Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המחליפה של ה-2008 היא קאמיק. או מאזדה 3.

falou

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, lanosforce כתב:

אין ספק אתה אופטימיסט. 

מאמין שבדיוק כמוני בגיל 21 לא הגעת לירח ושקלת לתבוע ייצוגית את עלית על הונאת מסטיק בזוקה. 

אני מתכוון לנצל את העניין ולהיות חמוץ לפחות איזה חמש-שה חודשים.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצאת עכשיו מתיחת פנים לקאמיק.

תבקש מונטהקרלו עם מנוע 150 כ"ס.

Screenshot_20240110-223809~2.png

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.1.2024 בשעה 13:46, falou כתב:

הוזמנה קאמיק.

תודה לכולם על התמיכה המורלית.

@discoTD5 - חכה חכה!

סליחה, עכשיו ראיתי. 

מה קאמיק, מה? לא סגרנו על מאזדה 3? 

Untitled.jpg.e65c4080751f1b695cb6d1d3475f1baf.jpg

ואחרי הכל, הקאמיק רכב מצוין. לא תתאכזבו ממנו. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 9

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, discoTD5 כתב:

עכשיו ראיתי

בדיוק. אם היית מרוכז כל זה לא היה קורה. 

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, discoTD5 כתב:

"ילד רק ראטסה מסטיק בומבה..." 

• מצחיק 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.1.2024 בשעה 00:09, discoTD5 כתב:

אם לחזור קצת לרצינות, אני מצפה מהקאמיק לשחזר את ימי הגולף mk7, רכב פרקטי ללא הברקות אבל גם בלי חולשות, פלוס מיקום יותר טוב של מערכת המולטימדיה... 

את השילוב של TSI/DSG אני מאוד אוהב, כי הגיר מרגיש הכי קרוב לידני שאני מכיר. השילוב גיר/מנוע של ה-2008 הרגיז אותי, עם השהייה כשחוזרים למצערת. לצערי לא יהיו מנופי תפעול של ההילוך על ההגה בקאמיק, שמאפשרים התערבות ידנית במצב אוטומט, אבל לא נורא, גם בגולף ליסינג לא היו (ואלו שב-2008 כ״כ איטיים בתגובה שזה מביך). 

ה-2008 נבחרה בזמנו מהמחשבה שיהיה קצת יותר קל עם הכנסת/הוצאת תינוקת. היא גם יפה, מבפנים ומבחוץ, וייסלחו לי כל המקטרים, אני מוכן להקריב נוחות של תפעול המזגן לטובת מרחב פנים עדיף (הדוגמא הכי קיצונית ליישום מוצלח כזה הוא הקקטוס). רב ההתעסקות בנהיגה היא עם המולטימדיה, ואת זה עושים מההגה. עם המזגן לא מתעסקים כל הזמן. 

ה-2008 באמת מאוד נוחה מבחינת תנוחת הישיבה, תא הנוסעים באמת משובב נפש, אבל יתרון הגובה שלה לא משמעותי ולא שווה את אובדן הדינמיות שכופה מרכז כובד גבוה (למרות שהדיזל מכויילת טוב בהרבה לטעמי). אני מקווה שהקאמיק תרגיש יותר האצ׳ית באופי, עם בונוס של מושב אחורי מואר יותר (חשוב כעת שהילדה יותר גדולה).

הבעיה היחידה של הקאמיק היא, שבדומה לגולף, אין בה שומדבר משובב נפש. אבל נראה, אולי אני אגלה משהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאמיק מה קאמיק,

היית

צריך

לקנות

את ה (סנאי)  3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסנו, את הסמים צריך להפסיק לקחת מספיק מוקדם, אחרת אתה מתעורר והטריפ עוד לא עבר...

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, falou כתב:

הבעיה היחידה של הקאמיק היא, שבדומה לגולף, אין בה שומדבר משובב נפש. אבל נראה, אולי אני אגלה משהו...

לא תגלה. כלום. אולי התנהגות כביש משובחת. אבל משובב נפש? בסקודה? 

משובב זה קופרה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, falou כתב:

הבעיה היחידה של הקאמיק היא, שבדומה לגולף, אין בה שומדבר משובב נפש.

איזה שיבוב נפש אתה מחפש? לזוגתי יש גולף 1.4 שנת 2015 וזה רכב שבאמת אין לי שום מילה רעה עליו - בנוי טוב, איכותי, מהיר, זריז, שקט, מיזוג טוב, אפילו תנוחת הנהיגה שלו פרפקט (עבורי לפחות), כל מה שעושה את החיים במחיצתו לנעימים מאוד.

הוא לא רכב לנהג, הוא לא ספורטיבי, והוא בטח שלא ידני לצערי, אבל הוא רכב משובח שלא מפשל בשום דבר משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למאזדה 3 היה שיבוב נפשי. מהעיצוב הנקי בפנים, הביצועים הטובים (למרות העדר מחץ/מומנט), תנוחת הנהיגה ועצם העובדה שיושבים נמוך והדוק (כמו שאני אוהב.

לפני 23 דקות, Fazer כתב:

איזה שיבוב נפש אתה מחפש? לזוגתי יש גולף 1.4 שנת 2015 וזה רכב שבאמת אין לי שום מילה רעה עליו - בנוי טוב, איכותי, מהיר, זריז, שקט, מיזוג טוב, אפילו תנוחת הנהיגה שלו פרפקט (עבורי לפחות), כל מה שעושה את החיים במחיצתו לנעימים מאוד.

הוא לא רכב לנהג, הוא לא ספורטיבי, והוא בטח שלא ידני לצערי, אבל הוא רכב משובח שלא מפשל בשום דבר משמעותי.

בדיוק. אין מילה רעה להגיד על הרכב. הכל טוב. משעמם, אבל טוב.

לפני כשעה, discoTD5 כתב:

התנהגות כביש משובחת

זה משובב... אבל מאז שאי אפשר לנתק בקרות, זה כבר לא זה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...