Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת דרכים לא קלה שעברתי היום-זקוק לייעוץ

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 6291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2 התגובות של ליטל (נהגת שודים) זה קו המחשבה שלי.

נסעתי 50 קמ"ש עד שהתחלתי להאט ולחפש את הפניה.

הוא ראה רכב "זוחל" בדרך שהיא מאוד ישרה ואורכה, התקרב במהריות לרכב ממולו בנתיב ויצא לעקיפה מהירה מאוד! פזיזות!

שוב, המהירות המותרת בכביש היא 60 קמ"ש (למרות שמבחינה טכנית אין מנוס מלאשר בדרך שכזו גם 70 או 80 קמ"ש, אך כנראה נלקחו בחשבון הפניות לדרכי העפר הצדדיות האלה)

ב-60 קמ"ש הוא לא היה מגיע כל כך מהר ממצב של נסיעה מאחורי למצב של התנגשות חזקה ללא יכולת בלימה!

אני מהמר על מהירות של 80 קמ"ש ומעלה.

הנה מספר משפטים של אישתו שישבה לידו:

אני: "נסעתם במהירות גבוהה, מותר לנסוע פה 60 קמ"ש"

היא: "כולם פה נוסעים ככה"

אני: "יצאתם לעקיפה בפזיזות, ראיתם רכב מאט ומיהרתם לצאת לעקיפה."

היא: "כולם עוקפים בכביש הזה"

ברוב חוצפתם הם שאלו אותי למה בכלל רציתי לפנות לדרך צדדית שאין בה כלום (כניסה לשטח חקלאי)

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה איתך אולי במקרה מישהו באוטו שיכול להעיד שהיא אמרה את זה?
כן, היה איתי חבר באוטו שישב לידי.

שניהם גם לא ענו לי לשאלה באיזה מהירות הם נסעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היה איתי חבר באוטו שישב לידי.

שניהם גם לא ענו לי לשאלה באיזה מהירות הם נסעו.

זה פועל לטובתך. החבר שמע את כל השיחה?

אם כן, אחלה עד. הם הודו שהם נסעו מהר, הם הודו שהם עקפו בפזיזות, והם לא מוכנים להודות במהירות.

היו עוד אנשים באזור ששמעו את השיחה? הם אפילו יהיו עדים יותר טובים.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המקום הזה נחשב צומת, אז הוא עקף אותך בתוך צומת שזה בניגוד לחוקים ולכן כל טיעון שלו - בטל ומכאן שאתה זכאי והוא אשם מיידית.

עליך לברר את הנקודה הזו.

דבר נוסף - בדוק ליתר ביטחון את האיתות השמאלי אחורי, שהוא אכן תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את הדברים של הבחור מעלי - במידה וזה נחשב צומת, אסור לו בכלל לעקוף שם. בדוק את העניין הזה עד הסוף.

לדעתי, עניין המהירות של הפוגע לא רלוונטי כאן. חבל לך להיכנס לפינה הזו, שכן אתה לא יכול להוכיח כלום.

האם יש לך סוכן ביטוח? במידה וכן, תן לו לנהל את המגעים מול חברת הביטוח השנייה/ חברת הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המקום הזה נחשב צומת, אז הוא עקף אותך בתוך צומת שזה בניגוד לחוקים ולכן כל טיעון שלו - בטל ומכאן שאתה זכאי והוא אשם מיידית.

עליך לברר את הנקודה הזו.

דבר נוסף - בדוק ליתר ביטחון את האיתות השמאלי אחורי, שהוא אכן תקין.

הגדרה של צומת: שטח המשותף לשני כבישים או יותר, במקום שבו הם נפגשים. שטח זה מוגבל על ידי קווי השפה של הכבישים, או על ידי אבני השפה או על ידי הארכתם המדומה.

*הצומת איננו כולל מפגש של כביש עם כניסה לחצר, לבית, למגרש חניה, למפעל או לתחנת דלק או עם יציאה מהם אלא אם כן נמצא תמרור שמורה אחרת.

בוחן תנועה באמת היה עוזר מאוד בדברים האלה והיה מצדיק אותך בטוח

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מאחל לך החלמה מהירה מכל הכאבים.

מתוך נסיון מר עם סיפור דומה לפני כמה חודשים, אני יכול לייעץ לך לפעול לגבי הרכב בסדר הבא, בהנחה שאתה מבוטח בסוכנות ולא בביטוח ישיר:

מחר על הבוקר פנה לסוכנות הביטוח שמבטחת אותך צד ג', דווח על התאונה, מסור להם את פרטי הנהג הפוגע (הכי חשוב - מס' פוליסה של צד ג') , העתקים של התמונות שצילמת, אישור משטרה וכל מסמך שקשור בתאונה. סוכנות הביטוח תשלח שמאי שיעריך את הנזק, כנראה שעוד באותו היום. לשמאי אפשר לשלם בצ'ק דחוי לעוד 3 חודשים.

ברגע שהשמאי מגיש את הדוח, וודא שהסוכנות מגישה תביעה כנגד הנהג הפוגע כמה שיותר מהר. מרגע הגשת התביעה יעברו בין חודש ל-3 חודשים עד שתראה את הכסף. בנוסף, לפי מה שאמרו לי בסוכנות הביטוח שלי, בכל תאונה בצומת מורידים כמה אחוזים ממה שנקבע ע"י השמאי עקב אשם תורם שלך.

בקיצור - אתה צריך לקוות שלא שילמת סתם לסוכנות הביטוח שלך עד היום והם יודעים להזיז עניינים מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמת במקרה את הכביש? מסימני החריקה ניתן לראות את מרחק הבלימה של הרכב.

בכל מקרה, החלמה מהירה ומקווה שיגמר בטוב.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שהנזק ברכוש גדול, אבל אני הרבה יותר שמח שנהזק הגופני קטן לכולם.

כל שופט, או כל בן אדם שנהג אי פעם יכול להעיד שהוא אשם (בעל המאזדה) כי הפגיעה היא צדדית, מה שמתאר באופן וודאי חד וחלק, שהפג'ו כבר היתה לקראת סוף הפניה שמאלה, וכבר על אמצע הנתיב הנגדי הפנוי כדי להכינס לדרך הצדדית, זה הכי ברור שהמאזדה אשם, כי הוא עקף רכב במהירות גבוהה, ללא סימן לעקיפה, תוך כדי שהרכב מלפניו בעיצומה של פניה שמאלה, לכן הפגיעה היא שמאלית לבטח.

מה שהכי ברור ויציא אותך זכאי, זאת האישה שהודתה בהכל.

*כולם נוסעים כאן ככה...

*כולם עוקפים כאן ככה...

הרי ברור לכולם שזאת לא פעם ראשונה שהם עושים את אותה טעות, בכביש "מנחם בגין" עוקף זכרון, שהמהירות המותרת שם היא כ 50 קמ''ש.

רק שעכשיו זה נגמר בתאונה, הראות לאותה שעה (לפי התמונות) ברורה לגמריי.

זה בסך הכל טיפשות ופזיזות של בעל המאזדה.

בהצלחה בטיפול, ותקווה שחברת הליסינג תוציא את רכבך כטוטאלוסט, ותקבל מחירון, באמת רכב שמור מאוד.

לא נראה לי שניתן לתקן את זה, אלו שתי דלתות וקורת אורך, וחיבור של שתי הדלתות.

נזק חמור מאוד.

תרגיש טוב אמיר, ואם תרצה עוד יעוץ רפואי (אבא שלי) או משפטי תפנה אליי בפרטי.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו פזיזות של נהג שלא הייתה לו סבלנות והחליט לצאת לעקיפה, ובסופו של דבר גרם לתאונה.

ל'

נהג שלא שמע על המושג "מרווחי ביטחון".

אין ספק שהוא אשם מבחינת החוק.

רק תאסוף כמה שיותר עדויות.

שתהיה החלמה מהירה ותרגיש טוב, איש.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פותח את התגובה שלי במלוא הערכה לכל המגיבים בשרשור.

כל מעט ידע שמוסיף גולש בפורום עוזר לי יותר ויותר להתעמק בדרך הפתרון לתאונה מאשר להיזכר ולחשוב על החצי שניה הנוראית שבה ראיתי את המאזדה מול העיניים.

עכשיו, לפי ההגדרה שרשמו כאן כנראה שהפניה לא מוגדרת כצומת.

מי שהזכיר את עניין פנס האיתות האחורי שמאלי (עובד או לא) אז לכל מקרה, הרכב עבר טסט לפני שבועיים! בוודאות אני גם יודע ומקפיד שהכל תקין ברכב שלי.

לגבי סימני הבלימה, כמובן שצילמתי את הכביש, ניתן לראות בבירור שאין סימני בלימה- מה שאומר שהוא לא בלם לאורך זמן או לא הספיק לבלום (שוב, לדעתי, בשל מהירות העקיפה).

החבר שמע את השיחה, מלבדו היחידים שהיו נוכחים הם האשה והילדה של הנהג הפוגע.

חשוב לי לדעת אם יש מישהו כאן שחושב אולי בכיוון שאני דווקא כן אשם (שוב, רשמתי את כל השתלשלות האירועים כפי שקרה).

אני רוצה למנוע חשש שמתוך אינסטיקט הכל סובב סביב הנאשם.

שוב, אני מזכיר, הוא טוען שלא אותתי בכלל לפניה שמאלה! (מילה שלו מול שלי)

ושהאטתי בפתאוממיות (אין פה ויכוח, נסעתי לאט! חיפשתי את הפניה) ושברתי שמאלה לפתע!

עוד משהו ששכחתי לציין, הנהג הפוגע צילם עם מצלמת הסלולרי שלו את פנסי האיתות שמאלה שלי שהם כביכול לא פועלים (כאילו להציג אולי במשפט שמיד אחרי הפגיעה רואים שאין איתות)

מה שהוא לא יודע ו/או לא חשב עליו זה שמיד לאחר הפגיעה דוממתי מנוע מחשש להתלקחות דלק או משהו דומה ומכאן שבסוויץ' OFF אין חשמל לוינקרים!

*מצורפות 2 תמונות של נתיב הבלימה של המאזדה ללא סימני צמיגים.

שוב, המון תודה!

6.jpg

7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר בתמונה להראות שאיתות לא עובד? הרי ב 50% מהזמן הוא אמור לא לעבוד כי אחרת הוא לא היה מאותת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה שני חוקים שמופנים לעזרתך ואחד לרעתך.

מצד אחד אסור לעקוף רכב מאותת - לטובתך אבל יש חובת הוכחת האיתות - מילה כנגד מילה

עוד חוק לטובתך: חובת הזהירות - שרכב עוקף אותך הוא חייב להיות מוכן למקרה שתסטה מהנתיב או תבצע פעולת נהיגה נורמלית אחרת, עקיפה במהירות גבוה היא בעצם מעבר על החוק הזה כיוון שהנהג לא היה מסוגל להגיב כאשר ביצעת את הפניה ...

חוק נגדך - היית חייב להסתכל על המראה בזמן הפניה ולזהות את הסכנה מהרכב ...

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...