Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת צריכה של פטריית רעמת האריה/דקל ננסי/פרופסיה (פינסטראיד)

DareDevil

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 24 דקות, DareDevil כתב:

הלכתי אין לה פתרון

לא הגיוני שאכלת משהו חד פעמי ויהיו לך תופעות לוואי כל החיים מזה. מה שנקרא, עד החתונה זה יעבור.

אבל תבקש בדיקות כדי לשלול כל מיני בעיות אחרות שיכולות לענות על הסימפטומים שאתה מתאר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

אתה באמת רוצה להמשיך לבצע ניסויים רפואיים על הגוף שלך, לפי המלצה של מגיב אנונימי בפורום?

אני כמובן מסכים עם החובה להזהר מהמלצות של מגיבים אנונימיים בפורום אבל בהקשר הזה יש כאן אבל עצום שמעיד על בורות מצערת.

מהNHS האמריקאי: https://ods.od.nih.gov/factsheets/Omega3FattyAcids-Consumer

אמ"לק, מדובר בחומרים חיוניים לגוף ואם אתה לא צורך אותם אז אתה בבעיה. "צורך אותם" = אכילה קבועה של דגים שמנים (סלמון, סרדינים וכדומה) או תוספים בכמות מספיקה.

למען הפרופורציה, במנת סלמון צנועה של 100 גרם יש כ4 גרם אומגה 3 - פי 4 מהמינון היומי שנקבתי. ה"dietary guidelines" של משרד הבריאות האמריקאי מכיל המלצה לצרוך לפחות שתי מנות כאלה בשבוע (8 גרם פלוס - שוב, יותר מהמינון שנקבתי). גם הAmerican heart association מפרסם המלצה דומה. האיגוד האירופאי לבטיחות מזון (EFSA) קובע שצריכה יומית קבועה של 5 גרם (פי 5 ממה שהצעתי) היא בטוחה.

ספציפית במקרה הנדון, הבן אדם צרך מזון שעשה לו לא טוב ומתלונן על בעיות מתמשכות במעיים. בעיות מתמשכות במעיים = דלקת כרונית במעיים. עקצוצים וכאבי ראש גם הם יכולים להעיד על דלקת. הוא טוען שAmitriptyline גורם לשיפור ניכר במצב שלו וAmitriptyline היא בין היתר תרופה אנטי דלקתית.

הפעילות האנטי דלקתית של אומגה 3 נחקרה לאורך, לרוחב ולעומק ו"פרופיל הבטיחות" שלה (שוב, מזון בסיסי שאתה חייב לצרוך בשביל לא להיות בתת-תזונה) טוב לאין שיעור מכל דבר אחר שהוא יכול לקחת. הוא מחפש לבדוק דברים שיכולים לעזור לו וזה נראה לי כמו משהו שיותר משווה לבדוק.

ואגב, זה מסוג הניסויים הרפואיים שכדאי גם לך לבצע על הגוף שלך. הרופא שלך מנסה עליך דברים הרבה יותר קיצוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, omerkot כתב:

בעיות מתמשכות במעיים = דלקת כרונית במעיים.

ולחשוב שגסטרואנטרולוגים מבזבזים כל כך הרבה שנים על לימודים והתמחויות, כשיכלו לקבל ממך סיכום קצר וחד משמעי.

לפני 10 דקות, omerkot כתב:

בורות מצערת

אני באמת בור בכל מה שקשור לרפואה ולכן לא מתיימר לאבחן ולהציע טיפולים, מעל דפי הפורום, או בכל מקום אחר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

לא הגיוני שאכלת משהו חד פעמי ויהיו לך תופעות לוואי כל החיים מזה. מה שנקרא, עד החתונה זה יעבור.

אבל תבקש בדיקות כדי לשלול כל מיני בעיות אחרות שיכולות לענות על הסימפטומים שאתה מתאר.

הלוואי וזה היה ככה, אחרת לא הייתי מפרסם פה הודעה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

ולחשוב שגסטרואנטרולוגים מבזבזים כל כך הרבה שנים על לימודים והתמחויות, כשיכלו לקבל ממך סיכום קצר וחד משמעי.

אני באמת בור בכל מה שקשור לרפואה ולכן לא מתיימר לאבחן ולהציע טיפולים, מעל דפי הפורום, או בכל מקום אחר.

ומדוע אתה סבור שכל האנשים כאן כמוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, omerkot כתב:

ומדוע אתה סבור שכל האנשים כאן כמוך?

זה פשוט מאוד, כל עוד מישהו כותב מאחורי יוזר אנונימי, יש להתייחס אליו כאל מי שאינו בר סמכא לתת עצות רפואיות.

בטח מי שכותב:

לפני 3 שעות, omerkot כתב:

הרופא שלך מנסה עליך דברים הרבה יותר קיצוניים.

בכל אופן, את המסר שלי לפות"ש העברתי. את הדיון איתך מיציתי.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא היה מפורסם ב 31/3 הייתי בטוח שזו מתיחה של ה-1 באפריל.

• רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, איציק נ. כתב:

אם זה לא היה מפורסם ב 31/3 הייתי בטוח שזו מתיחה של ה-1 באפריל.

הלוואי ):

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מחפש המלצה לקבוצת פייסבוק או כל קבוצה/אתר שיש בו מידע בנוגע לטיפולים רפואיים בחו"ל, מה צריך לבדוק במוסד הרפואי או כל מידע אחר רלוונטי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי אפשר לפנות במשרד הבריאות בנוגע למוצר שרכשתי? או בנוגע לפטריה הזו? אל מי אני פונה אם אני רוצה להתריע בפניו לגבי הפטריה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם מה שצרכת נחשב לפטריית מאכל, מה יעזור לך לפנות למשרד הבריאות?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Gauss כתב:

אגב

אומגה 3 זה ידוע שזה תוסף תזונה חיוני בסיסי.

אומגה 3 אכן חיוני, אבל זה גם גורם לדילול דם, אז לאנשים אנמים, פחות מומלץ 

כל נושא התוספים הטבעיים, צריך לבדוק טוב טוב, יש דברים שאכן נבדקו ועוזרים.

כוכרכומין זה אנטידלקטי חזק שעוזר, מגנזיום טוב לשרירים, אבל גם גורם לבטן רגישה.

אני מאמין גדול בריפוי דרך תזונה נכונה, אבל גדול, תוספים זה דבר די פרוץ, אין מספיק מחקרים קלינים. לכן הייתי נזהר מאוד מלקחת דברים, גם אם כתבו עליהם המלצות ברשת.

• אהבתי 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...