Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 gti, בדרך לרכבת

mcshmupi

פוסטים מומלצים

כתבת יפה.

מי המחליפה?

אני לא חושב שיש כיום אלטרנטיבה למשפחתית ידנית ברמת המחיר של ה308 (אולי STI, אבל עולה הרבה יותר $$$)

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אז אתה עכשיו עם ברז, בדרך לרכבת?

אם המצב הוא כמו שאתה מתאר, שאתה לא באמת מצליח לנצל את היתרונות של הרכב שברשותך בתחום הספורטיבי, איך החלפתו ברכב אחר, קיצוני יותר ופרקטי פחות, אמורה לעזור לך?

או שלא הבנתי את הפואנטה שניסית להעביר?

אגב אני שואל בתור מישהו שלגמרי מזדהה עם המצב שלך. אני גם מרגיש שאני לא מספיק מנצל את היכולות הדינמיות של הרכב שלי. זו גם הרבה פעמים בעבר הייתה הסיבה שמכרתי רכבים ספורטיביים שהיו לי.

היום אני מרשה לעצמי להמשיך להחזיק ברכב ספורטיבי, גם עבור דקות בודדות של פאן בשבוע, רק כי אני בינתיים יכול.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על ה- BRZ ובהצלחה במכירה!

כבר לא מעט זמן שוקל לחזור לרכבי ספורט וה- 308GTI קורצת לי,

אם כי אני לא משוכנע למה דורשים עליהן כל כך הרבה מעל המחירון.

כל חיי מכרתי מכוניות במצב מושלם שלא רק שלא דורשות טיפול,

אלא גם שמתי בהם דקה קודם לכן את החלקים הכי טובים (לדוגמה הקליאו טרופי הייתה אחרי טיפול ענק כולל צלחות DBA T3 ורפידות DS2500 חדשות לחלוטין),

מיותר לציין שמעבר לטיפולים ברמה חולנית, כל הרכבים שלי שמכרתי היו מושקעים בהמון תוספות אקסטרה (מנאנו עד קיט בלמים גדול ומולטימדיות יקרות, לא סיניות).

על כל זה נתנו לי תמיד "רק" כמה אלפים בודדים מעל המחירון, כל הרכבים היו דאז עם נתונים טובים ובמצב חדש.

עריכה אחרונה על ידי ProMeR

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, RK כתב:

המחליפה ליטראלי בתמונה...

תתחדש! אני רואה שפיטץ' המכירה שלי מבני ברק תפס באיחור-מה 😁

כן, לקח לי קצת זמן...
בהנחה (הדי סבירה) שלעולם לא אקנה פורשה 911, את החלום המוטורי הכי גדול שלי הגשמתי ביום רביעי שעבר.

עכשיו רק נשאר להחליף צמיגים, ללמוד לנהוג עליה ולהימנע מעצים.

לפני שעתיים, KoF-sHeLeG כתב:

תתחדש.

אז אתה עכשיו עם ברז, בדרך לרכבת?

אם המצב הוא כמו שאתה מתאר, שאתה לא באמת מצליח לנצל את היתרונות של הרכב שברשותך בתחום הספורטיבי, איך החלפתו ברכב אחר, קיצוני יותר ופרקטי פחות, אמורה לעזור לך?

או שלא הבנתי את הפואנטה שניסית להעביר?

אגב אני שואל בתור מישהו שלגמרי מזדהה עם המצב שלך. אני גם מרגיש שאני לא מספיק מנצל את היכולות הדינמיות של הרכב שלי. זו גם הרבה פעמים בעבר הייתה הסיבה שמכרתי רכבים ספורטיביים שהיו לי.

היום אני מרשה לעצמי להמשיך להחזיק ברכב ספורטיבי, גם עבור דקות בודדות של פאן בשבוע, רק כי אני בינתיים יכול.

בגדול, יש שתי סיבות.

1. אומרים שיותר כיף בה גם בנהיגה רגילה. וזה כבר נכון כי: יושבים נמוך, ההגה והחלפות ההילוכים מרגישים טוב וזה כיף למשוך את ההילוכים עד לקו האדום.

אבל לנהוג בה כמו שאקיו טויודה התכוון עוד לא ניסיתי.

קודם צריך להחליף צמיגים ולאזור אומץ. 

(אגב, מישהו צריך צמיגים לדריפטים?)

2. אני מקווה שעם האוכל יבוא התאבון. כלומר, עם הברז אתפרע ואצא לשני טיולי נהיגה בשנה.

לפני 35 דקות, ProMeR כתב:

כל חיי מכרתי מכוניות במצב מושלם שלא רק שלא דורשות טיפול,

אלא גם שמתי בהם דקה קודם לכן את החלקים הכי טובים (לדוגמה הקליאו טרופי הייתה אחרי טיפול ענק כולל צלחות DBA T3 ורפידות DS2500 חדשות לחלוטין),

מיותר לציין שמעבר לטיפולים ברמה חולנית, כל הרכבים שלי שמכרתי היו מושקעים בהמון תוספות אקסטרה (מנאנו עד קיט בלמים גדול ומולטימדיות יקרות, לא סיניות).

על כל זה נתנו לי תמיד "רק" כמה אלפים בודדים מעל המחירון, כל הרכבים היו דאז עם נתונים טובים ובמצב חדש.

בגדול, יש שתי סיבות.

1. נדמה לי שמתישהו כשה308 gti החלה להימכר איזה נהג פוחז חתך את לוי יצחק בכביש ומאז הוא נשבע לנקום, מורשת הנמשכת עד היום.

כך שלבקש 20 מעל מחירון לוי יצחק מרגיש הגיוני. אלא אם יש רכב אחר שאתה יכול לחשוב עליו שנותן תמורה דומה במחיר דומה בשנתון דומה.

2. לפחות עבורי (ואני לא היחיד) פחות זה יותר. 

כלומר, הקפדה על טיפולים בזמן לפי הספר, וזהו.  

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi
  • רעיון טוב! 1

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פליקס כתב:

כתבת יפה.

מי המחליפה?

אני לא חושב שיש כיום אלטרנטיבה למשפחתית ידנית ברמת המחיר של ה308 (אולי STI, אבל עולה הרבה יותר $$$)

ה STI היא יותר מידי בשבילי.

תוריד את הטורבו, חצי ליטר מנפח המנוע, את כונס האוויר, את הזהב מהגלגלים, תוריד 2 מפלטים, את גובה הגג, את גודל הכנף ושתי דלתות וזה בדיוק מה שאני צריך. 

• מעניין 1

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ProMeR כתב:

מה בדיוק המחירון של לוי יצחק משקף ב308? יש לו שמץ של מושג בכמה הן באמת נמכרות?

המחירון של ה GTI קרוב ל308 פרימיום 😕

לשם המחשה: 

GOLF GTI 17: מחירון משוקלל 120K מחיר עלות 215K

308 GTI 17: מחירון משוקלל  73K מחיר עלות 200K

עכשיו יותר קל להבין למה מבקשים עליהן 20 מעל המחירון

• רעיון טוב! 1

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...