת'אמת אני לא מבין כל כך.... אם תוכלו תנו לי כמה טיפים לבחור מערכת טובה, מה אני צריך לחפש, איך אני יודע אם סאב הוא איכותי וחזק, ומגבר וקומפוננטס ובכלל מה עוד צריך.... תודה

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תקציב של כ-10,000 ש"ח. חשבתי על מגבר סוני Xpload, סאב של JL

audio... וסט של קומפוננטס 2 way של MB QWARTS אבל בכל זאת זה סתם המלצה של חבר... מה אתם חושבים? ועוד פעם איך אני יכול לדעת אם סאב הוא חזק ואיכותי, איזה מגבר לבחור, איזה קומפוננטס, וחוץ מזה, האם האם רדיו דיסק בילט אין שבא מהחברה הוא מספיק לכזאת מערכת...

תודה.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא יודע עדיין איזה רדיו דיסק בא עם האוטו, מה שאני כן יודע שזה שיכול להיות שהאוטו יבוא עם סט קומפוננטס 2way של BOSE מקדימה מה שיכול לחסוך לי כסף בהשלמת המערכת אבל עדיין לא בטוח... מה בכל זאת אתם הייתם ממליצים עם כזה תקציב? מה אתם הייתם שמים באוטו?, והאם רדיו דיסק built in שבא עם האוטו יכול להתאים למערכת בכזה תקציב?

תודה.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי

בדרך כלל למערכת איכותית - רדיו שמגיע עם אוטו חדש לא מספיק טוב כי המתח שהוא שולח למגבר נמוך יחסית.

אבל כמובן שזה תלוי מה מגיע לך עם האוטו.

ב10 אלף אתה יכול לדפוק מערכת חלומית ביותר... ואפילו אם האוטו מגיע עם קומפוננט בוס מקדימה- זה לא משהו שמתאים למערכת רצינית.

אם אתה שם את הכסף הזה על מערכת בלי להתפשר - הייתי לוקח קומפוננט מקדימה (אל תשאל אותי איזה כי המחיר שלך גבוה מדי בשביל מה שאני מכיר :oops: ), מגבר עם אבא ואמא שיחזיק אותו טוב טוב עד האר אמ אס האחרון שלו ועוד מונובלוק שיחזיק סאב מדוייק.

זה נשמע קצת כמו תפריט במסעדה צורפתית (דגש על ה-ו)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אני די מתחיל בעסק אז יש לי עוד מה ללמוד :oops: אז יש כמה מושגים שאני לא מכיר שכתבת... מה זה מונובלוק?, ומה זה RMS ??

איזו מערכת שאתה מכיר היית שם בתקציב דומה לזה שציינתי? יש עוד מושגים שאתה יכול להעשיר אותי בהם שאני יבין אולי עוד קצת מהדיבור השוטף בפורום פה?

תגיד, כדאי לשים 6X9 מאחורה? כי אמרו לי שממש לא כדאי.. אז חשבתי על סט קומפוננטס 2way מעולים מקדימה ומאחורה פחות טובים... קיצר, תודה רבה.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, כדאי לשים 6X9 מאחורה? כי אמרו לי שממש לא כדאי.. אז חשבתי על סט קומפוננטס 2way מעולים מקדימה ומאחורה פחות טובים... קיצר, תודה רבה.

אז ככה סט קומפוננט אתה הוא זה שיצטרך לבחור

תקציב אני רואה הוא לא הבעיה פה

ככה שתוכל להכניס הרבה דגמים מהסדרות הגבוהות של חברות טובות:

מורל dls mbq אינפיניטי

אבל כל זה תלוי בכמה דברים למשל איזה מוזיקה אתה אוהב לשמוע

שזה גורם חשוב בבחירת קומפננט

ומאחורה 6X9 מאוד לא מומלץ או קומפוננט "פחות טוב"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה התכוונת כשאמרת "רגע רגע, אני שומע שסט קומפוננט מקדימה ואחורה יותר טוב......."

מה זאת אומרת?, ומוזיקה- היפ הופ והאוסים.... אז מה הייתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנייה שנייה אני שומע פה משהו חדש ... עדיף קומפוננט מאחורה וקדימה על פני קומפוננט מקדימה ו9*6 מאחורה ?

לא המצב הכי עדיף הוא קומפוננט מקדימה

ובכלל בלי רמקולים מאוחרה

לא 6X9

ולא זוג נוסף של קומפוננט

ומאחורה 6X9 מאוד לא מומלץ או קומפוננט "פחות טוב"

התכוונתי פה שעדיף לשים קומפוננט אך ורק מקדימה

ולהימנע מסט אחורי או מרמקולים 6X9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך יש הרבה אופציות.

המערכת האידיאלית היא קומפוננט טוב מקדימה וסאב מאחורה , ללא רמקולים אחוריים ומגבר כמובן.

אני הייתי מציע לך לקפוץ מחר למפגש של אוטוסאונד (בשעה 12 ליד קניון איילון, מול הבאולינג-סנוקר), שם תוכל לקבל כמה הצעות ולשמוע כמה מערכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בלי להכליל או משהו

פשוט רוב החנויות באיזור שלי {אשקלטאון}

מוכרות ציוד לערסים שזה תמיד רמקולים

6X9

סאב

ואיזה מגבר

הם לא שמים דגש על דברים חשובים כמו הבמה שבצליל

ושהאיכות חשובה

והיא מתקבלת על ידי ציוד איכותי

שכולל קומפפוננט טוב ומגבר שמותאמים לפי שמיעתך

ובגלל זה אני גם מציע שע מחר למפגש ותשמע לפי מה שאתה אוהב

בהצלחה וחג שמח!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...