Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת דרכים לא קלה שעברתי היום-זקוק לייעוץ

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 6291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יסלחו לי כל המשפטנים.... העובדה שהוא הגיע בלי עו"ד למשפט אמנם חשובה, אבל מכאן ללהגיד שבגלל זה הוא הפסיד הדרך ארוכה.

לפי מה שאתה מתאר מדובר בחתיכת שופטת מטומטמת (חבל שלא פירסמת את שמה) שחרצה את גורלך ללא קשר לעובדות רק בגלל שנהג צעיר שנוסע ברכב ישן חייב להיות אשם ולא המבוגר (המבוסס כלכלית) שנוסע במזדה 6. לפי ההגיון שלה לא היה צריך להיות משפט- אתה אשם כי אתה צעיר !!!!

ולעניין- חובה עליך לערער על פסק הדין, ואסור לך לשלם שקל לפני שתעמוד בפני שופט לא משוחד.

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הולך לערער.

לא אשא עוד את עול בתי המשפט.

עייפתי, יש לי דברים חשובים יותר כרגע בחיים להוציא עליהם את האנרגיה שיש לי.

אני אבלע את הצפרדע יחד עם ה 2000-3000 אלף שקל שאפסיד מסך כל הסיפור הזה ואני מקווה שזה יהיה מאחורי מהר ככל האפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב

אם תסע בכביש 6 ופתאום הנהגת שלפניך (שקפץ לה חתול לכביש) תבלום בלימת חרום ותכנס בה - מי אשם?

הנהג שמאחוריך זה הוא שצריך לשמור מרחק אפילו (בלי קשר למקרה) שטעית

הביטוח שלו יכסה כול נזק שנגרם לך כתוצאה מתאונה כזאת

להבא שילמד לקרוא את הדרך ולצאת לעקיפה בטוחה

בהצלחה

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי עם שופטים ....

ברגע שיש פגיעה בחלק אחורי(ברגע שהפגיעה היא בחלק האחורי שלך ההגיון אומר שכבר פנית )

מבחינתם זה אי שמירת מרחק או חוסר זהירות ולכן לפי דעתי רוב השופטים בזמן משפט יקבלו את הצד שלך.

אני הפסדתי במשפט שכל בןאדם הגיוני היה אומר שאני לא האשם אבל בגלל שאני נכנסתי ברכב מאחורה מבחינת השופט לא הפעלתי שיקול דעת ולא נקטתי במידת הזהירות הדרושה ולכן יצאתי אשם.

לפי דעתי הצדק איתך ולכן לך על זה...תבע את הנזקים שיש לך מחברת הביטוח שלו...

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב

אם תסע בכביש 6 ופתאום הנהגת שלפניך (שקפץ לה חתול לכביש) תבלום בלימת חרום ותכנס בה - מי אשם?

הנהג שמאחוריך זה הוא שצריך לשמור מרחק אפילו (בלי קשר למקרה) שטעית

הביטוח שלו יכסה כול נזק שנגרם לך כתוצאה מתאונה כזאת

להבא שילמד לקרוא את הדרך ולצאת לעקיפה בטוחה

בהצלחה

מי אשם?

מי שבית המשפט יקבע שהוא אשם.

ואני מכיר מקרה זהה לזה שתיארת עם חתול באיילון וזה שבלם חוייב ע"י בית המשפט.

אולי אם היה מביא את החתול למתן עדות היה יוצא זכאי...

חוצמיזה, במקרה שלפנינו שתי המכוניות סטו מנתיבן ולך תדע/תוכיח מי יצא קודם ולא בדק שהדרך פנויה. ולא, זה לא קשור מי מלפנים ומי מאחור.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהקשר זה - כבר היו תקדימים בעבר שבית המשפט פסק לטובת הנהג הפוגע.

הסיבה לכך היתה שהנהג מאחור לא יכל בנסיבות המקרה לחזות בלימה של הרכב לפניו - ושגם אם שמר

מרחק לא יכל למנוע את התאונה.

ביהמ"ש הטיל במקרים כאלה את האחריות על הנהג הבולם מלפנים, בטיעון שהוא ביצע עצירה באופן לא

סביר ולא אחראי לתנאי הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW

ראשית צר לי כי נסוב לך נזק כספי מכל האמור לעיל, והשבח לבורא שלא נסוב כל נזק לגופך.

באשר לעצם העניין - קשה לי ביותר להבין מדוע לא הטרחת את חברך לבוא ולהעיד? לדעתי עדותו הייתה יכולה לשנות את כל מערך הכוחות, שכן אשתו של בעל דינך נחשבת כעדה, ואילו אתה באת בגפך וידוע לנו כי מאד קשה להאמין לנחתום שמעיד על עיסתו, ובמיוחד אם עד אחר מעיד נגדו (לא שלדעתי אשה נאמנה להעיד על בעלה, אבל אלו החוקים כאן, לצערי).

ובאשר לפנייה שמאלה לכביש אפר - אינני בקי ברזי החוק של המדינה, אך ראיתי פעמים רבות כי בכביש ערד-צומת שוקת, מקום בו מתגוררת הפזורה הבדואית כל הפניות שמאלה מכביש לדרך אפר נעשות באופן הנ"ל (כמובן במידה ואין קו לבן רצוף): מאותתים שמאלה ויורדים לשוליים הימניים ונעצרים שם תוך כדי איתות. רק ברגע שהכביש פנוי משני הכוונים ממשיכים בפניה.

שלא תוסיף לידע עוד צער.

AVISOFY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאשר לפנייה שמאלה לכביש אפר - אינני בקי ברזי החוק של המדינה, אך ראיתי פעמים רבות כי בכביש ערד-צומת שוקת, מקום בו מתגוררת הפזורה הבדואית כל הפניות שמאלה מכביש לדרך אפר נעשות באופן הנ"ל (כמובן במידה ואין קו לבן רצוף): מאותתים שמאלה ויורדים לשוליים הימניים ונעצרים שם תוך כדי איתות. רק ברגע שהכביש פנוי משני הכוונים ממשיכים בפניה.

עצה מצויינת!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

avisofy,

קודם כל תודה.

אני לא בטוח כלל וכלל שעדות החבר הייתה מוסיפה.

בסופו של דבר הכוחות היו 2 מבוגרים (בעל ואשה) מול 2 צעירים.

עדיין 2 צעירים יחדיו היה נראה בעיני השופטת פחות קולע מאשר 2 מבוגרים.

בעניין הפנייה שמאלה- מצורפת תמונה של הכביש הנ"ל.

מה שהצעת לא רלוונטי במקרה הזה.

(התמונה מצולמת מהנתיב הנגדי לנתיב שבו נסעתי, שימו לב לשפת המדרכה בצד ימין-פניה שמאלה)

8758446.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל העניין של צעיר נגד מבוגר תופס לצערי יותר מדי משקל בבתי המשפט.

אני למשל עשיתי תאונה כאשר אני נוסע בכביש ישר ואיזה חמור בא מצד ימין ופשוט פונה שמאלה בלי לחשוב עלי אפילו

(כמובן שהוא היה צריך לחתוך אותי)

בקיצור השופטת פסקה כביכול תיקו !! שזה גרסא נגד גרסא

ואיזה חירטוטים הוא התחיל להמציא, שאני עשיתי זיגזגים באמצע הכביש בגלל שלולית שהיתה(אמצע אוגוסט...) ונסעתי על 90 בעיר

בקיצור אפליה מאוד לרעה לחובת הצעירים, למרות שאני למשל גם כ -5 שנים על הכביש.

דבר שני העניין שבאת (BMW) למשפט לא מוכן בלי עו"ד ובלי עדים זה לרעתך.

במצב אופטימלי יכולת לזכות.

למשל לי היה עו"ד כריש מחברת הביטוח צעיר כזה כריזמטי, וכל דבר שזה שהנתבע מולי אמר הוא סתר אותו והוציא אותו שקרן.

Jealousy is misery, suffering is grief

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבים כאן ניסו להסביר לך שהלקח הוא ללכת למשפט עם עו"ד, וזה אכן נכון, אבל אני חושב שהלקח האמיתי הוא במקום אחר לגמרי.

הנחת יסוד שלך בזמן נסיעה על הכביש צריכה להיות שכולם מפגרים/עוורים/מנסים להרוג אותך.

אתה אומר שראית את המזדה מאחוריך בזמן שהתחלת לחפש את הפניה.

כבר בשלב הזה הנחת היסוד שלך היתה צריכה להיות שהוא כנראה יעשה את הדבר השטותי ביותר שאפשר - דהיינו ינסה עקוף אותך מתוך חוסר סבלנות.

ואם הנחת יסוד כזאת היתה מנחה אותך, היית בוודאי מביט בראי שוב לפני ביצוע הפניה על מנת לוודא שהרכב מאחוריך באמת שם לב שאתה מתכוון לפנות שמאלה. אז היית רואה אותו בנתיב השמאלי, והיית מייד עוצר ונותן לו לחלוף.

אני רכבתי הרבה שנים על אופנוע, וכשאתה על האופנוע, הנחת היסוד הזאת שציינתי שומרת על החיים שלך.

בכל מצב שבו היה שמץ של סיכוי שמישהו עלול לעקוף אותי בזמן שאני פונה שמאלה, הייתי מעיף עוד מבט לפני ביצוע פניה.

ופעם הפרנויה הזאת הצילה אותי כשחמור בפיג'ו 406 עקף פקק שלם בנתיב השמאלי בתוך צומת (אמיתית ומשולטת) בדיוק ברגע שבו עמדתי לפנות שמאלה.

בקיצור, הלקח האמיתי הוא: אף פעם לא לסמוך על שיקול דעתם של נהגים אחרים על הכביש!

אני שמח שיצאת מהתאונה הזאת בזול, מאוכזב יחד אתך על תוצאות המשפט, ומאחל לך שתשכיל לא להיות מעורב בתאונות דרכים נוספות.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ג'רמי.

דווקא תכונה בולטת אצלי היא קריאת העתיד לבוא.

נכון, ראיתי אותו במראה, אבל במרחק עצום מאחוריי.

לא יכלתי לשער עד כמה מהר הוא נוסע מספיק בשביל להדביק אותי ממש לפני הפניה.

דווקא הטענה שלי במשפט הייתה שהוא היה צריך לקחת בחשבון ובזהירות יתרה רכב הססן מלפניו שמאותת שמאלה כבר מספר שניות ונוסע באטיות (מן הסתם, כנראה, מתוך צורך לבצע פניה).

הסתכלתי במראה לפני שפניתי וכאמור לפני שהוא עבר נתיב לצורך עקיפה.

לא חושב שבעוד 100 פעמים דומות הייתי מסתכל יותר מפעם אחת לוודא שהנתיב הנגדי פנוי מאחוריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות, אבל לפי התמונה אני רואה פנייה חדה וזריזה.

XAA.jpg

1[1].jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...