Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
התחבר בכדי לעקוב  
ran

המלצות לטיולי שטח

Recommended Posts

אחרי שגנבו לאבי איסוזו מהעסק,היום הוא הודיע לי על רכישת מגנום 99 4*4,המלצות לטיולי שטח יתקבלו בברכה.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר בצפון, יש לך באיזור צפת שבילים מפה עד הודעה חדשה. רמה"ג לא הייתי ממליץ, עקב המוקשים שלא טרחו לנקות.

באיזור השרון יש את כל הפרדסים באיזור חדרה-נתניה ומטה (עשיתי שם טיולי שטח ב-ZX).

בדרום - מומלץ האיזור של שיבטה (בצבא טחנו שם הרים עם נ.נ. אביר)

X 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018

Wherever you go, there you are

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב באיזור נתניה,העסק נמצא שם וכך המאגנום,אשמח להסבר על מקומות לטיולים שם.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

המקום היחיד שעולה לי בראש בהקשר של טיולי שטח בנתניה הוא האיזור בו עתידה לקום עיר ימים.

השטח הזה נמצא מול הבית שלי וכמעט כל שבת אני רואה כמה רכבי שטח שבאים להנות קצת בשטח הריק כל זמן שאפשר ולפני שהשכונה תקום.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא תיכנס (ואפילו תירשם) לפורום JEEPTRIP?

שם תוכל למצוא מסלולי טיול ועצות מהחברים.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
רמה"ג לא הייתי ממליץ, עקב המוקשים שלא טרחו לנקות.

מעניין....:idea::?:

משום מה אני גר בצפון ומטייל הרבה מאוד בשטח, ואין שום בעיה לטייל ברמת הגולן במיוחד לא בשבילים המיודעים לכך. אני לא זוכר שהוא אמר שהוא הולך לפתוח צירים חדשים ולנסוע על דעת עצמו ואיפה שבא לו. יש מפה 1:50 אלף עם פירוט כל שביל והעבירות שלו כולל איפה מותר לנסוע ואיפה אסור, בכלל כדאי לאמץ את זה כחלק מטיול שטח. יש המון שטחים בדרום שהם שטחי אש שבסופי שבוע וחגים (או בתאום) ניתן לטייל בהם בבטחה ובכיף.

בקשר למסלולים:

תלוי ברמת נהיגת השטח וסיגנון הטיול. בארץ יש הכל מהכל.

עמית

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אני מעדיף טיולים קלים בלי לקרוע את הרכב,לכן שטח נוח לנהיגה יתקבל בברכה,כי אני לא הולך להרכיב על האוטו מיגונים וכאלה.בקשר לגיפטריפ,אני ארשם,תודה.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
תודה לכולם, אני מעדיף טיולים קלים בלי לקרוע את הרכב,לכן שטח נוח לנהיגה יתקבל בברכה,כי אני לא הולך להרכיב על האוטו מיגונים וכאלה.בקשר לגיפטריפ,אני ארשם,תודה.

תקפוץ לסטימצקי\ צומת ספרים, תסתכל על ספרים של טיולי גיפים, מדריך ברקאי לשטח, לשטח 4X4 וכו... אתה תמצא מספיק מסלולים רובם ברמות קלות.

עמית

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

והמלצה: אל תיכנס לשטח לבד!

בשטח אפשר להתקע, ואפילו בשטח קל, ועל אחת כמה וכמה בחולות.

תמיד סע עם עוד רכב, אלא אם מדובר על שבילים כבושים (וגם שם הייתי נזהר...).

דאג שתהיה לך ברכב רצועת גרירה עם שאקלים, ותמיד עדיף למגן את הגחון, לפחות את המנוע והגיר, כי אבן תמימה עלולה לגרום נזק גדול.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
התחבר בכדי לעקוב  

• Create New...