Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה החדשה...

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם היבואן ימכור את דגם הבסיס עם 7 כריות ו-ESP, אז השווי של הרכב שלך ירד בכמה אחוזים בודדים. אם היבואן יבקש יותר עבור הדגם המאובזר בטיחותית, אז השווי של הרכב שלך לא ירד. זה הכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? לא יהיה כתוב ברישוי! וגם המחירון לא ישתנה! אם המחירון ישתנה והוא יעלה ב7000 אז הרווחתי.

אביזרי בטיחות כן רשומים ברישיון

Its never a waste of time to be wasted all the time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני ראיתי הגרסה עם ה-7 כריות ו-ESP היא רק המאובזרת יותר (שגם היום עולה 7K שקל יותר)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות הגירסה של ה-114K שקל לא מגיעה עם ה-EPS וה-7 כ"א

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר!? גם הגיסא של ה GLI וגם הכי מאובזרת DYNAMIC מגיעות ללא 7 כריות אויר וללא ESP. זה העיניין. שיש כאלה שכבר רכשו את הגירסא הכי מאווזרת ללא הדברים האלו. מה הם יעשו עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לא יודע למה לא כתבו ב YNET אבל אולי זה גם יגיע"

לא כתבו ב-ynet, וגם לא צריכים היו לכתוב. נכון לכרגע אין שום תכנית להביא את האבזור האמור. אולי, בעתיד, אחרי שישקלו שם את הכדאיות, וכמו שסיפרנו בהשקה המקומית http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3393200,00.html. דבר לא השתנה מאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה שנית, ואני יודע מה היה כתוב. למרות זאת, נכון לעכשיו, אין כוונות לייבא את הקורולה באבזור בטיחותי שונה מזה שמגיע. לא בספטמבר, ולא בשום מועד אחר. הגיוני שבסופו של דבר זה כנראה יקרה, אבל בינתיים, באופן הכי רשמי שאפשר, אין לא כוונה ולא תאריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם מאובזר בטיחותית של הקורולה החדשה אכן בדרך לארץ.

מדובר ברמת אבזור נוספת, שתתווסף לאלה הקיימות שיישארו עם 4 כריות ועותק של תפילת הדרך. הכוונה למחיר של קצת מתחת ל-130 אלף שקל ומדובר ב-100 מכוניות לחודש. ברגע שייסגר עם היצרן, כנראה השבוע, תצא הודעה רשמית.

הצורך בגרסה הנוספת התברר ליבואן טויוטה שוב, כאשר למחרת הפרסום בידיעות החלו להגיע לסוכנויות טויוטה שיחות מלקוחות שביקשו לעכב את מסירת הקורולה שהזמינו, להוסיף כסף ולשדרג לדגם הבטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...