Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח להקליט שיחות - גלקסי S21

mazda 6
שימו לב! השרשור הזה בן 998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפליקציות חיצוניות לא יצליחו להקליט אבל יש לך הקלטת שיחות מובנית במכשיר תשתמתש בה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי יש S21 ultra 512GB ויש מקליט שיחות מהקופסא. אבל כן- המכשיר מהיבואן הרשמי.

לא מבין למה אין אצל אחרים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מקליט שיחות בסמסונג זה רק לקנות מכשיר של היבואן הרשמי (ויש 4 כאלו -גם פלאפון, פרטנר וסלקום, ולכולם יש הקלטה).

אם זה יבוא מקביל האופציה היחידה היא רוט.

הסיבה היא שבחו"ל האופציה אסורה ורק בישראל מתירים אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת יותר מורכב מאשר יבואן רשמי או לא.

תחפש קצת בגוגל על CSC (בהקשר סמסונג כמובן), זה בגדול איזושהי הגדרה בתוכנה שקובעת פיצ'רים מקומיים. המכשיר שלי הוא מיבוא מקביל, במקור יוצר עבור איחוד האמירויות, אבל בגלל שהCSC שלי הוא ILO (כלומר ישראל, ללא שיוך לרשת סלולר ספציפית) יש לי הקלטת שיחות.

אם אני זוכר נכון החלפה של CSC נהייתה כבר על גבול הבלתי אפשרית, אבל פורומים כמו XDA-DEVELOPERS.COM ידעו הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחול אז לא רוצה לגמור את החבילה שלי על הסרטון, אבל נראה שהוא מדבר על שינוי CSC בעזרת סים (לפי תיאור הסרטון).

תיאורטית זה יעבוד, השאלה כמה הסרטון הזה מעודכן למכשירים חדשים. הדרך לשנות CSC משתנה בין מכשיר למכשיר.

הייתי מתחיל בחיפוש דגם המכשיר CSC change בגוגל, ומבין איך משנים אותו לILO.

לפעמים אפשר עם קוד בחייגן, לפעמים צריך סים אחר, ולפעמים צריך לצרוב מחדש גרסה דרך ODIN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, מרק10 כתב:

האם למכשיר S20 יש יכולת הקלטה מובנית ?

אם נרכש מייבוא רשמי - כן.

אחרת - לא.

הסיבה ללא זה כי במדינות אחרות הנושא של הקלטת שיחות לדעתו מחייבת אותך להגיד לצד השני שהוא מוקלט.

ציטוט

אני בחול אז לא רוצה לגמור את החבילה שלי על הסרטון, אבל נראה שהוא מדבר על שינוי CSC בעזרת סים (לפי תיאור הסרטון).

לפי מה שאני קלטתי מהסרטון, ברגע שעושים factory reset, ה cnc מתחלף לזה של הכרטיס(כלומר כרטיס ישראלי יעדכן ל ilo). לצערי אין לי מכשיר מיותר לבדוק עליו ..

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yaniv572 כתב:

לפי מה שאני קלטתי מהסרטון, ברגע שעושים factory reset, ה cnc מתחלף לזה של הכרטיס(כלומר כרטיס ישראלי יעדכן ל ilo). לצערי אין לי מכשיר מיותר לבדוק עליו

גם שלי ביבוא מקביל, הודלק לראשונה עם סים ישראלי - ואני עם ILO.

אם הייתי אני, הייתי צורב דרך ODIN גרסה ישראלית ומקווה שזה יחזיק. אבל אני יודע (ואוהב) להתעסק בזה. לא מומלץ לכל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...