Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טעות במפרט מחשב שקניתי ב-KSP, האם יש אפשרות כלשהי לפיצוי?

davemustaine87

פוסטים מומלצים

קניתי לפני חצי שנה בערך קניתי מחשב נייד לזוגתי, שאחד הדברים שהתבאסתי עליו זה המסך שלו שהוא מעפן. 

היום, סתם יצא לי לגלוש דרכו, ועוד פעם נפעמתי עד המסך גרוע למרות שהוא IPS. ואז התחלתי לברר ולהשוות גם את אותו דגם רק באתרים אחרים , וניראה שהמסך הוא TN(אם מישהו מכיר דרך לדעת את זה בוודאות,אשמח) . יש לי את המפרט של המחשב שצילמתי אותו בזמנו ורשום שם שהוא IPS. 

אחד הסיבות שקניתי אותו זה היה בגלל שהוא IPS. זה מבחינתי הרבה יותר גרוע מאשר שהייתי קונה מחשב עם מעבד, I5 ומקבל בפועל I3. 

השאלה היא האם יש מה לעשות בנידון? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מגלה במעמד הקבלה היית יכול להחזיר על פי חוק בלי שום מאמץ (עד שבועיים או משהו כזה) וגם בלי להוכיח שמשהו לא בסדר.

עברה חצי שנה ואין לך כלום חוץ מהרגשה שהמסך לא משהו... תשמע, בניסוח עדין - אתה משועמם ברמות.

ט.ל.ח. מכיר?

עריכה אחרונה על ידי hans
  • רעיון גרוע 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול, המחשב לא שלי, הוא של זוגתי ואני בחצי שנה הזאת השתמשתי בו במצטבר 10 דקות. 

ודבר שני, סוג המסך מהותי מאוד, בטח כשהיא עובדת עליו גם מבחינה ויזואלית. זה שהיא לא שמה לב, כי זה הנייד הראשון שלה,  לא הופך את זה לבסדר. אם אתה היית קונה רכב לאישתך, והיה אמור להיות שם מנוע 2.0 בפועל היא קיבלה 1.4 והיא לא שמה לב כי היא מעולם לא נהגה על רכב דומה , זה היה הופך את זה לבסדר מבחינתך?

כניראה שלא, אז בניסוח עדין- תפסיק לבלבל בביצים. 

ודרך אגב, לט.ל.ח אין משמעות אמיתית מבחינה משפטית, אחרת כול אחד היה יכול לרשום מה שבא לו ושלום על ישראל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פורסם שהוא IPS (צריך תיעוד, מקווה שיש לך) ולפי מפרט יצרן הוא TN, לפי דעתי יש פה הטעיית לקוח בפרסום אתה יכול לנסות ללכת לתביעות קטנות.

מהו הדגם המדוייק?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המחשב עדיין מפורסם באת KSP? האם אתה יכול למצוא את הפרסום המקורי (אולי עם waybackmachine?)

אחר כך לפנות ל-ksp, במייל עם תעוד. ולבקש פתרון. 

על פי התשובה שלהם להמשיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

אם היית מגלה במעמד הקבלה היית יכול להחזיר על פי חוק בלי שום מאמץ (עד שבועיים או משהו כזה) וגם בלי להוכיח שמשהו לא בסדר.

עברה חצי שנה ואין לך כלום חוץ מהרגשה שהמסך לא משהו... תשמע, בניסוח עדין - אתה משועמם ברמות.

ט.ל.ח. מכיר?

שטויות, הבחור קיבל מוצר אחר ממה שהזמין, מבחינת בית המשפט הוא וזוגתו הם הדיוטים.

עשית טיפול במוסך, אמרו לך החליפו שמן ופילטר שמן, נסעת חצי שנה והלך מנוע, מגלים שלא החליפו. יגידו לך "זאת לא אשמתנו נסעת חצי שנה הכל היה טוב"? חוץ מזה שהם לא החליפו שמן אין לך קייס נגדם, יכול להיות דפקת את המנוע בחצי שנה האחרונה.

98 אחוז מהאנשים במדינה לא יבדילו כל כך מהר בין מסך TN ל-IPS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Shaike.Zam כתב:

מהו הדגם המדוייק?

Lenovo ideapad 3 15ITL6

לפני 55 דקות, garicho כתב:

האם המחשב עדיין מפורסם באת KSP? האם אתה יכול למצוא את הפרסום המקורי (אולי עם waybackmachine?)

לצערי מחקתי את המפרט שצילמתי בזמנו מהאתר שלהם, ובקבלה לא רשום את סוג הפאנל. 

לפי מה שחיפשתי בדפים של KSP הנוכחיים, מופיע מסך TN(שזה בוודאות מה שיש במחשב שקניתי, האתר של לנובו די יעיל)

WAYBACKMACHINE לא הניב תוצאות לצערי. יש עוד רעיונות? 

מתחיל לחשוב שאולי אני יצאתי מגה נעל, ולא שמתי לב, למרות שזה מאוד יפתיע אותי, כי זה היה חשוב לי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להכניס את הסידורי באתר של לנובו ואז לראות בחלפים בכרטיסיה של AS BUILT. אמור להציע לך את הפנל שאיתו נבנה המחשב..

laptops and netbooks :: 3 series :: ideapad 3 15itl6 :: 82h8 Lenovo PC Support - Lenovo Support IL

למיטב זכרוני יש דרך תוכנתית אבל כרגע אני לא מצליח להזכר בה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, yoav911gt2 כתב:

תנסה להכניס את הסידורי באתר של לנובו ואז לראות בחלפים בכרטיסיה של AS BUILT. אמור להציע לך את הפנל שאיתו נבנה המחשב..

laptops and netbooks :: 3 series :: ideapad 3 15itl6 :: 82h8 Lenovo PC Support - Lenovo Support IL

למיטב זכרוני יש דרך תוכנתית אבל כרגע אני לא מצליח להזכר בה.  

זה שיש פאנל TN זה נתון. הנקודה היא ש @davemustaine87 חשב שזה פאנל IPS. אבל בלי הוכחה אני לא רואה איך אפשר לבוא בתלונות לKSP…

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המפרט הטכני יש 3 גרסאות לאותו הדגם - אחת מהם TN והשאר IPS

יכול להיות שהפרסום בKSP היה מדוייק אבל הגוגל שעשית על הדגם נתן לך מידע שלא רלוונטי למה שאתה רוכש ?

image.png.759123a5922b181850a4bdcfdf454c62.png

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, davemustaine87 כתב:

WAYBACKMACHINE לא הניב תוצאות לצערי. יש עוד רעיונות? 

כן, האמת. ניתן לפעמים לגשת ל"מטמון" של הדפדפן ולראות דף כמו שהיה לפני זמן מה. שווה ניסיון, לא יודע אם יעבוד. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, stum כתב:

לפי המפרט הטכני יש 3 גרסאות לאותו הדגם - אחת מהם TN והשאר IPS

יכול להיות שהפרסום בKSP היה מדוייק אבל הגוגל שעשית על הדגם נתן לך מידע שלא רלוונטי למה שאתה רוכש ?

image.png.759123a5922b181850a4bdcfdf454c62.png

אולי, למרות שאני מודע לזה שיכולות להיות מיליון ואריאציות לכול מחשב, וצריך לוודא מה יש במחשב הספציפי. 

בכול מקרה מצאתי את המפרט שצילמתי בזמנו, היה רשום שהרזולוציה היא פול HD, אבל לא צויין סוג הפאנל. משמע, אין לי טענות אמיתיות כלפי KSP. 

לא יודע איך יצאתי נעל ככה, אבל יצאתי. טוב נו. 

תודה בכול מקרה לעוזרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו לטוויסט בדביל לשפר את ההרגשה שלך.

במחשבים ניידים זולים פאנל ips נראה גרוע אתה יכות לישון בשקט.

יש לי 2 מחשביח של לנובו ואני מעדיף את התצוגה של זה עם ה tn נכון שהוא מוגבל בסוית הצפיה אבל הצבעים והיעדר המסך המבריק (והמטופש) עדיפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yd b-4 כתב:

ועכשיו לטוויסט בדביל לשפר את ההרגשה שלך.

במחשבים ניידים זולים פאנל ips נראה גרוע אתה יכות לישון בשקט.

יש לי 2 מחשביח של לנובו ואני מעדיף את התצוגה של זה עם ה tn נכון שהוא מוגבל בסוית הצפיה אבל הצבעים והיעדר המסך המבריק (והמטופש) עדיפים

מלבד מקבוקים ו-THINKBOOK אחד, לא יצא לי לראות מסך IPS בניידים, אז אני לא יודע מה זה IPS במחשב ממש זול. 

אבל קשה להתחרות בשחורים המזעזעים, פיזור הצבע הגרוע והזוויות צפיה האיומות במסכי TN. לא יכול לחשוב על IPS שיהיה גרוע באותה רמה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...