Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גג ומכסה מנוע מתקלפים - לצבוע או לוותר?

פוסטים מומלצים

כיד 2 מחברת ליסינג אני קורבן של "השבחה" גרועה

הרכב נקנה לפני 3 שנים

התחילו קצת קילופי לכה אבל בשנה האחרונה המצב החמיר משמעותית יחסית בתקופה קצרה...כל הגג והמכסה מנוע "שרופים" עם לכה לא אחידה ומתקלפת

יודע שצביעת גג נחשבת כ"תאונה" לכל דבר - האם זה נכון גם אם מבצעים תיעוד של המצב לפני?

האוטו של אישתי ומשמש לנסיעות קצרות בקושי בתוך הישוב אבל לה זה מתחיל להפריע, גם יש לי מישהו שיצבע אבל אני מתלבט אם למסמס את זה.

עוד שנתיים הרכב יוחלף - מפחד לדעת מה יהיה המצב של הגג ואם הירידה של הערך האסטטית במכירה תתקזז עם צביעת הגג עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בישראל שכולם בטוחים שכולם תחמנים ושקרנים ואז אם מישהו צבע משהו ברכב, מיד חושבים את הנורא מכל, זאת למרות שבלא מעט מקרים צביעה נחשבת להשבחה (לא זו הזבל של הליסינג כמובן), בטח בעידן בו עוד ועוד יצרני רכב חוסכים בצבע ולכה כך שכל אבן קטנה מורידה שכבה שלמה של צבע. אתה יכול לצבוע את הגג, אבל אז תצטרף לספר את הסיפור ולמצוא גם את מי שיאמין לך. 

לאור זאת, לגבי הגג, אם הקילוף של הלקה שטחי ולא עבר את שכבת הצבע והבסיס, ציפוי שחור מבריק לגג תמיד עובד מעולה. מכסה מנוע זה כבר שטויות אז אפשר לצבוע בכיף וכן, צלם את הרכב לפני ותראה לקונה אפילו עוד לפני הבדיקה.  

בהצלחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב כבר נצבע פעם אחת (לראיה הלקה מתקלפת)
אז מה זה משנה אם הוא נצבע פעם אחת או פעמיים?

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו תשובה או הוכחה הייתה מספקת אותך בכדי להאמין שלא נעשתה קומבינה? אם תיעוד ואסמכתאות של הצביעה, אז אני חושב שברגע שיש לך כאלה גם הקונה הפוטנציאלי יהיה רגוע. מצד שני אני מבין אותך שזה יסנן לך לא מעט קונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Supertigre כתב:

הבעיה בישראל שכולם בטוחים שכולם תחמנים ושקרנים ואז אם מישהו צבע משהו ברכב, מיד חושבים את הנורא מכל, זאת למרות שבלא מעט מקרים צביעה נחשבת להשבחה (לא זו הזבל של הליסינג כמובן), בטח בעידן בו עוד ועוד יצרני רכב חוסכים בצבע ולכה כך שכל אבן קטנה מורידה שכבה שלמה של צבע. אתה יכול לצבוע את הגג, אבל אז תצטרף לספר את הסיפור ולמצוא גם את מי שיאמין לך. 

לאור זאת, לגבי הגג, אם הקילוף של הלקה שטחי ולא עבר את שכבת הצבע והבסיס, ציפוי שחור מבריק לגג תמיד עובד מעולה. מכסה מנוע זה כבר שטויות אז אפשר לצבוע בכיף וכן, צלם את הרכב לפני ותראה לקונה אפילו עוד לפני הבדיקה.  

בהצלחה. 

כנראה לא יצא לך לטייל יותר מידי במגרשי ליסינג לראות רכבים שגם השמשות והפנסים שלהם צבועים או הגלגלים. יש גם רכבים שעמדו ליד רכב אחר בזמן שצבעו וחטפו ספריי או רכבים שצבעו עם אבק או רכב לא נקי (כנראה לפי בדיקה כמו במקרה שלי) ולכן הצבע מתקלף...זה לא יותר ממשחטת רכב והמושג "השבחה" זה מכבסת מילים של חברות הליסינג

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם סוחרים ומגרשי מכוניות ש 99% מהם מוציאים שם רע לאחוז הנותר.

פעם לפני שנים רבות היה פחח/צבעי השבחה ליד מקום העבודה שלי. זה היה סרט נע של תיקוני צבע ופחחות שנעשו בזמן קצר, במינימום הקפדה וחלקם גם באוויר הפתוח

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...