Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאיזו מדינה הייתם מהגרים

Coro

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, oryo כתב:

אני עושה לייבסטרים מחר בנושא רילוקיישן, למי שבמקרה/בטעות מתעניין 

אשמח ללינק

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, DareDevil כתב:

להתעסק בתחום הנדלן אבל כעת עובד בתחום הרכב

מה זה להתעסק בתחום הנדל״ן? זה יותר מידי גנרי. דווקא בתחום הרכב יש פה כל מיני חברות - החל ממפעלי יצור רכבים ועד חברות שמספקות שירותי תוכנה או אינטגרציה. תבדוק למשל את Aptiv.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, DareDevil כתב:

אשמח ללינק

שמתי בהודעה הראשונה שלי - כל המידע בעמוד רילוקיישן אינפורמיישן

• אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב - הכי חשוב - בן/בת הזוג. כל הרילוקיישנים שאני מכיר שהצליחו היו כאלה בהם שני בני הזוג באותו הראש מבחינת המעבר. אם אחד מהם לא מעוניין - עדיף לוותר. המעבר יוביל לכעס, תסכול, חזרה מהירה לישראל ואפילו פירוק הזוגיות. מניסיון של הרבה רילוקייטרים.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מתכוון לחזור להולנד. והפעם for good.

נכון שיש מצוקת דיור אבל בפועל היא לא שונה מהותית מפה, אפילו קלה יותר כי בכל זאת עם משכורת טובה ניתן לקנות בית במרחק הגיוני (ולא שעת נסיעה בפקקים, אלא פחות) ממרכזי תעסוקה (למשל אמסטרדם. עבור רוטרדם והאג המצב אפילו יותר טוב)

הבעיה היא בעיקר במזג אוויר ובמנטליות שונה 180 מעלות מזו הישראלית: אף אחד לא סחבק איתך, להכיר חברים הולנדים זו משימה כמעט בלתי אפשרית ולקבוע איתם לקפה זה לפתוח יומן ולסמן תאריך חודשיים מראש.

גשום רוב ימות השנה וחובבי רכב כמונו יגלו שמדובר שם בתחביב יקר, ככל שגרים במרכזי הערים הופך ללא אפשרי בכלל (בהצלחה למצוא חניה במרכזי הערים ההולנדיות).

מצד שני: 100% משכנתא לדירה ראשונה, איכות חיים מהגבוהות באירופה, היכולת להכנס לרכב ולטייל למגוון מדינות אירופאיות בקלות.

מערכת חינוך מהטובות באירופה (והנוקשות שבהן גם) עם הילדים המאושרים בעולם, רמת בטחון פנים מהגבוהות ביותר שיש ועוד ועוד.

עריכה: מי שמתעניין בהולנד מוזמן לשאול ואשתדל לעזור ככל הניתן.

עריכה אחרונה על ידי SuperBamba
  • אהבתי 3

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+ בהולנד אפשר להסתדר מעולה עם אנגלית בלבד.

לא שאני חושב שזה תירוץ טוב לא ללמוד הולנדית, אבל אפשר.

והולנדית לא כזה פשוטה, לפחות לי. 

מה שכן, "קרוב" אבל כול הטיסות הישירות לארץ לא נוחות.

אה, ויקר, ומרוויחים פחות, ויקר. ומלא רוח.

וזה חיים אחרים, מי שחושב שהוא יחיה כמו בארץ - אז לא.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Mikelt89 כתב:

חוץ מאפגניסטן כל מקום טוב יותר מישראל, זה רק שאלה לאן מתחברים 

תהנה בצפון קוריאה

• מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מאז הקורונה.

חוץ מזה, איינדהובן נפתח בבוקר, וכדי להגיע לטיסה בבוקר צריך או אוטו, או חדר במלון ליד.

אבל אותו הדבר גם לגבי סכיפול. טיסות בשבע בבוקר מתאימות אולי למי שגר בסביבה הקרובה. אני שעה משם ואין לי סיכוי להגיע בזמן.

כמובן שצריך לקחת טיסה בבוקר, כי טיסה בערב == לנחות בלילה בנתבג ולהזדיין באוטובוס / לבקש שיאספו אותך.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעבור את כל הערים באירופה במיוחד בהולנד באופניים ביעילות ובבטיחות בלי ערסים על קוריקנטים, אירופה מיועדת לנסועה על אופניים וזה גם כייף וגם בריא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלתה מחשבה על אוסטרליה, מה הסיכוי לבעל דרכון אירופאי להסתדר שמה?

@oryo אתה תדבר בלייב מחר על מה צריך ברמה הפרקטית לבחינת רילוקשיין?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, DareDevil כתב:

עלתה מחשבה על אוסטרליה, מה הסיכוי לבעל דרכון אירופאי להסתדר שמה?

@oryo אתה תדבר בלייב מחר על מה צריך ברמה הפרקטית לבחינת רילוקשיין?

מה דרכון אירופאי מאפשר כניסה לאוסטרליה?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני הבן דוד היחיד מכל הבני דודים שנשאר בארץ, משהו פטריוטי כזה ומתוך דאגה להורים.

כמובן שהחלום הוא להצטרף אליהם אבל כבר נשוי עם ילד בדרך, המון חברים, עבודה טובה, הורים שרק אני נשארתי להם.

אם הייתי יכול מחר לבחור כרטיס לכיוון אחד זה לאוסטרליה להצטרף לשני בני דודים שלי שהקימו חברת מנעולנות לבית ורכבים, עושים כסף טוב, אף אחד שם לא מתאמץ לקנות דירה, שכירות לטווח ארוך זה משהו שבשגרה, במקום משקיעים כספים ועושים חיים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...