Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למסך מחשב

R'n'B

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, R'n'B כתב:

מרגיש לי גימיק מיותר

זה לא.

במסכים אולטרה רחבים זה ממש משנה ולא רק לגיימינג - לי לפחות - איפשהו כשעוברים את הקו של 32״ במסך לא אולטרה רחב או 34״ בכן אולטרה רחב -> זה ממש הופך לmust ולכן הדגם שציינתי מאוד ספציפי מיועד לעבודה משרדית ודיוק צבעים מעולה (אני עובד על UI עבור מובייל בין העיסוקים שלי - פרמטר דיי חשוב).

מבחינת פרודוקטיביות - זה חוסך לי ריבוי מסכים.

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגיימינג קניתי לפני 3.5 שנים בערך IPS 165Hz PIVOT HDMI DP VG27AQ 27" ASUS , הגודל 27 זה בעיקר בגלל מגבלת מקום, אחרת ייתכן והייתי משקיע באחד טיפה גדול יותר

בהתחלה זרח כמו השמש, שמתי משקפי שמש ופישפשתי בתפריט עד שמצאתי מסנן אור כחול מובנה, מאז אני מרוצה ללא מחשבות להחליפו בשנים הקרובות

עם כרטיס מסך 4070 אם זה עוזר איכשהו

• רעיון טוב! 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.4.2024 בשעה 13:33, arik100 כתב:

27+ חייב קעור

כבר נהיה קשה אחרת חייבים לשבת מאוד רחוק מהמסך

למה בעצם? יש לי שני 27״ שטוחים בעבודה ולא מרגיש משהו מיוחד במרחק ישיבה מהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני 12 שנים עם מסך 30 אינץ' (אותו אחד 😊), לפניו היה לי 27 אינץ'. 

יושב במרחק צפיה של כ- 40 ס"מ ממנו, לא מרגיש קושי.

אבל הרזולוציה שלהם גבוהה 2560X1600 שזה היה מטורף בשנות הקניה שלהם.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי באמת כדאי פשוט לקנות מסך אחד של 34״ מעוגל, גם ככה אין מקום לשני מסכים על השולחן עבודה.

מבחינת דרישות ביצועים למשחקים, מסך 34״ שונה ממסך 27״?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא יותר כבד לכרטיס המסך. אתה יכול להריץ את אותה הרזולוציה על שניהם ללא הבדלים.

בגלל שזה למשחקים תנסה למצוא לפחות 1440p עם לפחות 120hz ומעלה רצוי עם תמיכה סנכרון בין הכרטיס מסך למסך.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שהוא יותר כבד. ואתה לא יכול להריץ אותה רזולוציה. ב-27" יהיה לך 2560X1440 וב-34" 3440X1440. יכול להגיד לך גם מניסיון, היה לי Dell U2711 ועכשיו Dell AW3420DW. אתה מרגיש ישר ירידה ב-FPS. אפשר להנמיך את הרזולוציה, אבל אז יהיה לך 1080. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיכול להיות. אבל אנחנו משווים כאן שתי מסכים נגיד 1440 standard 16:9 מול 1440 "מעוגל" UltraWide 21:9 שיהיה יותר כבד לכרטיס גרפי למרות ששניהם 1440 ויש להם אותו גובה. מסך 34 "מעוגל" UltraWide זה אותו 27 עם "תוספת" מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטען שמסך 34 כבד יותר על כרטיס גרפי ממסך 27. בלי סייגים. הקורא הממוצע פשוט יסיק שמסך גדול יותר כבד יותר על כרטיס גרפי רק מפאת גודלו, שזה לא נכון. 

וכמובן, יש לסייג עוד שהכבדה על כרטיס גרפי אם קיימת, רלוונטית למשחקים בלבד ולא לשימוש משרדי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נטען כלום. זאת הייתה תשובה לשאלתו של R'n'B שמעל ולא לאיזה חייזרברור שמשווים מסכים עם אותה רזולוציה אבל שטח של פנלים שונה ולא 27" 4K מול 34" FHD. ושאלה גם הייתה קונקרטית " ביצועים למשחקים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה ultrawide או לא, פשוט זה היה בתוך השאלה. וכאשר ישנם 2 מסכים עם אותה הרזולוציה אבל שטח פנל שונה זה משנה לכרטיס מסך ועוד איך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...