Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנה +{בניות פיבר +איטום}לרכב תצוגה של "מורל" המון תמונות בהמשכים.

יחיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 5670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי מנתגד למזוודה כזאת.

יחיאל - מ1 עד 10 - מה הדירוג שהיית נותן לסאב הזה?

תנסה להתייחס גם לתמורה למחיר - אם במחיר הזה אפשר לקנות משהו טוב יותר.

הבאס עמוק? מדוייק? חד? חזק? איזה שילוב מגיע כאן?

תתייחס לגודל התיבה והאם המגבר הזה מוציא מהסאב הזה מספיק או שאתה חושב שהוא מסוגל לקחת עליו יותר בחיוך רחב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יחיאל אני ממש נהנה לראות את הפרוייקטים שלך!

עבודה יפה מאוד, נקייה גימורים מצויינים, תאווה לעיניים =]

שיהיה הרבה בהצלחה גבר.

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית , למה morel לא עושה רכב קצת יותר מרשים , באמת רכיבים איכותיים והכל , אבל בכל זאת אנשים מתרשמים יותר מכמה מסכי DVD איזה 3/ 2 סאבים מאחורה + כמה מגברים , ואיכות מצויינת.

כמובן שהתוצאות יהיו בעלות איכות מצוציינת לטעמי, אבל אם כבר אז כבר ... איפה כל השטויות שירשימו אנשים :!@#

בברכה

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת רכב ולהעמיס עליו מגברים סאבים טוויטרים ונשר שיוצא מהבגאז אולי מרשים ילדים בני 17.

לדעתי מורל צריכה לכוון לקהל יותר מקצועי ולבנות רכב\רכבי תצוגה איכותיים מבחינת סאונד שישקפו את הפוטנציאל של הרכיבים שלהם.

רכב תצוגה עם מסכים ו 8 סאבים לא יגרום לי לרכוש מוצר שלהם. לעומת זאת אם בזמנו שחיפשתי לקנות רכיבים היה למורל רכב תצוגה שישמיע לי את הסופרימו יכול מאוד להיות שהייתי קונה וכמוני גם אחרים.

לצערי מורל לא משכילה לעשות זאת וחבל בשבילהם.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר צודק.

הרכב לא מיועד להפציץ.

8 סאבים ואיכות לא הולכים ביחד, אלא אם כן מדובר בהאנגר.

בכל מקרה, אני בהחלט מחכה לשמוע את הרכב במטרה להחליף סט קדמי לסופרימו אם האיכות תשכנע, ואני בטוח שיש עוד אנשים שמחכים.

אל תאמינו לאוזן שלכם כ"כ מהר, לסאונד איכותי צריך ללמוד להקשיב...

מחשב לרכב, פוקל אוטופיה + סאב פוקל 33K כפול ועוד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=152828

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית , למה morel לא עושה רכב קצת יותר מרשים , באמת רכיבים איכותיים והכל , אבל בכל זאת אנשים מתרשמים יותר מכמה מסכי DVD איזה 3/ 2 סאבים מאחורה + כמה מגברים , ואיכות מצויינת.

כמובן שהתוצאות יהיו בעלות איכות מצוציינת לטעמי, אבל אם כבר אז כבר ... איפה כל השטויות שירשימו אנשים :!@#

בברכה

יעקב

אתה עוד צעיר ונמצא בחיטוליו של תחום הסאונד. :-)

אם הזמן (אם תרצה כמובן) תבין שסט קידמי אחד וטוב + סאב + הגברה ראוייה לכל + איסור הכנסת מכשירי DVD לרכב יתנו לך את ה- SQ האופטימלי.

בהצלחה בהמשך..

מנואל.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם כמה מכשירי DVD שעדיין עומדים בקטגוריית SQ כמו האקליפס 55090 או מכשירים דומים של אלפיין מסדרת הF1:):).

אני לא חושב שהיית מתנגד לאחד מהם ברכב.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שיש מכשירים הרבה יותר רצינים מהמכשיר הנ"ל אבל קרגע אן צורך ביותר מזה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עוד צעיר ונמצא בחיטוליו של תחום הסאונד. :-)

אם הזמן (אם תרצה כמובן) תבין שסט קידמי אחד וטוב + סאב + הגברה ראוייה לכל + איסור הכנסת מכשירי DVD לרכב יתנו לך את ה- SQ האופטימלי.

בהצלחה בהמשך..

מנואל.

אני חושב שכבר את הקטע של "צעיר ו..." עברתי , יש לי מושג מה אמרתי .

הכוונה היא להשקיע במכשיר של alpline בסוג הטוב של הdvd או בנוסף למכשיר שנמצא ברכב לחבר dvd ואליו מסך ככה שלא יפגע באיכות של הhu .

עכשיו אני חושב שזה יותר מובן.

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכבר את הקטע של "צעיר ו..." עברתי , יש לי מושג מה אמרתי .

הכוונה היא להשקיע במכשיר של alpline בסוג הטוב של הdvd או בנוסף למכשיר שנמצא ברכב לחבר dvd ואליו מסך ככה שלא יפגע באיכות של הhu .

עכשיו אני חושב שזה יותר מובן.

יעקב

מה שהפריע לי זה לא ה- DVD כולנו יודעים שלאלפיין יש כמה דגמיי SQ לעניין.

מה שהפריע לי על רכב SQ נטו אתה אומר שצריך להוסיף "SHOW" וכל מניי דברים שקולטים עיניים של אנשים

כמו 3 סאבים, אולטורות וכל השיט..

בונים כאן מערכת (לשמוע עם האוזניים) ולא רכב תצוגה (לראות בעיניים - למרות שגם המושג הזה לא ממש מתקיים אצל הישראלים רואים תמיד עם ידיים!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהפריע לי זה לא ה- DVD כולנו יודעים שלאלפיין יש כמה דגמיי SQ לעניין.

מה שהפריע לי על רכב SQ נטו אתה אומר שצריך להוסיף "SHOW" וכל מניי דברים שקולטים עיניים של אנשים

כמו 3 סאבים, אולטורות וכל השיט..

בונים כאן מערכת (לשמוע עם האוזניים) ולא רכב תצוגה (לראות בעיניים - למרות שגם המושג הזה לא ממש מתקיים אצל הישראלים רואים תמיד עם ידיים!)

נכון אצל הישראלים רואים עם הידיים =) אבל תגיד לי ממה הייתה יותר מתרשם אם הייתה איש עשיר שבא וקונה מערכת לרכב מפואר.

לדוד שלי יש גיפ של מרצדס חדש (את קודמו אנחנו קיבלנו) והוא רצה להשקיע במערכת , הלך לתערוכה שהיה בא פניונר ובלי להתייעץ עם אף אחד שם רמקולים וdvd והסאבים שהכי הרשימו אותו .

כי ככה הוא אוהב לראות את הרכב שלו ביננו אין להרבה ממנו כאן כסף כדי לקנות את המערכות הללו , והאנשים שבאמת קונים אותם זה אלו שיכולים ומתרשים .

מה שאני בא להגיד בכל העניין הזה זה שמורל רוצה לקדם מחירות של המוצרים שלהם , לאומת מה שעשו jbl עם המוסטנג הקודמת היה באמת אחד היפים ואני בטוח שהם מכרו לא מעט באותו תערוכה .

מורל בנו משהו שרק אלה שמבנים באמת יבינו איזה מערכת יש שם כמה היא איכותית וטובה .

ככה אני חושב

חג שמח

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאומת מה שעשו jbl עם המוסטנג הקודמת היה באמת אחד היפים ואני בטוח שהם מכרו לא מעט באותו תערוכה .

מורל בנו משהו שרק אלה שמבנים באמת יבינו איזה מערכת יש שם כמה היא איכותית וטובה .

ככה אני חושב

חג שמח

יעקב

ה

לגביי בעליי הממון: זאת הבעיה בעולם ה"יפה" שלנו לאנשים שיש אתה הכסף אין את הידע במערכות והם לא מבינים שמערכת למרצדס S קלאס צריך להרכיב ממגברים של ג'נסיס וכו'.. ("אלוהים נותן בוטנים למי שאין לו שניים!")

אבל לא הם עושים את הדבר הכי מבייש לרוב וזה: להתקין פיונאיכסים בכל הרכב (רמקולים שלהם + סאבים + רדיו-דולפין + הרבה הרבה הרבה שיט!) או שכמו רוב הישראלים חושבים: "קניתי BMW בטוח יש לה ת'מערכת הכי טובה בעולם וזה מספיק לי"

כך שבעלי כסף זאת לא פונקציה! (כסף שכל) מי שבאמת מבין באודיו הוא זה שקונה היי אנד כמו סט סופרימו של מורל וכו'..

לגביי הרכב התצוגה של JBL: אני אישית לא התרשמתי יותר מדיי מהמוצרים

סט קומפ' שעול יותר מ- 2000 ש"ח צריך להשמע "קצת" יותר אמיתי ומעניין.

הסאבים שלהם? יש הרבה הרבה הרבה יותר טובים בכסף הזה!

מגברים? למה לשלם יותר מ- 20,000 ש"ח על מגבר 2 ערוצים שיודע לתת 3000W לסאבים? חסר מנובלוקים טובים?

הרכב עצמו מבחינת הבניות וכו' היה מרשים ויחסית למוצרים היה מכוון לא רע בכלל אבל זה לא גרם לי אפילו לרגע לחשוב לקנות משו של החברות הנ"ל.

ואני יכול להבטיח לך שהרכב הזה לא באמת הביא מכירות רבות ליבואן. אולי למוצרים הזולים כן אבל ל"יוקרתיים" שהיו מותקנים ברכב ממש לא.

אנשים שקונים JBL אלו אנשים שמחפשים מגבר ב- 1000 ש"ח + טיפה

אנשים שמחפשים מגברים רציניים ב- 3000 ש"ח ומעלה ידעו בדיוק באילו חברות להשקיע.

לסיכום: מורל צריכים להציג את רמת ה- SQ שהם הגיעו עלייה עם הליין האחרון של הרמקולים שלהם.

ובשימוש ב- 4 סאבים ו-8 סטים קומפ' לא ניתן יהיה להגיע לאיזון שיש בבמת SQ אמיתית.

חג שמח!

מנואל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אתה אחד שמתמצא בנושא, מה לעשות הרבה רוצים מערכות ברכב אבל לא רוצים להכנס לקטע הזה כמו שרוב האנשים פה .

אתה שוב נכנס לקטע שבו אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה ברכב ובאיזה איכות, הם אפילו לא יודעים מזה SQ.

קיצר אני חושב שהם צריכים לבנות בנוסף רכב תצוגה נוסף רק הרבה יותר "משוגע" לSHOW גבוהה .

מה שרוב החברות יתנו בראש .

חג שמח

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקוב המתרה ברכב הנ"ל הוא לא להיות מצועצה אלה רכב סולידי וכמה שיותר קרוב למקור בלי יותר מידי שינוים דרסטים ולהגיע לתוצאה שאתה תבוא ותשמע את הרכב ותגיד ואוו.... אני רוצה כך לישמוע אצלי ברכב ולא אומצה אומצה למיניהם .

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...