Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני רוצה להחליף את הבלמים בHGT מרגיש קצת לא בטוח איתם

שימו לב! השרשור הזה בן 6709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תומר, לבחור יש בעיה עם הצמיגים!

הABS נכנס לו מוקדם כי הצמיגים שלו גמורים ולא זהים.

שיחליף צמיגים ( אהם כבר אמרתי את זה ) ואז ימשיך הלאה!

וכמו שתומר אמר , השיפורים הם ( וחלקם מניסיוני גם כן )

א.צינורות בלימה

ב.רפידות

ג.דיסקים

ד.אם הגעת עד לפה - קאליפרים ... למרות שאין סיכוי - הצמיגים הם מגבלה הרבה יותר גדולה לפני השלב הזה , אה , וכח מנוע.

וד"א, סט צמיגים ספורטיבים טובים לא יעלו את המחיר שכתבת.

הרבה פחות.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת........... יש לי באוטו - מהיצרם 185.55.15 ומהפנצ'ר אמרו לי 700-900 כי זה צמיג ספורטיבי ובלה בלה בלה אז אתה אומר שהוא חירטט אותי וסתם זרק מחיר גבוה?

כן אנשים אני לא טיפש הדבר הראשון שראיתי כשבדקתי את האוטו לפני קניה זה שהצמיגים לא תקינים ובדקתי אותם אצל פנצ'ר מאכר במוסך ואמר שזה לא משהו אבל אפשרי... כמובן שעדיף 4 מאותו סוג!

בטח שהצמיגים ישנים יחסית למרות שכמו שנאמר כבר.. הקילומטרז של האוטו הוא רק 35K ככה שהצמיגים לא גמורים וה-5 שנים על הכביש זה לא באמת כמו אוטו רגיל שנסע 5 שנים. מדובר פה בבעלים שהוא בחורה עשירה שהיתה רוב הזמן עסוקה בלרכב.. אנמי מתכוון כמובן על האופנוע של חבר שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה תודה לכל מי שנתן לי תשובה רלוונטית והתמקד בעיקר

ולא זיין את השכל למה כמעט נכנסתי לתוך הצומת וכמה אני נהג טוב/חדש ..

יש פה נטיה לאנשים לחרטט טיפה יותר מדי לפעמים בקשר לשאלות.. מה לעשות יש אנשים שמבינים קצת פחות בחלק הטכני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר אצל מי הרכב היה.

5 שנים על הכביש זה כבר יותר מדי בשביל צמיגים נקודה.

בסדר, הקצין רכב שלי בעבודה אמר לי גם שאפשר להמשיך לסוע עם צמיגים עם 70K ... וגם חלק מהמכונאים שאני מכיר, אז מה ?

א. בקשר למחיר - הוא חירטט אותך, גש לקבל הצעות מחיר מכמה מקומות ( על חברות ודגמים ספציפים! לא "הציעו לי דאנלופ ב400 ש"ח לצמיג זה טוב?" )

ב. זה האוטו שלך , צמיגים זה הדבר הכי חשוב בו, הם משפיעים על האצה תאוטה פניה או בקיצור כל מה שקשור למגע ולאחיזה שלו עם הכביש, תנסה להסיג ממשהו סיבוב על HGT, אני מבטיח לך שתגלה שאחת עם צמיגים טובים תאט משמעותית יותר טוב והABS ( בדיוק עקב זה ) יכנס יותר מאוחר.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי רק את הצמיג המקורי של הרכב שזה מישלין p6000

וכמובן שזה פוגע בהאצה, בלימה ואחיזת כביש בכלל בטח כשיש לי צמיג אחד של מקסיס והשאר P6000 .

למישהו יש מקום להמליץ לצמיגים באזור השרון חוץ מזה שמול הקארשופס בכפר סבא.

ברור שזה לא הקילומטרז' אלא איך שנוסעים עם הצמיג... בטח אם מדובר בבחורה ;) בגלל זה בדקתי קודם כל אחרי הקניה את הצמיגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי רק את הצמיג המקורי של הרכב שזה מישלין p6000

ברור שזה לא הקילומטרז' אלא איך שנוסעים עם הצמיג...

התכוונת לפירלי P6000? יש עשרות צמיגים טובים יותר, נא בצע חיפוש בפורום.

לי יש ניסיון מעולה עם TURRANZA של בריג'דסטון במידה קרובה (185/60 R14)

ובפעם האחרונה: עזוב את הקילומטרז' ועזוב את הבחורה -

5 שנים לכל צמיג שהוא מכל סוג, מכל מידה,

בכל תנאי מזג אוויר, ובכל תנאי נהיגה

זה יותר מדי! צמיגים מ-ת-י-י-ב-ש-י-ם!

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים לצמיגים שנתנו לך מופקעים...

אני הייתי אצל אנטון ביפו לפני כמעט שנה והחלפתי את כל הרביעיה לצמיגי הנקוק ונטוס, שזה אולי לא צמיג מדהים במיוחד אבל הפירלי P6000 הרבה יותר גרועים... במיוחד שהם 5 שנים על הכביש.

הכל עלה לי 1200 ש"ח.

בקשר לבלמים, בלי קשר לבעיה שהABS נכנס לך מוקדם מדיי, הם פשוט לא נושכים באחידות, זאת הבעיה העיקרית שלהם.

אחרי שהייתי בקורס נהיגה מתקדמת ששם מבצעים שלל תרגולים בבלימה הבנתי שהם בסדר גמור ואין צורך לשדרג אותם. אם אתה רוצה באמת לשדרג את הרכב, שדרג את האחיזה שלו, מניסיות של כמה בעלי HGT שאני מכיר, הגדלת הג'אנטים והצמיגים ל195/45/16 הנמכת הרכב ב-35 מ"מ ושידרג הבלמים לקוני או בילשטיים עושה פלאים לאחיזה.

הייתי גם ממליץ לך להסתכל מבעד לג'אנט ולבדוק את כמות ה"בשר" ברפידות ואת עומק החריץ שנוצר בצלחת. ציינת שהרכב מבחורה ולא נסע הרבה, אני מתאר לעצמי שאם הרכב נסע, הוא נסע בעיר שהשימוש שם בברקסים תכוף.

אני למשל החלפתי רפידות וצלחות קידמיות ב-32 אלף ק"מ, הצלחות פשוט היו גמורות והרפידות היו ממש בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי עם ניסיון של מעל ארבע שנים אוכל להגיד לך שהבלמים ברכב המדובר הם מצויינים, אך אם בכל זאת החלטתה לשפר אותם עליך לחפס לנציה תמה מתאונה ולקנות את הקליפרים עם צלחות הבילום שלה.

אם תצתרך עזרה נוספת צור קשר.....יש לי HGT מפחות סטנדרטיות :twisted: .

http://www.shlomiozer.pic.co.il/

בהצלחה שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה הזו :

http://pic.hevre.co.il/UserPicPopup.asp?pid=5522881&alid=184551&uid=86D4BA0FB607454AB71CB2B4AE017AE4&AlbumIsOpen=False

רואים פסים אדומים בתחתית הרכב. מה זה?

תודה.

מוט גישור תחתון.

בהצלחה שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה תודה רבה .. כנראה שאני אתחיל לחפש איזו לנציה ולאסוף כסף בשביל גאנטים וצמיגים חדשים כמו שאמרת 195....

כמו שזה נראה הבעיה שלי היא בהחלפת הרפידות האחוריות שהם בדרך להיות גמורות והצמיגים כמקור ראשון לבעיה... אמרת שהפירלי גרועים אז מה לדעתכם הכי עדיף? ברידג'סטון? מקסיס ?

פשוט לפני שאני בא לפנצ'ר שיחליף לי.... דרך אגב טעיתי זה לא היה 800 לצמיג - הוא אמר בזמנו 500 שזה עדיין 2000 לכל הצמיגים .

השאלה האם יש טעם לקנות כרגע רק שני צמיגים ולהחליף בעוד כמה זמן את השניים הנוספים ואם כן היכן למקמם באוטו? (מן הסתם עדיף מקדימה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית אחיזת הכביש והתנהגות הרכב בצורה המקורית היא די על הפנים ידידי אבל יש לך קישור נוסף לגבי הרכב שלי.

נכון לעכשיו הרכב שלי הוא חיית אספלט משובחת :twisted: .

http://www.max-tuning.com/gallery/user_gal/index.asp?Page=9&Item=fiat/fiat_6&LM=RankOrder

בהצלחה שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...