Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תו נכה

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, matan129 כתב:

כן, אני לא רואה סיבה שלא.

לפי הנוהל* סעיף 272 א' (2), צריך שהרכב יהיה רשום על שם הנכה או אפוטרופוס.
לא רשומות מגבלות שנוגעות לבעלות משותפת.

*
https://www.gov.il/BlobFolder/dynamiccollectorresultitem/answer-freedom-information-3942/he/נוהל נכים יוני 2015.doc

מעדכן שאחרי בדיקה עם משרד התחבורה צריך שיהיה בבעלות יחידה של הנכה ועל שמו

בעבר-פורד פיאסטה פשע 1.4 אוטומט🤪

כיום-הונדה אקורד 2012 שתיינית וכייפית😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, דניאל2369 כתב:

מעדכן שאחרי בדיקה עם משרד התחבורה צריך שיהיה בבעלות יחידה של הנכה ועל שמו

תודה על העדכון. עדיין, נראה שהתשובה הזו היא לא לפי שום בסיס חוקי. הייתי דורש מהם את הרפרנס המתאים לחוק. תצטט את הנוהל, תגיד שלפי הסעיפים כך וכך אין דרישה כזו וכיוצ"ב.

מניסיון עם רשויות, לפעמים הם מתקפלים במקרה כזה (לאו דווקא משרד התחבורה, אבל עם העירייה זה עבד לי בעבר).

עריכה אחרונה על ידי matan129
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, matan129 כתב:

תודה על העדכון. עדיין, נראה שהתשובה הזו היא לא לפי שום בסיס חוקי. הייתי דורש מהם את הרפרנס המתאים לחוק. תצטט את הנוהל, תגיד שלפי הסעיפים כך וכך אין דרישה כזו וכיוצ"ב.

מניסיון עם רשויות, לפעמים הם מתקפלים במקרה כזה (לאו דווקא משרד התחבורה, אבל עם העירייה זה עבד לי בעבר).

אין עם מי לדבר שם זה נציגות בנות 18 שחוזרות כמו תוכי על מה שכתוב בחוברת שנתנו להם בהדרכה

בעבר-פורד פיאסטה פשע 1.4 אוטומט🤪

כיום-הונדה אקורד 2012 שתיינית וכייפית😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, דניאל2369 כתב:

אין עם מי לדבר שם זה נציגות בנות 18 שחוזרות כמו תוכי על מה שכתוב בחוברת שנתנו להם בהדרכה

מבאס. אולי שווה לקפוץ למשרד הרישוי, יש שם פקידים ותיקים יותר בד"כ. תתעקש לדבר עם מנהל הלשכה אם צריך.

עריכה אחרונה על ידי matan129
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...