Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בבחירת צמיגים

ami123
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני צריך להחליף צמיגים באיביזה שלי כי האחוריים שחוקים לגמרי, הייתי אצל פאנצר מאכר והוא המליץ לי על צמיגי קרייר, אמר שהם חברת בת של פירליי במחיר של 200 שקל לצמיג.

מישהו מכיר את הצמיגים האלה ויכול לתת לי חוות דעת עליהם?

תודה

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחח

אני אני מבין שזה נהיה סטייל חדש לספר על כל החברות הסיניות האלו שהם חברות בת של פירלי, או קונטיננטל, או מישלין, או כל חברה אחרת שתרצו

מה הקטע בזה ? חברת בת ? "אוטו צמיג, שם אחר, יותר זול", תמיד נשמע תמוהה, תמיד יהיה תמוהה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף 50 ש"ח וקח DUNLOP....עדיף על מקרר..קרמר...קרקר...או מה שזה לא יהיה.

מצטרף להמלצה להוסיף עוד כמה שקלים ולקנות צמיג מוכר וטוב. צמיגים קונים למספר שנים ובשביל כמה שקלים לא צריך לקנות תוצרת אנונימית.

אני רכשתי 2 צמיגי אליאנס 185/65 ב 450 ש"ח (הדגם החדש ששקט משמעותית מהקודם) ומאד מרוצה מהם. אגב הם החליפו 2 דנלופים שגילו רגישות רבה לשמש הישראלית ונטו להתייבש (תופעה שמוכרת לי היטב גם מצמיגי דנלופ לאופנועים. אחיזה מעולה,שחיקה סבירה אך נטיה להתייבשות).

מה שזול עלול לעלות ביוקר..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה מידה את צריך אבך עם יש לך גישה לאזור יפו או לוד יש שניי פאנצ'ר מאכרים ( אני יוצא מנקודת הנחה שהאיביזה היא טורבו ואתה צריך צמיגים טובים וחתך ספורטיבי וכ'ו )

בכול מקרה GOODYEAR F1 205/45 R16 יעלה לך במזומן 1200 פלוס מינוס לסט מה שיוצא לך 350 לאחד שזה מחיר מצויין :-)

עם תרצה דבר איתי בפרטי אני יפנה אותך לבנאדם

שחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודל הצמיג שלו אני זקוק הוא 175/70R13

אני מב"ש וקצת קשה לי להגיע למרכז, אז אני מעדיף המלצות למקומות באזור.

" האחוריים שחוקים לגמרי " ???

בלי שום קשר להחלפת הצמיגים הקרובה אצלך

זוג הצמיגים הטובים יותר צריכים להיות מ-א-ח-ו-ר !

ברגע שאני אקנה צמיגים חדשים הם יהיו מאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז לגבייך זה לא תופס אבל אני חושב שיש פה אנשים שימצאו בזה עניין רב אחרי חיפושיים שלי אחרי מקום שלא יקח 3000 שקל על צמיגים ברמה הזו

שחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי F1 שאתה מדבר אלהם מיוצרים בטורקיה?(לא מיצרים F1 בטורקיה אלה רק ליד גרמניה שכחתי את השם של המדינה)

עם כן אין דבר כזה, זה זיוף....... ואין מחיר כזה ועוד במידה שכתבת פה...

NEON.

Honda accord h22a manual

Honda civic powered by ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר להמשך התייעצות.

הייתי היום באוטודיפו לבדוק מחיר של צמיגים, לא היו להם את היוקהומה 360 במידה שלי אז זה יורד מהפרק לבנתיים.

היה להם צמיגים ירוקים של אליאנס במחיר של 460 לזוג, זה שווה? הצמיגים של אליאנס טובים?

מישהו מכיר מקום טוב בב"ש להחלפת צמיגים וכיוון פרונט?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...