Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפקתי מישהו בחנייה. מה עכשיו?

Lt. Dan

פוסטים מומלצים

בתמרון לא מוצלח נכנסתי ברכב וזה גרם לפגוש האחורי לצאת ממקומו.

בעל הרכב גר ברחוב בו אני גר, ופניתי אליו והודתי שגרמתי את הנזק.

על פניו, נראה שעם קצת תושיה וידע אפשר להחזיר בחזרה את הפגוש למקומו.

בעל הרכב אמר שהוא רוצה לפנות לביטוח, אבל יש לי הרגשה שהמוסך הסדר בוודאי ירצה להחליף את כל הפגוש בעלות מקסימלית (כי ככה המערכת עובדת), ויכול להיות שהעלות הכוללת של השתתפות העצמית + הפרימייה, כבר יותר יקר מאשר ללכת לפחח ולתקן את זה... שקלתי להציע לו שאקח את הרכב על חשבוני לפחח שיסדר את זה. זה מתקבל על הדעת?

נ.ב. כפי שניתן לראות - הפגוש היה מלא שפשופים גם לפני שנכנסתי בו...

השאלה שלי היא איך נכון עכשיו להתנהל מול בעל הרכב.

מצ״ב תמונות של הנזק

image.thumb.png.96fc6be2a70756b4a7d2928b0dfa7c3e.png

image.thumb.png.43c8cbf26bf078fdad1a3b5121f309f4.png

עריכה אחרונה על ידי Lt. Dan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא רוצה ביטוח... אין לך הרבה מה לעשות

אגב, סביר להניח שהקליפסים נשברו והחלפת הפגוש בלתי נמנעת.

השריטות לא קשורות לסיפור.

כן... הוא הרוויח על חשבונך צבע חדש

אבל נתקע בלי רכב ובזבז את הזמן שלו במוסכים בגללך.

• מבאס 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר איתו שוב ובקש ממנו לבקש הצעת מחיר לתיקון (בכתב). יראה לך את הצעת המחיר ואז תחליט האם לשלם מכיסך או להפעיל ביטוח. יש כאן שיקולים כמו מחיר תיקון הרכב שלך, גובה ההשתתפות העצמית, עלות עלית פרמיה והסיכון של קושי בביטוח במקרה של תביעה נוספת בשנתיים - שלוש הקרובות. שאל את סוכן הביטוח שלך על סעיפים אלה. אם מדובר בסכום שאינו מעיק עליך שלם מכיסך. אישית לא הייתי תובע את הביטוח על פחות מ-5000 ש"ח, אבל זה אני.

אם אתה משלם לו עשה זאת בדרך שמשאירה עקבות (צ'ק, ביט, העברה בנקאית) והחתם אותו על מסמך שבו הוא מאשר את קבלת הכסף ומוותר על כל דרישה נוספת בגין התאונה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, גרמת נזק גדול.

זה לא לדחוף חזרה, להדביק סיליקון ולחזק עם ברגים קודחים.

הנזק כאן יהיה אלפי שקלים. 

דווח לחברת הביטוח שלך. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, discoTD5 כתב:

שמע, גרמת נזק גדול.

זה לא לדחוף חזרה, להדביק סיליקון ולחזק עם ברגים קודחים.

הנזק כאן יהיה אלפי שקלים. 

דווח לחברת הביטוח שלך. 

דבר כזה דורש החלפה קומפלט של כל הפגוש??

למה זה נזק גדול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מחובר עם מסטיק,

טאבים וקליפסים היו צריכים להישבר בכדי שיגיע למצב הזה,

אם הם חלק אינטגרלי מהפגוש = חייב החלפה

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, בהמשך למה שכתבתי קודם - בכל מקרה דווח לסוכן הביטוח שלך מחר, גם אם בשלב זה לא תפעיל את הפוליסה. וכאמור, בקש שהנפגע יגיש לך הצעת מחיר לפני שתחליט הם לתבוע את הביטוח. אגב, אם יש לך מקיף, מה הנזק לרכב שלך? אם הוא משמעותי כל הדיון הזה הופך מיותר, כי השילוב עלול להיות מעבר לגבול התשלום מכיסך.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, sperial כתב:

אגב, בהמשך למה שכתבתי קודם - בכל מקרה דווח לסוכן הביטוח שלך מחר, גם אם בשלב זה לא תפעיל את הפוליסה. וכאמור, בקש שהנפגע יגיש לך הצעת מחיר לפני שתחליט הם לתבוע את הביטוח. אגב, אם יש לך מקיף, מה הנזק לרכב שלך? אם הוא משמעותי כל הדיון הזה הופך מיותר, כי השילוב עלול להיות מעבר לגבול התשלום מכיסך.

אין לי מקיף (כי יש לי רכב ישן ואין באמת טעם), ברכב שלי כמעט ואין נזק למעט שפשוף קטן של הצבע.

קבעתי עם בעל הרכב לגשת לפחח לקבל הצעת מחיר (הוא איש נחמד).

במידה וההצעת מחיר תעלה על ההשתתפות עצמית+פרימייה, אני אפעיל ביטוח.

עריכה אחרונה על ידי Lt. Dan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@tinoki כדאי לבדוק האם תביעה מתחת ל5000 ש"ח לא תרשם בחידוש הבא גם אם תבחר לחדש בחברה מתחרה.

לפני חודש כשביטחתי רכב , העלתי מול נציג את העובדה שבחברה המתחרה הציעו את הכיסוי הזה זה מה שהוא אמר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו תבענו לא מזמן את הביטוח על סכום של כ2800 כי ההשתתפות העצמית הייתה הרבה פחות.

וידאתי מול הנציגה שזה לא יירשם כתביעה ולא "ילכלך" את היעדר תביעות. אמרה שאכן זה כך. ולאחר מכן כשכל הסיפור נגמר היא שלחה לנו טופס היעדר תביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Lt. Dan כתב:

אין לי מקיף (כי יש לי רכב ישן ואין באמת טעם), ברכב שלי כמעט ואין נזק למעט שפשוף קטן של הצבע.

קבעתי עם בעל הרכב לגשת לפחח לקבל הצעת מחיר (הוא איש נחמד).

במידה וההצעת מחיר תעלה על ההשתתפות עצמית+פרימייה, אני אפעיל ביטוח.

קודם כל זה חשוב לעבוד ביחד בנחמדות

יש כמה רמות של תיקון, יש פחחים שיהיו מוכנים להלחים/להדביק חזרה קליפסים שבורים
זה יותר זול, אבל פחות איכותי ואני באופן אישי לא הייתי רוצה לקבל פגוש "מחודש"
רק שתקבל כיוון, נזק דומה לפגוש בנירו של חבר הסתכם ל 13K ש"ח.

אבל שיהיה בהצלחה ושתגיעו לעמק השווה.

• מעניין 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להציע פיצוי של סכום כלשהוא מעבר לתיקון בסיסי,

אני מדמיין את עצמי בצד של הנפגע: גרמת לי נזק, להחזיר את המצב לתקינות מלאה זה אומר החלפת פגוש בעלות של 5000 ש"ח, ואפשר גם לעשות קומבינות ב-1000, נניח שלא אכפת לי שהרכב במצבו הנוכחי יעבוד עם קומבינות, אבל למה אני אמור להפסיד ולמה אתה אמור להרוויח בגלל שהאוטו לא נראה מי יודע מה? אבל אם תיתן לי פיצוי של 1000 ש"ח לכיס מעבר ל-1000 של התיקון אז יצאתי עם משהו ביד ואתה חסכת 3000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, סולל הדרך כתב:

רק שתקבל כיוון, נזק דומה לפגוש בנירו של חבר הסתכם ל 13K ש"ח.

תוקן בעזרת הביטוח אני מניח?
מחירי התיקון איבדו כל פרופורציה... וזה לא בגלל מחיר החלקים.
אם תדעו כמה עולה פגוש לפחח תבינו שחוגגים על הביטוח ואז הפרמיות שלנו מתייקרות -> בעלי המקצוע בסופו של יום חוגגים עלינו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן שלי קרה מקרה זהה (פגע ברכב בחניה). קיבלתי הצעת מחיר טלפונית מפחח הבית על סמך תמונות.
בעלת הרכב הנפגע גם שוחחה איתו ע"מ לוודא שהצעת המחיר אותנטית.
הצעתי לבעלת הרכב הנפגע לתקן את הנזק עד לסכום שהוא נקב (2000 ש"ח כמדומני).

אצלו או לקבל את עלות הנזק במזומן. הגברת בחרה באופציית המזומן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...