Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול שנתי קרב ובא - הונדה סיוויק האצ'בק 2013

Matan1515
שימו לב! השרשור הזה בן 974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

טיפול שנתי מתקרב ובא.. 130K על השעון. טיפול אחרון נעשה לפני שנה 120K על השעון

שמן CASTROL 5W40 - איזה סוג מומלץ? יש את הגלון הירוק ויש את הזהב אדג' - מה מהם המתאים?

פילטר שמן - כמובן מקורי

פלטר אוויר - האם מומלץ מקורי? בדקתי מול מחסן הונדה.. 190 שח לפני מע"מ - האם יש הצדקה?

פילטר מזגן - מקורי של הונדה 124 שח לפני מע"מ - האם יש הצדקה? או לשים חליפי?

סט צלחות + רפידות קדימה - מקורי מאוד מאוד יקר.. רשמתי איפשהו את זה על הדף את המחיר אבל עדיף באמת שאני לא ארשום את זה כאן. מה מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדג יותר איכותי. לא יודע האם יש דרישה אצלך. 

פילטר אוויר לא חייב מקורי. אבל לפתוח כל כמה חודשים לראות את מצבו.

פילטר מזגן. אין צורך מקורי 

צלחות ורפידות.

קח ברמבו, הם יותר טובים מהמקורי (וכנראה זולים יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, om2 כתב:

האדג יותר איכותי. לא יודע האם יש דרישה אצלך. 

פילטר אוויר לא חייב מקורי. אבל לפתוח כל כמה חודשים לראות את מצבו.

פילטר מזגן. אין צורך מקורי 

צלחות ורפידות.

קח ברמבו, הם יותר טובים מהמקורי (וכנראה זולים יותר)

תודה

איך אני יודע האם נדרש אצלי האדג'?

חוץ מ5W40 שאפשר גם לשים 5W30 אני לא יודע האם נדרש תקן כלשהו, לא מצאתי גם ברשת משהו..

לברמבו יש גם צלחות וגם רפידות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפילטר אוויר, לדעתי, כדאי מקורי, יש לאבא שלי סיוויק האצבק 2013, והוחלף ללא מקורי ואחרי כן החלפתי למקורי כי הייתה לי תחושה של ירידה קלה בביצועים, אני לא בטוח שזה קשור, כל 15 אלף נראה לי משתלם להשקיע על פילטר איכותי ולא סיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.7.2021 בשעה 16:05, msti כתב:

לגבי הפילטר אוויר, לדעתי, כדאי מקורי, יש לאבא שלי סיוויק האצבק 2013, והוחלף ללא מקורי ואחרי כן החלפתי למקורי כי הייתה לי תחושה של ירידה קלה בביצועים, אני לא בטוח שזה קשור, כל 15 אלף נראה לי משתלם להשקיע על פילטר איכותי ולא סיני.

מקורי בחברה מחליפים כל 30k

תחליפי בגלל המחיר שווה להחליף כל 15k

אצלי כרגע הוא תחליפי והסתכלתי עליו והוא לא נראה מלוכלך בכלל, אבל יוחלף לשקט הנפשי..

שאלתי לא מעט אנשים לגבי פילטר אוויר מקורי או תחליפי..

שמעתי טענות לכאן ולכאן וכבר הלכתי לאיבוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.לברמבו יש צלחות (אני קניתי קדמיות בחלקי חילוף באזור הצפון- זוג עלה 360 ש"ח,מעריך שיש גם אחוריות).

לגבהי רפידות- יש מספיק תחליפיים טובים בשוק ולא חייב מקורי.

המוסך אצלי נתן 2 אופציות בטיפול- להחליף למקורי/לא מקורי-ויתרתי כי היה עוד בשר ולאחר מכן,החלפתי בעזרת חבר.

2. בטיפול 120,000 מסנן אוויר היה אמור להיות מוחלף- אם הוחלף אין צורך להחליף כעת- מסנן מקורי מחליפים כל 30,000 ק"מ או שנתיים (טיפולי 30,60,90,120 והלאה).

3.ירידה בביצועים- צריך לבדוק אחורה הסטורית הרכב אם החליפו מסנן דלק בטיפול 75,000, מצתים למקוריים בטיפול 90000 ובגלל שהדלק שלנו בארץ באיכות לא הכי טובה-ממליץ מידי 10,000 ק"מ להשתמש בתוסף K80 שנמכר במוסכי וולוו-הונדה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלטר אוויר אפשר לא מקורי, רפידות ודיסקים הייתי שם של חברה איכותית כמו ברמבו או פרודו שיעלו פחות מהמקורי ואולי אפילו יותר טובות (אבל בטוח לא יותר גרועות)

פילטר שמן רק מקורי זה מאוד חשוב.

עריכה אחרונה על ידי Shab00
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.7.2021 בשעה 21:35, colauti 9 כתב:

1.לברמבו יש צלחות (אני קניתי קדמיות בחלקי חילוף באזור הצפון- זוג עלה 360 ש"ח,מעריך שיש גם אחוריות).

המוסך אצלי נתן 2 אופציות בטיפול- להחליף למקורי/לא מקורי-ויתרתי כי היה עוד בשר ולאחר מכן,החלפתי בעזרת חבר.

2. בטיפול 120,000 מסנן אוויר היה אמור להיות מוחלף- אם הוחלף אין צורך להחליף כעת- מסנן מקורי מחליפים כל 30,000 ק"מ או שנתיים (טיפולי 30,60,90,120 והלאה).

3.ירידה בביצועים- צריך לבדוק אחורה הסטורית הרכב אם החליפו מסנן דלק בטיפול 75,000, מצתים למקוריים בטיפול 90000 ובגלל שהדלק שלנו בארץ באיכות לא הכי טובה-ממליץ מידי 10,000 ק"מ להשתמש בתוסף K80 שנמכר במוסכי וולוו-הונדה.

הירידה בביצועים נעלמה עם החלפת הפילטר אוויר למקורי, אולי זה פסיכולוגי (-:

כל השאר הוחלף בזמן והרכב היה עם פחות מ75 באותו הזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.7.2021 בשעה 21:35, colauti 9 כתב:

פילטרים הוחלפו אצלך למקוריים- אותם מחליפים כל 30K

לא רלוונטי כאן

כי התחליפיים עולים שליש גג חצי מהם ולכן מחליפים בכל טיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסנן אוויר ומצתים תחליפיים /איכות ירודה יגרמו לרכב לירידה בביצועים ולנסיעה לא הכי מיטבית- מניסיון רע עם רכבים קודמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתים החלפתי לפני שנה לאירידיום NGK

מסנן אוויר רשמתי שהדעות חלוקות.. אני בעצמי הלכתי לאיבוד

מצד אחד אומרים מקורי, צד שני אומרים לשים תחליפי להחליף כל שנה

בחברה רוצים על פילטר אוויר 230 ש"ח כולל מע"מ

ופילטר מזגן 150 ש"ח כולל מעמ

שחיטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20201207_173448.thumb.jpg.5020dae58e352e6042d448accb5a63cc.jpg

לפני 10 שעות, Matan1515 כתב:

מצתים החלפתי לפני שנה לאירידיום NGK

מסנן אוויר רשמתי שהדעות חלוקות.. אני בעצמי הלכתי לאיבוד

מצד אחד אומרים מקורי, צד שני אומרים לשים תחליפי להחליף כל שנה

בחברה רוצים על פילטר אוויר 230 ש"ח כולל מע"מ

ופילטר מזגן 150 ש"ח כולל מעמ

שחיטה

בחברה אבא שלי שילם 125 ש"ח על מקורי טיפול אחרון לפני שבועיים ואני 186- יש לי קבלה של טיפול 120,000 אחרון (לשנינו יש דגם סדאן ולא האצ'בק והאמת- לא יודע מה ההבדל בהתאמה בין החלפים )

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, colauti 9 כתב:

20201207_173448.thumb.jpg.5020dae58e352e6042d448accb5a63cc.jpg

בחברה אבא שלי שילם 125 ש"ח על מקורי טיפול אחרון לפני שבועיים ואני 186- יש לי קבלה של טיפול 120,000 אחרון (לשנינו יש דגם סדאן ולא האצ'בק והאמת- לא יודע מה ההבדל בהתאמה בין החלפים )

הם כל כך שוחטים במחירים במורשה יבואן!!! גם בחלפים ובמיוחד בשעתון!!! אבל זה כבר נושא ידוע ... אין פה מה להתווכח

או שבעצם אמרת איפשהו שהמוסך הזה הפך להיות מורשה לא יבואן.. אבל עדיין יקר מאוד!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Matan1515 כתב:

הם כל כך שוחטים במחירים במורשה יבואן!!! גם בחלפים ובמיוחד בשעתון!!! אבל זה כבר נושא ידוע ... אין פה מה להתווכח

או שבעצם אמרת איפשהו שהמוסך הזה הפך להיות מורשה לא יבואן.. אבל עדיין יקר מאוד!!!!

הפך להיות מתמחה בוולוו הונדה,מחירים טיפה ירדו.

בטיפול שלי ש"ע כולל מעמ קרוב ל 370 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...