Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכבת טורבו... (לידע כללי!!)

erez
שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבר'ה! עוד לא עליתי על העניין כדי לרדת ממנו!

לא אמרתי שאני הולך ל"שפר" את הקסנטיה, פשוט שאלתי!

נושא הוורטק בבדיקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חבר התקין לי ...בלה בלה בלה..

תגיד יא ליצן, יש לך אולי מאית מושג על מה אתה מדבר? אולי אלפית? אולי תפסיק לבלבל לנו את המוח עם ההודעה הזו שכבר כתבת כמה פעמים מועתקת מילה במילה ביותר משרשור אחד? :evil:

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כל פרוייקט טורבו צריך להביא את המנוע למצבו המקורי,לסדר נזילות,להחליף חלקים בלויים בקיצור כמו חדש.

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חבר התקין לי התקן הדומה לוורטק ב- KIA SEPIA LEO 1800CC ,

1. זה נשמע כמו איזה סוג של התקן תוך רחמי.

2. KIA SEPIA LEO.נשמע טוב. איפה משיגים את הקלאסיקה המודרנית הזו?

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וורטק ? על קאיה ספייה ? ווואווו ...

אם זה טוב לקאיה זה בטח יהיה טוב גם לאוגר הסיבירי שלי , נחבר לו את ההתקן , נתדלק אותו בייגר וניתן לו לרוץ על הגלגל שלו . אבל יש קצת בעיה , לא יהיה עליו מקום גם למד התת-לחץ המפורסם .

אני מקווה שלא יהיו לו נפילות קומפרסיה משמעותיות , כי חשבתי להתקין לו גם טורבו בלחץ נמוך .

אהה ... ואין לו נזילות .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשוך אותו בייגר ותן לו לרוץ את פרויד- הוא גם יהיה מהיר משמעותית מאוגר סטנדרטי- וגם יהיה יותר מהיר מקאיה ספיה ליאו (1800!). יש שמועות שמוטי מיאטה יחבר לו מגדש זעיר לתחת וינסה לגדוש על מעיים סטנדרטיים. ברגע שהוא עובר גדישה של אפס ארבע, האוגר יסבול מכשל מעיים רציני- מיסבי הקראנק לא יעמדו בלחץ, הקראנק יתחיל לרקוד,יקרע לו את הקיבה והאוגר יתחיל להשפריץ חרא בפרויד.מומלץ לשדרג לתוספתן של גרביל.ידוע שגם גרביל סטנדרטי מחזיק גדישות.

JE עושים קיט מעיים לאוגרים. שים לו קונרודים טובים,רינגים של טוטאל סיל והאוגר ירוץ את פרויד יותר מהר מקאיה שומה עם משרוקית באגזוז-ולא ישפריץ טיפה חרא.

נ"ב-

גם אתם חושבים שקאיה שומה זה מצחיק?

"שלום.אני מתקשר בקשר לשומה. הייתי רוצה להסיר אחת מהתחת שלי".

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חבר התקין לי התקן הדומה לוורטק ב- KIA SEPIA LEO 1800CC , ההקנה הייתה פשוט קלה ומאז גם המכונית מגיבה בהרבה יותר קלילות, ההילוכים האוטומטיים עוברים חלק יותר ולפי ההנחיות שלו אני מתחיל לחוש בחיסכון בדל.

אתמול הוא חיבר לי , לצורך המחשה, מד תתלחץ וכאשר בדקנו את הנסיעה עם ובלי ההתקן, הנתונים היו פשוט שונים, , בלי, תת הלחץ ירד לרמות מאד נמוכות כל פעם בו לחצתי על דוושת הגז, עם ההתקן, המחוג ירד פחות וחזר ל 11-12 BAR ברגע בו יצבתי את מהירות השיוט, דבר אשר לא קרה בלי ההתקן.

בכל מקרה אתמול עליתי לחיפה בפרויד, ממש שונה..

זה אני, או שזאת פשוט פרסומת?

הוא כתב את זה כבר בערף 20 פעם.

ההודעה הבאה שלו תיראה בערך ככה:

"חבר התקין לי התקן הדומה לאגזוז זרימה חופשית ב KIA SEPIA LEO 1800cc twin turbo vortek, התקנה הייתה פשוט קלה ומאז גם המכונית עונה לי יותר ומתנהגת סופסוף כמו בן אדם, התחנות ברדיו עוברות חלק ולפי ההנחיות שלו אני מתחיל לחוש כמו טיל בליסטי.

אתמול הוא חיבר אותי,לצורך המחשה, למכונת אמת וכאשר בדקנו את מה שאני מוציא מהפה, הנתונים היו פשוט מדהימים, אני לא מפסיק לזיין את השכל בכל פעם שהרדיו מודלק.

בכל מקרה אתמול ניסיתי לספר את זה בפורום, ואף אחד לא האמין לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...