Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2003 לפני קניה מה דעתכם?

ran055
שימו לב! השרשור הזה בן 6375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו נמצא במגרש מכוניות באיזור ביל'ו ברחובות למי שמכיר "רכב בדרך"

אבא שלי החליט שהוא הולך לרכוש הונדה סיויק 2003

מצאנו אקזמפלר שנראה על כה כמתאים אממה שהרכב עבר 130,000 ק"מ והוא מליסנג במחיר של 68 אלף ש"ח.

מה דעתכם שווה עם קילומטר כזה? דרך אגב היא נראית מצויין בלי שריטה ממש חדשה דנדשה.

ישנן מחלות ברכבים בשנים האלו איזה בדיקות צריך לעשות לרכב?

נ.ב ואם מישהו מכיר את המגרש הזה ויודע שהמקום לא אמין או שהעיניינים שם לא כשרים אשמח לקבל אינפורמציה בקשר לאוטו ובקשר למקום.

תודה בכל אופן

רן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לנו יש סיוויק 2004 וההבדל היחידי בין השניים הוא: עיצוב של הפנסים האחוריים,

והאורות בסקאלה.

עכשיו תראה מנסיון של שנתיים על הרכב ואחרי הרבה ק''מ אני יכול לתת לך חוות דעת אמינה.

בשביל אדם מבוגר שמחפש רכב להגיע מנוקודה לנקודה, הרכב די טוב יש לו מנוע וגיר מצויינים

חסכוני בדלק, הגה טוב מרווח מאחור בעיקר בגלל הסיבה שאין לו בליטה באמצע וזה משאיר מקום נוח

לרגליים לנוע שיושב באמצע בגא'ז די גדול הצלחתי לדחוף לשם מערכת הגברה שלמה!

(2 רמקולים ענקיים, מגבר, 2 קומפקטים לא קטנים, מיקס תיק דיסקים ועוד תיק קטן עם כבלים קטנים)

אבל יש כמה דברים שלא אהבתי ברכב: יציבות בכביש גרועה לעומת המאזדה והטויוטה, גם בבלימה

מערכת ה ABS מתערבת מהר מידי וזה גורם לבלימה ארוכה יותר (יותר מרחק)

בנוסף לרכב יש בעיה רצינית, אין כמעט רכב שראיתי מהצורה הזאת

(זאת אומרת משנת 2001 עד 2005) שאין לו מכות או שריטות, וזה בגלל העיצוב היפה

אך הבעייתי שברוורס אין אפשרות לראות את קצה הרכב ולכן אפילו נהג מיומן או יחנה רחוק

מידי או קרוב מידי וזה פשוט מכה, והדבר הכי מעצבן שאין לו פיתרון זה רעשי רוח מהחלונות

בעת נסיעה מחוץ לעיר על כל מהירות מעל 90 קמ''ש (ככל שנוסעים מהר יותר הרעש חזק יותר).

לפי דעתי עדיף לחפש טויוטה קורולה רכב טוב בהרבה מהסיוויק.

כן רוני קורולה יותר טובה מיסיוויק! תאכל את הלב אני צודק!

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתך, אני מכיר את המגרש המדובר, אבא שלי הלך לראות שם אוטו לפני שנה.

לא ממליץ להתקרב, כי לאבא שלי עין חדה.

המבין יבין

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שידידי המלומד מר ב.מ.וו 525 89 אמר, לסיוויק אין הגה טוב. יש לה הגה גרוע. אבל זה לא משנה כי היא ממילא לא מהנה לנהיגה, וגם לא ממש נוחה לנסיעה. מה שכן, היא מרווחת. המנוע/גיר גם טובים אבל העיצוב הפנימי והחיצוני מאוד סתמיים והאיבזור לא גבוה בגרסאות הליסינג. בנוסף, 130000 ק"מ זה המון והמחיר עצמו גבוה מדי ביחס למחירון.

בלי קשר, קורולה באמת יותר טובה מסיוויק. זה רק מוכיח שזה לא באמת קשה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד למה שידידי המלומד מר ב.מ.וו 525 89 אמר, לסיוויק אין הגה טוב. יש לה הגה גרוע. אבל זה לא משנה כי היא ממילא לא מהנה לנהיגה, וגם לא ממש נוחה לנסיעה. מה שכן, היא מרווחת. המנוע/גיר גם טובים אבל העיצוב הפנימי והחיצוני מאוד סתמיים והאיבזור לא גבוה בגרסאות הליסינג. בנוסף, 130000 ק"מ זה המון והמחיר עצמו גבוה מדי ביחס למחירון.

בלי קשר, קורולה באמת יותר טובה מסיוויק. זה רק מוכיח שזה לא באמת קשה.

רוני

גיר טוב? הגיר עם ההשעיה הכי גדולה שיצא לי לפגוש.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק מאוד מרווחת, אמינה, בעלת מנוע וגיר מעולים, חסכונית ולפי דעתי גם יפה חיצונית.

החיסרון היחידי שלה זה נוחות הנסיעה.

יש לי כזאת שנת 2001 ואני מאוד מרוצה למרות הנוחות הנסיעה הנמוכה, במיוחד שלפני זה היה לי רנו אז ההבדל מוחשי, סה"כ מומלץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר טוב? הגיר עם ההשעיה הכי גדולה שיצא לי לפגוש.

כנראה שלא נהגת אף פעם על גיר רובוטי, או על AL4 במצב "רגוע". ובכל מקרה, לזקנים שקונים סיוויק זה לא ממש משנה, אתה יודע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא נהגת אף פעם על גיר רובוטי, או על AL4 במצב "רגוע". ובכל מקרה, לזקנים שקונים סיוויק זה לא ממש משנה, אתה יודע.
רוני,הנסיון שלי על גירים אוטמאטיים היה בעיקר בטנדר טויוטה,קאוואליר,ואלרו..

ובאף אחד מהם לא היה משו מוזר באופן בפעולה של הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הספציפי שתיארת לא עושה רושם כעסקה טובה במיוחד.

הסיוויק בכלליות מכונית אפורה אך אמינה. המנוע-גיר טובים, המרווח מצוין, נוחות הנסיעה בינונית, ההיגוי גרוע והתנהגות הכביש בינונית מאוד. האבזור נמוך בגרסאות הבסיס, עלויות הטיפולים לא יקרות אך אם אינני טועה החלפים יקרים יחסית. עלויות הביטוח גבוהות. צריכת הדלק טובה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר מקודם, העיסקה הזאת היא לא משהו.

אני הייתי מתרחק במיוחד כי זה הרבה קילומטרז ל3 שנים + זה ליסינג (ליסינג פחות מטופלים וכו בדרך כלל)

לגבי הרכב בכללי, מפנים הרכב אינו הכי נוח שיש כי האבזור של הסיויק נחות יותר משל משפתחיות אחרות כמו מזדה3 או מזדה6. איכות הנסיעה היא בסדר, הרכב מרגיש זריז ולא עושה הרבה רעש. המתלים טיפה קשים, דבר העלול קצת להפריע לך אם אתה אוהב מתלים קלים יותר.

אמינות היא A+, לסיויק שלנו מעולם לא הייתה בעיה והמכונית יכולה לקחת הרבה התעללות מצעירים כמוני.

לכל בן אדם יש טעם אחר ולכן הכי טוב שתקח סיבוב על הרכב ותראה בעצמך, במיוחד כי יש לא מעט שונאי הונדה בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיויק הספציפית הזאת נמכרה כבר למישהו אחר (מה לעשות לא סגרנו עם בעל המגרש שבדוק היא נקנית)

אז הוא הציע לנו במקומה מזדה וסרבנו מה לעשות אבא שלי נעול על הונדה סיויק.

מישהו מכיר מגרש מכוניות באיזור רחובות , אשדוד , תל אביב , חולון. אמינים ובעלי תנאי מימון טובים.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...