Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לקנות ניסאן מקסימה 2018 וזקוק לייעוץ /הכוונה / רכב אחר עד 140K

slavikik
שימו לב! השרשור הזה בן 870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אני ואישתי (אין עדיין ילדים) מחפשים רכב חזק ומפנק, הסיבה שאנחנו חושבים על המקסימה היא שנהגנו עליה בכמה טיולים בחו"ל ובארץ ודי התאהבנו ברכב.

עשיתי קצת חיפושים בפורום (תודה @bjlb נהנתי לקרוא את כל מה שכתבת בפוסט שלך, אם יהיה לך זמן תגיב ) ולפי מה שאני רואה היתרונות של הרכב הם

1. חזק/זריז

2. נראה טוב (לטעמי לפחות) ומפנק.

3. אמין.

החסרונות

1. מנוע גדול = עושה 1 ל-10 +-

2. לא תמיד נח למי שגבוה (אני אישית 1.79 ולא הרגשתי את זה כשנהגתי ברכב)

3. ארוך (אני מהצפון ואני לא בעיה של חניות וכו' אז לא כל כך משנה לי)

4. השוק לא משהו.

אשמח להכוונה וחוות דעת מחברי הפורום, האם יש עוד חסרונות/יתרונות בולטים?

מבחינתי סעיפים 1-3 (חסרונות) לא ממש מפריעים הדבר העיקרי הוא *4 השוק של הרכב, כרגע ביד2 יש רכבים עם נתונים טובים שמפורסמים עוד מחודש אפריל, העולם מתקדם יותר ויותר לרכבים חשמליים/טורבו חסכוניים (אני אישית עדיין בחור שאוהב להרגיש את המנוע וכל החשמלי/היברידי לא מדבר אלי) אני מתכנן להיות עם הרכב כמה שנים (גג 4 שנים) ואז למכור וחושש שאתקע איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפשר להגיד על כל רכב בנזין וזה לדעתי לא נכון ומוקדם עדיין,אחלה רכב ,קצת צפוף מקדימה והישיבה נמוכה אבל הנהיגה/נסיעה הכל סביב המנוע האדיר של הרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ronrcz כתב:

זה אפשר להגיד על כל רכב בנזין וזה לדעתי לא נכון ומוקדם עדיין,אחלה רכב ,קצת צפוף מקדימה והישיבה נמוכה אבל הנהיגה/נסיעה הכל סביב המנוע האדיר של הרכב הזה.

תודה על התגובה. 

לא מצאתי הרבה רכבים שמשתווים למקסימה, יש כמה Q70 3.7 אבל גם המותג לא כל כך הולך בארץ (אפילו סגרו את האולם תצוגה שהיה בחיפה) וגם הרכב בקטגוריה אחרת שמייקרת את כל מה שמסביב, היתרון המשמעותי מבחינתי הוא שהרכב עם הנעה אחורית אבל בכל זאת מעדיף מקסימה (אם למישהו יש דעה בנושא אשמח לשמוע).

שסופרב 4X4 2.0 היא מטוס + שוק טוב אבל במצב הנוכחי הן נמכרות 20 אלף מעל המחירון ותאמת זה לא משהו שאני מוכן לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש לך מה לחפש חיסכון בדלק אלא אם כן אתה מביט על רכבים היברידיים בקטגוריה כגון האחיות אופטימה\סונטה והיריבה הישירה שלהן טויוטה קאמרי. 

נתחיל בזה - השאלה היא אם חוץ גם התנהגות מאוד חשובה או לא. 

בגדול יש לך עוד כמה דברים מעניינים שאתה יכול לבדוק כמו פורד מונדיאו החל משנת 2012 בייחוד גרסאת טיטניום. 

שברולט אימפלה 

אפרופו רכב עם הנעה כפולה תחשוב אם אתה רוצה את התחזוקה שמתווספת עם זה - החלפת שמנים בדיפרנציאלים ואכילת צמיגים מוגברת. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, lanosforce כתב:

אני לא חושב שיש לך מה לחפש חיסכון בדלק אלא אם כן אתה מביט על רכבים היברידיים בקטגוריה כגון האחיות אופטימה\סונטה והיריבה הישירה שלהן טויוטה קאמרי. 

נתחיל בזה - השאלה היא אם חוץ גם התנהגות מאוד חשובה או לא. 

בגדול יש לך עוד כמה דברים מעניינים שאתה יכול לבדוק כמו פורד מונדיאו החל משנת 2012 בייחוד גרסאת טיטניום. 

שברולט אימפלה 

אפרופו רכב עם הנעה כפולה תחשוב אם אתה רוצה את התחזוקה שמתווספת עם זה - החלפת שמנים בדיפרנציאלים ואכילת צמיגים מוגברת. 

העניין שאין יותר יבוא לארץ של המונדאו ומה שיש ביד2 הן מאוד ישנות עם ק"מ גבוה.

ואימפלה זו אופציה ורכב מעולה עם נתונים טובים - אבל לא מתחברים לעיצוב שלו.

והתנהגות בכביש כמובן זה משהו שחשוב לנו, במקסימה הרגשתי שהרכב מאבד קצת שליטה בכניסה לפניות במהירות. 

ותודה על ההערה לגבי הנעה כפולה לא חשבתי על זה בכלל.

עריכה אחרונה על ידי slavikik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם נפח מנוע קטן יותר אבל תנסה - מאזדה 6 פרימיום פלוס. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסימה רכב מצוין, לי יש 2015 שזו הצורה הקודמת (רציתי מאוד את הדגם החדש ותכננתי כבר לשים 80K על 2016 אבל אז מצאתי 2015 ב 56K ובמחיר הזה פשוט לקחתי). אתה כבר מכיר אני מבין אז אין יותר מידי מה לספר.

דרך אגב אם אתה מפחד מירידת ערך, פשוט תקנה הכי ישן שאפשר לדגם הנ"ל, ז"א 2016 ואז ירידת הערך תהיה פחות נוראית. נכון שזה שנתיים פחות אבל מדובר בהמון כסף בהפרש וזה תמיד יהיה הרבה יותר ממה ששווה הפרש של שנתיים. אלא אם יש הבדלים נוספים כמו מערכות בטיחות שנוספו ב 2018 ואז זה משהו אחר אם זה ממש חשוב לך...

דרך אגב אם דלק זה שיקול ואתה נוסע מספיק קילומטר בשנה, אפשר לעשות מערכת גז, המנועים האלה מאוד מתאימים לגז, אצלי מחוץ לעיר הצריכה בכסף היא פחות או יותר היברידית.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

תראה כמו שכתבתי - לנמוכים יש בעיה עם האוטו.

מקדימה יושבים מאוד נמוך בכיסא  הנוסע.

דלק בעיר גם 1-6 זה לא חריג.

ממצוע אצלי עם נסיעות בחוץ ולאישתי רגל כבדה 1-10 - זה מתקזז בנסיעות מחוץ לכעיר.

ירידת ערך נראה לי שהרכב כבר ספג - קניתי לפני שנתיים ב 110 שהיה בן שלוש, חדש עלה 240.

אבל הכל נשכח שמניעים את הרכב. וכל מה שרשמתי למעלה מאותו רגע נמחק :-)

תרגיש חופשי לשאול שאלות

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, bjlb כתב:

הי

תראה כמו שכתבתי - לנמוכים יש בעיה עם האוטו.

מקדימה יושבים מאוד נמוך בכיסא  הנוסע.

דלק בעיר גם 1-6 זה לא חריג.

ממצוע אצלי עם נסיעות בחוץ ולאישתי רגל כבדה 1-10 - זה מתקזז בנסיעות מחוץ לכעיר.

ירידת ערך נראה לי שהרכב כבר ספג - קניתי לפני שנתיים ב 110 שהיה בן שלוש, חדש עלה 240.

אבל הכל נשכח שמניעים את הרכב. וכל מה שרשמתי למעלה מאותו רגע נמחק :-)

תרגיש חופשי לשאול שאלות

ליאור.

תודה ליאור.

אני מתחיל בחיפושים ובדיקות וכמו וכמו ש @yonsi כתב אני גם אחפש 2016 (כרגע רק ראיתי מישהו שמוכר יד3 והוא מירושלים [מעדיף לא יותר מיד2 וגם לא מירושלים]).

האם יש הבדל כלשהו בביצועים/מערכות בטיחות בין 2016 ל-2018? בלוי יצחק יש דגם 2016 SR עם 290 כוח סוס והחל מ-2018 זה דגם SL עם 300 כוח סוס אז אולי זו טעות כלשהי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מכיר 290 כ"ס זה הדגם הישן יותר (כמו שלי), לא ידעתי שיש כאלה גם 2016 אז אולי כן. בכל אופן הצורה החדשה זה הדגם עם ה 300 כ"ס. לגבי מערכות בטיחות אם אני לא טועה קראתי פעם שהוסיפו את זה מתישהו באמצע חיי הדגם הנוכחי אז זה כנראה איפשהו באמצע (אולי 2018-2019).

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציעה לברר על <נערך : שם של רכב שמנסים לקדם מכירות שלו ולא מתאים למה שפות"ש מחפש בכלל>

היא מרווחת ונוחה עם ילדים לעתיד, אבל גם לא גדולה מדיי ומפנקת לזוג.  

עלויות אחזקה שלה נמוכות רכב אמין מאוד!

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זו שמתלוננים עליה שאוכלת שמן - חדשה מהחברה ?

הליצנים של קיה לא מפסיקים להטריל אני רואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...