Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעות עיצוב סטיקרים לפורום.

LiranAr
שימו לב! השרשור הזה בן 7617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד הצעה, קצת פחות רצינית ומוקדשת למישהו ספציפי בפורום...המבין יבין

:lol::lol::lol::lol:

:smilecol: ליאור, תזהר שלא תכנס לזה.

אם אתה נופל לזה, מאד קשה לחזור לשפיות... זה ממכר :lol:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אין צורך לכתוב גם cars forum וגם את הכתובת, מפני שהכתובת כ"כ ברורה לעין, ומבינים ממנה שמדובר בפורום מכוניות. אי לכך ובהתאם לזאת, אני מציע שוב את הסטיקר שלי, מפני שהוא מופשט מאוד, אך גם מובן מאוד וקריא כאחד, והכי חשוב, כל זה רק בצבע אחד, ובלי שימוש בתמונות חיצוניות שנלקחו מאתר זה או אחר. (נ.ב- שוב, נא לא להתייחס לחתימות על הסטיקר)

cars_forum_sticker_2.gif

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אין צורך לכתוב גם cars forum וגם את הכתובת, מפני שהכתובת כ"כ ברורה לעין, ומבינים ממנה שמדובר בפורום מכוניות. אי לכך ובהתאם לזאת, אני מציע שוב את הסטיקר שלי, מפני שהוא מופשט מאוד, אך גם מובן מאוד וקריא כאחד, והכי חשוב, כל זה רק בצבע אחד, ובלי שימוש בתמונות חיצוניות שנלקחו מאתר זה או אחר. (נ.ב- שוב, נא לא להתייחס לחתימות על הסטיקר)

מתן , הסטיקר שלך הוא הכי טוב בינתיים , אבל אני חושב שצריך להתמקד

בבסיס של הלוגו המרכזי של הפורום ( למעלה מצד ימין ) ולעבוד בשילוב איתו

ובסגנון הכתב שלו חשוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסגנון הכתב שלו חשוב..

וואלה הייתי עושה איתו משהו, הבעיה היא שהוא קטן, ואי אפשר להגדיל אותו לגודל של סטיקר. זה יהפוך לפיקסלציה מכוערת. אני אנסה בנתיים לחשוב על עוד משהו.

נ.ב.

איזה פונט זה מה שיש בלוגו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסגנון הכתב שלו חשוב..

וואלה הייתי עושה איתו משהו, הבעיה היא שהוא קטן, ואי אפשר להגדיל אותו לגודל של סטיקר. זה יהפוך לפיקסלציה מכוערת. אני אנסה בנתיים לחשוב על עוד משהו.

נ.ב.

איזה פונט זה מה שיש בלוגו?

יש פה את הכתב בגדול ... אני לא יודע בדיוק באיזה פונט השתמשו מכוון שאני

לא הכנתי את הלוגו.

על כל פנים בקישור תמצא את הכתובת כפי שהופיעה על החולצות , בגודל סביר

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/download.php?id=2837

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה בעייתי להשתמש בלוגו המוכן, בגלל שכשהכינו אותו שמו לו צללית אפורה, שהיא בעצם רקע אפור, ואי אפשר להפריד ביניהם. מי בנה את הלוגו? אפשר לקבל את הפונט הזה? (פלוס העניין ששתי המילים cars+forum נכתבו בנפרד, וכל אחת קיבלה הטייה שונה. כך שאם רוצים להפריד אותן, כלומר שיהיו כתובות אחת ליד השניה במקום אחת מעל השניה, זה בלתי אפשרי כי הן לא באותה הטייה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...