Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בטוח לנסוע עם האוטו לאילת?

ereznaa
שימו לב! השרשור הזה בן 624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 6.8.2022 בשעה 20:19, SlowRide כתב:

אתה יכול לפחד מהלאנטיס הזאת, או שאתה יכול להיות הלאנטיס הזאת. 

עדיף כבר לגרום ללאנטיס שבאה (עפה) אליך עם הבדואי  לעוף למדרון בירידות של סדום ולחכות לך ולאחרים בעולם הבא 🤣 (צריך לדאוג לאיזו משאית ענק שתבוא מולו שהוא עוקף)

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, llaavvii כתב:

אני באילת עכשיו, נסעתי דרך כביש 40 ו 12 תענוג.

3.5 שעות והגעתי...

ואף אחד לא חטף אותך?

לא ירו עליך?

לא גנבו לך את האוטו?

אוטו לא נתקע עם חום מנוע? או כל דבר דומה?

ואלה נס, אתה יכול לכתוב ע”ז ספר, 

נסיעה לאילת ללא תקלות, אתה תהיה המאור דרך של כל אלו שרוצים לסוף לאילת,

מהיום כל אחד שישאל אם זה בטוח, בריאות מחיר לסוע לאילת נפנה אותו אליך,

😀😀😀

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נסעתי השנה פעמיים לאילת, ולא קרה לי כלום, חוץ ממחירי שוד בבתי מלון.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי הגיע מראשון לאילת בשעתיים ו-45 דקות, עד היום לא שברתי את השיא שלו.

כשנסעתי לאילת דרך ערד יצא לי להתקל בבדואים משתוללים די הרבה. במיוחד כשהם רואים רכב לא שגרתי/ספורטיבי הם מנסים להשוויץ, נוסעים בסללום ועוקפים מהשוליים.

הייתה פעם שנסעתי שם, בכביש 31, פתאום אני רואה מאחורי לנד קרוזר שחורה חדשה לגמרי מצמצמת עלי במהירות (כשאני בעצמי על מהירות שהשתיקה יפה לה). הוא עקף אותי מימין, כשהוא יורד מהכביש לתעלה בכורכר על לפחות 200 קמ"ש. שתבינו, להגיע לזווית צד כזאת במהירות הליכה זה לא נעים, הייתי בטוח שהוא מתהפך. לפני הכיכר של ערד הגעתי אליו, בתוך האוטו 5 בדואים. אמרתי לא נורא, קורה. ממשיך בירידות לכיוון ים המלח, עוקפת אותי מזדה 6 שנת 2015 נראה לי, בפנים גם כן בדואים. אחרי אחת הפניות עקפתי אותם ועוד 6-7 רכבים ברצף. הם השתוללו ועקפו את כל השיירה בקו רצוף, לקחו 2 פניות במהירות גבוהה מידי כשכל פעם הם מחליקים לנתיב הנגדי ורכבים שבאים ממול יורדים לשול. חוץ מזה כל החוויות היו השתוללויות די רגילות שלהם 😇

עריכה אחרונה על ידי Shmelov
  • מבאס 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שנהגתי לאילת וחזרה מה שכמעט הרג אותי זה החפירה של הילדים. 

חוץ מזה - דרך יפה ורגועה. אחרי שחזרנו הייתי צריך להחליף ברכב כבר בלאי מצטבר אבל הנסיעה לאילת לא קשורה לזה. 

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...