Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעניין למה רק באירופה שופטי תעבורה חושבים קצת?

truejoker
שימו לב! השרשור הזה בן 6279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שופט תעבורה חושב ,קיבל טענת נאשם שמהירות אינה מסוכנת ,מעניין מתי ימצא השופט החושב , שאינו נכנע לשטיפת מוח של המשטרה ויגיד אותו דבר ?

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עזוב אותך משטויות - השופט חושב מה שתביעה מול עו"ד שלך מצליחים לשכנע אותו.

אבל חשבתי על הסוגיה הזו של אטראף על אכיפת המהירות ע"י כל המערכות של הממסד.............

תגידו, אין מצב שנציגים בעלי ניסיון רב בנהיגה ספורטיבית/נכונה (נציגים של אוטו או/ו CF או/ו מדריכי נהיגה ספורטיבית או/ו וכו')

ישבו עם גורמים המוסמכים (שר בטחון פנים, שר התחבורה, אור ירוק, רשות לבטיחות וכו' - משטרה לא ברשימה שלי כי אני לא מאמין בהם) ידונו ויסבירו להם שיש היגיון רב להתמקד קודם כל בעבירות אחרות?

אין מצב לדיון כזה?

אין מצב שהם יקשיבו, יבינו ומשהו יתחיל לזוז?

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך משטויות - השופט חושב מה שתביעה מול עו"ד שלך מצליחים לשכנע אותו.

אבל חשבתי על הסוגיה הזו של אטראף על אכיפת המהירות ע"י כל המערכות של הממסד.............

תגידו, אין מצב שנציגים בעלי ניסיון רב בנהיגה ספורטיבית/נכונה (נציגים של אוטו או/ו CF או/ו מדריכי נהיגה ספורטיבית או/ו וכו')

ישבו עם גורמים המוסמכים (שר בטחון פנים, שר התחבורה, אור ירוק, רשות לבטיחות וכו' - משטרה לא ברשימה שלי כי אני לא מאמין בהם) ידונו ויסבירו להם שיש היגיון רב להתמקד קודם כל בעבירות אחרות?למה אתה חושב שיש מחקרים , יש מחקרים בבריטניה ובגרמניה לגבי מהירות ו"תרומתה" לתאונות , האם הם בדקו ? הוכיחו שכאן לא ? לא ! הם החליטו שאת זה קל לאכוף, קל לשכנע את הציבור ושיבין שלא הממשלה/משטרה/כבישים אשמים אלא הנהגים , קל להשיג מס נוסף , לא צריך לשדרג את מערכת הכבישים ולהכנס להוצאות . בקיצור כול היתרונות ואין כמעט חסרונות אז למה להם ? כדי להלחם באמת בתאונות ? ממתי אנשים נלחמים במשהו צריך כותורות לא צריך להלחם ממש

אין מצב לדיון כזה?

אין מצב שהם יקשיבו, יבינו ומשהו יתחיל לזוז?

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אולי אני תמים - אבל לא כולם שם אהבלים וסתומים.

אני מתאר לעצמי שזה לא כזה קל וזה תהליך של יום אחד - אבל אני תוהה אולי בכל זאת יכול לקום דבר כזה........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהם טיפשים, הם חמדנים - אכיפת המהירות מעל לכל שאר העבירות מכניסה למדינה כסף, גורמת למשטרה \ למשרד התחבורה \ לאור ירוק להיראות טוב, הם לא צריכים להוציא שקל בודד מהכיס על שיפור תשתיות ובקיצור כמו שכבר כתבו כאן יש לעניין רק פלוסים מבחינתם.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין בתי המשפט באירופה לבתי המשפט בספרד.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין בתי המשפט באירופה לבתי המשפט בספרד.. :roll:נכון , אבל תסתכל בכתבה מה אמרו על זה הרבה נהגים בארצות אירופיות אחרות , נראה לי שזה תקדים משפטי שיזעזע את כול הענישה על מהירות באירופה

כמובן חבל על חמדנות/איןאונות של המשטרה/המשפט/אור ירוק שלא יתנו לזה לקרות אצלנו (לא בעתיד הקרוב לפחות:lol: )

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה גורמים אבל ואני לא בטוח שהם צודקים .

תראו.

מצד אחד זה טוב , כי לא מפריע ברגע שהכביש יבש ופנוי ואתה במהירות לא מציק לאף אחד.אבל מצד שני תיסע מהר ופתאום יהיה בור בכביש אתה יכול לאבד שליטה או משהו בסגנון .

לכל דבר יש שני צדדים השאלה אם מוכנים לקחת סיכון שאנשים יתחילו לנסוע פה במהירויות של 200+ עם הכבישים בארץ שמתפרקים להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא העיניין.

העניין הוא שבהינתן משאבים מוגבלים צריך להחליט במה מטפלים קודם.

אפשר לחפש את אלו שנוסעים 120 על כבישים 1/2/4 ואפשר לטפל בעבירות של אור אדום/זכות קדימה/תמרור עצור/מפגש עם מסילת רכבת וכו'.

אני ד"א לא מבין איך לא עושים כלום אם אלו שנוהגים על משאיות ואוטובוסים ויש להם 30 ו-50 עבירות תנועה.

לדעתי צריך לשים עליהם עיין איכשהו.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה לא העיניין.

העניין הוא שבהינתן משאבים מוגבלים צריך להחליט במה מטפלים קודם.

אפשר לחפש את אלו שנוסעים 120 על כבישים 1/2/4 ואפשר לטפל בעבירות של אור אדום/זכות קדימה/תמרור עצור/מפגש עם מסילת רכבת וכו'.

אני ד"א לא מבין איך לא עושים כלום אם אלו שנוהגים על משאיות ואוטובוסים ויש להם 30 ו-50 עבירות תנועה.

לדעתי צריך לשים עליהם עיין איכשהו.......

למה שהמשטרה תתפרש על כ"כ הרבה רמזורים ותחקה כל היום לשני רוצחים בפוטנציה (וזה מה שאני חושב על כל אלה שמחליטים לעבור באדום). אם יותר קל להיתחבא בכביש 4 וכל 10 דקות להפוך אנשים נורמטיביים לאויבי הציבור.

והכי מצחיק אותי זה איך הפכו את המסילות רכבת למכה של המדינה, שתיכנון לטווח ארוך היה יכול לפטור את כל הבעיות הללו ולא הינו שומעים אליה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה טוב בזה?

נכון שהמהירות לא הגורם היחידי לתאונה, אבל זה גורם הראשון להרוגים באותם תאונות.

זה לא משנה שיש תנאים טובים ורכב בנוי למהירות, יש חוק שמגביל ל120, אין שום סיבה שיכולה להצדיק את הנסיעה ב260

מושחתים. בדיוק כמו בארץ.

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אולי אני תמים - אבל לא כולם שם אהבלים וסתומים.

אני מתאר לעצמי שזה לא כזה קל וזה תהליך של יום אחד - אבל אני תוהה אולי בכל זאת יכול לקום דבר כזה........

קודם כל, אתה באמת תמים וכנראה קצת חדש בעניין, כי מאמצים עושים כבר 20 שנה.

את תוצאות המאמצים כבר ניתן לראות ולשמוע בשיח הציבורי, אבל מכיוון שיש אינטרסים כלכליים משמעותיים מאחורי אכיפת המהירות (כמו מאחורי האפודים הזוהרים ברכב) צריך וואחד אנטי ציבורי כדי שלא יקדשו את אכיפת המהירות כביכול בשם הבטיחות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...