Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוז אוויר ממערכת הקירור

מהנדס לעתיד
שימו לב! השרשור הזה בן 6828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב וסוף שבוע נעים לכולם

ברכב מסוג גולף דגם 4 לאחר ניקוז נוזל הקירור ומילוי נוזל חדש,כיצד מנקזים אוויר שנמצא במערכת ?

מהנדס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך למצוא נקודה הכי גבוהה במערכת הקירור כמו איזה צינור עליון לפתוח את הבנד ולמלא מיים עד שיצא כל האוויר אחר כך אאתה סוגר את הבנד וממשיך למלות מיים לפמפם על הצינור עם היד עד שכל הבועות שיוצאות מיכל העיבוי יצאוי זה הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך למצוא נקודה הכי גבוהה במערכת הקירור כמו איזה צינור עליון לפתוח את הבנד ולמלא מיים עד שיצא כל האוויר אחר כך אאתה סוגר את הבנד וממשיך למלות מיים לפמפם על הצינור עם היד עד שכל הבועות שיוצאות מיכל העיבוי יצאוי זה הכל
מה לפמפם?!על מה אתה מדבר בכלל?!אל תייעץ לו לעשות עבודה ערבית ..

לפותח השרשור - חפש על הבלוק מנוע ברגי ניקוז-אויר יעודיים.

כשתמצא אותם פתח אותם טיפה על מנת לאפשר לאויר לצאת (לא נורא אם יצא קצת נוזל קירור) פתח גם את פקק הרדיאטור ותן לאוטו לעבוד איזה 10 דקות .. כשתראה שמפלס הנוזל יורד על תהסס להוסיף ..

(על תשכח לפתוח חימום באוטו באת הניקוז).

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בייר - עם כל הכבוד אין בגולף ברגים על גוף המנוע וקשה לו לנקז אוויר, בגלל זה אמרתי לפמפם על הצינור

ואם יש טיפת אוויר האוטו יתחמם והמאוורר לא יעבוד

זה בדוק!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עבורך בספר אחזקה של HAYNES ולא מצאתי שום איזכור לגבי ברגי ניקוז בבלוק המנוע.

פשוט כתוב שיש לנקז אוויר אבל לא רשום איך.

ננסה למצוא תשובה לסוגייה.

מרק

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ

מה לפמפם?!על מה אתה מדבר בכלל?!אל תייעץ לו לעשות עבודה ערבית ..BEAR

אין צורך שתשתמש במונחים גזענים, בפורום שפתוח לכלל תושבי ישראל, באשר הם \ללא קשר ,למין ,גזע ודת!

יחד עם זאת זאהר חבר פורום חדש ובוא נקבל אותו בקבלת פנים, נאה יותר ומתאימה לרוח הפורום,

ולו רק בגלל שהוא דרוזי מעוספייה!

לפותח השרשור - חפש על הבלוק מנוע ברגי ניקוז-אויר יעודיים.

כשתמצא אותם פתח אותם טיפה על מנת לאפשר לאויר לצאת (לא נורא אם יצא קצת נוזל קירור) פתח גם את פקק הרדיאטור ותן לאוטו לעבוד איזה 10 דקות .. כשתראה שמפלס הנוזל יורד על תהסס להוסיף ..

(על תשכח לפתוח חימום באוטו באת הניקוז).

ואכן זאהר הוא חבר פורום חדש , ותגובתיו עד כה היו מקצועיות , וברור לכל שהבחור למרות שהוא צעיר הוא מבין עיניין, והוא אכן צודק, ואין ברגי ניקוז אוויר בבלוק או במקום אחר,ולכן העצה של זאהר אכן נכונה !

בברכת חג שמח

ושנה טובה

לכל עם ישראל

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל אני מסכים עם צביקה (והוא איתי). עד כה ממעקב אחרי תגובותיו של זאהר ניכר שיש לו הרבה מה לתרום לפורום, ניכר שהוא מקצוען ושיש לו ידע יותר מהרבה חברי פורום פה שכבודם במקומם מונח!

לגזענות באמת אין מקום בפורום של אנשים מכובדים, חוץ מזה דווקא הרבה בעלי מקצוע מהמגזר הערבי הם ממש מקצועיים, ואני לא מדבר רק על מכונאים פחחים אלא גם רופאים.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר"ה ,לא היה פה שום כוונה לגזענות .. זאת היתה פשוט צורת ביטוי שלא נועדה לעליב או לפגוע במישהו מחברי-הפורום.

איתכם הסליחה עם פגעתי במישהו שלא בכוונה.

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-) תודה לכולם אל תדאג בייר לא פגעת זה בסדר

תודה צביקה גם אתה ראיתי שיש לך ידע יפה ומקווה שתמשיך לטרום לפורום :-)

נכון שאני דובר ערבית ושפת אם ערבית אבל אני דרוזי :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בפימפום ושום פעולה עם היד.

באיביזה ובגולף במיוחד בשנה הזאת מערכת הקירור זהה.

מה שעליו לעשות הינו דבר כזה:

מלא את נוזל הקירור עד לנקודת המקסימום, אל תסגור את המיכל, הפעל את המנוע למשך 15 דקות (אל תיסע, השאר אותו על סרק) והוסף חוסרים, ותאמין לי שיהיו לך.

על מנת ללכת על בטוח יש לנסוע עם הרכב למשך מספר דקות ולהוסיף חוסרים בשנית.

הערה: לא לשכוח לפתוח את החימום ברכב, אחרת נוזל הקירור מהרדיאטור הפנימי לא יתנקז החוצה.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

האם אני יכול בשביל תהליך הניקוז לנתק את הצינור שמחזיר מים למיכל העיבוי ?

לצינור הזה הגישה הכי נוחה.

האם צריך גם לפתוח את החימום כלומר שתהייה צירקולציה דרך רדיאטור של החימום הפנימי ?

מהנדס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנדס, פתח את הצינור התחתון של הרדיאטור, מיכל העודפים גבוה ממערכת הקירור עצמה, לא כל הנוזל יתנקז.

כן כפי שכתבתי לך הפעל את החימום ברכבך.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שאלות:

"לפתוח את הבנד":

להוציא צינור החוצה לגמרי או חלקי?

"ולמלא מיים":

למלות מים במיכל עיבוי או בתוך הצינור?

סובארו - B3 בנזין 2008 1.5L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...