Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בטוח לנסוע עם האוטו לאילת?

ereznaa
שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לממליצים על כביש 40 וכביש 12,  בהנחה שאתה מגיע מהחלק המערבי של המרכז, מכמה סיבות:

1. פחות כלי רכב שעושים עקיפות מסוכנות ומסכנים את עצמם ואותך.

2. לא לעבור בקטע עם זורקים האבנים הבדואים בין באר שבע לדימונה.

3. פחות משאיות זוחלות שאתה ואחרים משתוקקים לעקוף.

נכון שיש יותר סיבובים, אבל זה שוה את הנוף ואת היתרונות לעיל.

מצטרף לממליצים על כביש 40 וכביש 12,  בהנחה שאתה מגיע מהחלק המערבי של המרכז, מכמה סיבות:

1. פחות כלי רכב שעושים עקיפות מסוכנות ומסכנים את עצמם ואותך.

2. לא לעבור בקטע עם זורקים האבנים הבדואים בין באר שבע לדימונה.

3. פחות משאיות זוחלות שאתה ואחרים משתוקקים לעקוף.

נכון שיש יותר סיבובים, אבל זה שוה את הנוף ואת היתרונות לעיל.

ועוד משהו, בטיסות בין נתב"ג לשדה התעופה בערבה (שדה תעופה באילת כבר אין) יש איחורים לעיתים קרובות מאוד וסיכוי גבוה מאוד שיהיה יותר מהר במכונית או אוטובוס.

• רעיון טוב! 1

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפנות שמאלה בנאות סמדר (ובדרך חזרה בקטורה) זו דרך נפלאה  והקטע בין קטורה לאילת כפול  כך שאין בעיית עקיפות.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי מאוד מסוכן לנסוע לאילת. 

כל מה שמקו קרית גת דרומה זה כבר איזור סכנה. אל תעשה את זה. 

גם לא צפונה. קו חדרה וצפונה, מסוכן. 

בשביל מה אתה צריך את זה? סע בתוך תל אביב, מצפון העיר לדרום, יקח לך אותו הזמן כמו לאילת, ותבזבז הרבה פחות דלק. 

• מצחיק 9

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באר שבעי במקור ונסעתי לאילת לא מעט פעמים ברכב, בשנים האחרונות גם נהגתי, לא נתקלתי בבעיות.

לפני כמה חודשים טסתי (אני גר במרכז עכשיו) ואני יכול להגיד שמבחינת חיסכון בזמן לא יצא לנו שום דבר.

חישוב זמנים:

1. נסיעה מהדירה לשדה התעופה  - כחצי שעה

2. המתנה בשדה לטיסה - שעה וחצי

3. הטיסה עצמה - כשעה (הטיסה הייתה ב-ATR ולא באיירבאס או אמבראייר), היה גם איזה עיכוב של 20 דקות בגלל תדלוק של המטוס (למרות שהמטוס עמד כ-12 שעות וסביר להניח שהיה זמן לתדלק)

4. יציאה מהשדה ברמון עם המתנה למזוודות וכו' - 15-20 דקות

5. נסיעה ברכב או במונית לעיר - 20-25 דקות

במצטבר - כ-4 שעות.

אותו זמן היה לוקח לי להגיע ברכב. אמנם עם עצירות הייתי מגיע לאיזור ה-5 שעות, עדיין נראה לי עדיף. לפחות לא הייתי צריך לקום נורא מוקדם בשביל להספיק לטיסה ולא הייתי צריך לעמוד הרבה זמן בשדות תעופה.

אם אצטרך לנסוע שוב לאילת לא אחשוב על זה ואסע ברכב. הרבה יותר נוח, בייחוד אם עושים קניות.

לא צריך להיות מוטרד אם המזוודה תגיע או לא, לא צריך לחכות שעה וחצי בשדה וכו'.

עריכה אחרונה על ידי dorsht
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, dorsht כתב:

אותו זמן היה לוקח לי להגיע ברכב. אמנם עם עצירות הייתי מגיע לאיזור ה-5 שעות

5 שעות מבאר שבע לאילת.. על כמה אתה נוסע?

מאחורייך אני נתקע כל פעם, אה?

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Sparrow420 כתב:

הבחור כתב בפירוש,שמאיזור המרכז.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, sperial כתב:

הבחור כתב בפירוש,שמאיזור המרכז.

כן, הבנתי

כפר סבא לאילת זה 350 ק"מ על הכביש, 3 שעות נסיעה, נגיד 3 וחצי.. עוד חצי שעה הפסק?

בשביל להגיע ל5 שעות אתה נוסע 80-90 כל הדרך

אני אישית גם לא צריך הפסקה בנסיעה כזאת אז בכלל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Sparrow420 כתב:

ח.

5 שעות מהמרכז לאילת כולל שתי עצירות. מבאר שבע באיזור שעתיים וחצי עד 3 שעות, עם עצירה אחת בדרך כלל.

לפני כשעה, Sparrow420 כתב:

כן, הבנתי

כפר סבא לאילת זה 350 ק"מ על הכביש, 3 שעות נסיעה, נגיד 3 וחצי.. עוד חצי שעה הפסק?

זה אכן המרחק בערך, אבל לפי הוויז לוקח כ-4 שעות בשעות רגועות.

עצירה ראשונה כנראה הייתי עושה בבאר שבע או בדימונה ולאחר מכן איפשהו אחרי הירידות. כל עצירה כזו של כחצי שעה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, discoTD5 כתב:

סע בתוך תל אביב, מצפון העיר לדרום, יקח לך אותו הזמן כמו לאילת, ותבזבז הרבה פחות דלק. 

לגבי דלק לא בטוח.

אבל זה שתתעצבן יותר זה בטוח, אלא אם אתה בחג כלשהו, ובדרך לאילת צריך להיסחב אחרי שיירה של ג'יפים ושאר חובבי קמפינג למיניהם 🤬

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הזמן לפי מפות גוגל, שמניסיון נוטה להיות אופטימי מאוד.

אז 5 שעות, כולל רמזורים, משאיות, קפה ושירותים זה בכלל לא רע.

SmartSelect_20220807-152356_Maps.jpg

@Sparrow420 אתה כנראה חושב במונחים של מהירות מכסימלית מותרת, אולי אפילו קצת יותר. מעשית, אפילו בלי הפסקות, המהירת תהיה, במקרה הטוב, 70-80% מזה. ולא כל אחד הוא נהג על, אנשים מן היישוב צריכים לחלץ עצמות כל 1.5-2 שעות נהיגה, שזה אומר, בנסיעה מסוג זה, לפחות 2 עצירות.

בנסיעה מחיפה לאילת אני עוצר בד"כ בדור-אלון שורק, באיזור ב"ש, במצפה ואולי ביוטבתה, תלוי בשעה, במזג האוויר במצב הרוח ובתוכניות. אז לא שלא יצא לי לנהוג 300 ק"מ ויותר ברציפות, למשל מאילת להרצליה,  אבל זה לא בריא ולא בטיחותי. לא מנסה להיות איזה סופרמן מאחורי ההגה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.8.2022 בשעה 13:15, Sparrow420 כתב:

כן, הבנתי

למה לא לעשות הפסקה? או הפסקות?

פעם גם אני הייתי כמוך,נוסע מהצפון שכוח אל לאילת דוך בלי דקה הפסקה.

אחרי שהבנתי שזו נסיעה במסגרת חופשה,הבנתי שאפשר וכדאי הפסקות,מה רע?

לשבת איפשהו,להתפנן על קפה ומאפה,תמונה פה ושם,זה לא שאתה בחופש\נוסע לחופש לעיתים קרובות...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם את זה פה - https://www.mako.co.il/men-men_news/Article-b2dae81771e7281026.htm

מודה ששמעתי כבר על לא מעט מתודות להורדת רכבים מהכביש למטרות גניבה בכבישי הדרום, אבל כריזה + צ'קלקה זו כבר קפיצת מדרגה רצינית.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...